Zuma

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Sparkle 2

21.9.2016
72%
Hra - Sparkle 2
Video sa načíta
V tejto hre budete zostreľovať guľôčky z farebného hada. Pre spojenie musí byť vždy minimálne tri rovnaké.

Pinboliada

30.9.2014
74%
Hra - Pinboliada
Video sa načíta
Ďalšia skvelá zuma hra. Vašou úlohou je spojiť všetky rovnako farebné guľôčky a tým ich odstrániť. Hra má niekoľko úrovní, ktoré sa potom opakujú, zvyšuje sa však ich obtiažnosť.

Bioblast

30.8.2014
73%
Hra - Bioblast
Video sa načíta
V hre Bioblast musíte ničiť vírusy, pretože inak sa dostanú až na koniec svojej cesty, čo pre Vás znamená, že ochoriete. Ak spojíte tri vírusy k sebe, potom sa zožerú navzájom.

Extreme Bowling Blast

27.6.2014
70%
Hra - Extreme Bowling Blast
Video sa načíta
V hre Extreme Bowling Blast musíš strieľať bowlingové gule tak, aby sa spojili s gúľami rovnakej farby. Nesmiete nechať pohybujúcu sa reťaz dôjsť až na koniec dráhy.

Bongo BallsHra na skóreHra o medaily

17.6.2014
67%
Hra - Bongo Balls
Video sa načíta
Máme tu skvelú zuma pařba! Strieľajte farebné guličky do hada tak, aby ste vždy vytvorili tri rovnaké, ktoré potom môžu zmiznúť. Dávajte si pozor, aby vám had neutiekol do diery.

Space Ball Blaster

2.6.2014
76%
Hra - Space Ball Blaster
Video sa načíta
Máme tu pre vás menšiu výzvu, ako v každej zume musíte odstrániť všetky guľôčky. K tomu budete mať delo, ktorým budete strieľať guličky rovnakej farby. Cieľom hry je zničiť všetky guľôčky.

Inca Ball

14.5.2014
70%
Hra - Inca Ball
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu zostreliť všetky farebné guľôčky skôr, než sa im podarí dostať až do cieľa. Spojiť musíte minimálne 3 rovnako farebné guličky, takže akonáhle uvidíte niekde dve farby, ktoré Vám sadnú, páľte to tam za každú cenu!

Underwater Fun

4.5.2014
70%
Hra - Underwater Fun
Video sa načíta
V hre Underwater Fun sa musíte zbaviť všetkých guľôčok skôr, ako sa dostanú ku žraločej tlame. Spojte vždy najmenej tri jednofarebné guľôčky, inak sa do ďalšieho kola nedostanete.

Funny Animals 2

6.2.2014
72%
Hra - Funny Animals 2
Video sa načíta
Skvelú zábavu si môžete užiť v hre Funny Animals 2. Cieľom je tvoriť najmenej trojice rovnakých zvierat vedľa seba. Jedine týmto spôsobom môžete skrátiť hada, ktorého nesmiete pustiť na koniec dráhy.

Golden Squirrel 2

27.12.2013
72%
Hra - Golden Squirrel 2
Video sa načíta
Máme tu pre vás postrehovku, v ktorej hráte za malú zlatú veveričku. Vaša úloha je jasná - spájajte kamene rovnakej farby. Dávajte si pozor, nie je to tak jednoduché ako vyzerá. Kamene sa totiž pohybujú rýchlo, takže musíte byť presní a rýchli. Kto z vás zdolá všetky levely?

Dragon Chain

19.11.2013
70%
Hra - Dragon Chain
Video sa načíta
Klasická hra typu Zuma je Dragon Chain. Stačí iba vystreľovať jednotlivých drakov tak, aby sa spojili s najmenej dvoma drakmi rovnakých farieb. V tomto prípade sa zdvihnú a odletia. Do ďalšieho kola postúpite akonáhle na hernom poli nezostane ani jeden drak.

Vooz

6.11.2013
64%
Hra - Vooz
Video sa načíta
V hre Vooz si užijete veľa zábavy, ale aj napätia. Cieľom je strieľať farebné gule tak, aby vznikli skupinky najmenej troch gulí rovnakej farby. Toto je jediný spôsob, ako sa môžu gule odobrať z idúcej reťaze. Po každom kole je možné vylepšiť si niektorú z vlastností, ktoré sú kľúčové na dohranie…

Scorpion Blast

27.10.2013
71%
Hra - Scorpion Blast
Video sa načíta
Hra Scorpion Blast je ideálny na oddychu. Cieľom je len strieľanie guličiek tak, aby ste spojili vždy minimálne tri guľôčky rovnakej farby. Nenechajte hada z guličiek dôjsť až do koncového bodu dráhy, pretože inak hra končí a musíte dané kolo začínať znova. Ako ďaleko sa dokážete dostať?

Mystic India Pop

27.9.2013
72%
Hra - Mystic India Pop
Video sa načíta
Hra Mystic India Pop spadá do konceptu Zuma hier. Tieto sa vyznačujú tým, že budete strieľať farebnú loptičku do hada, ktorý sa postupne približuje k cieľu. Vy nesmiete dopustiť, aby sa k tomuto cieľu dostal, pretože inak Vaša hra končí.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)