Delfíni

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

My Dolphin Show 8NÁŠ TIP

7.2.2016
90%
Hra - My Dolphin Show 8
Video sa načíta
Zvládnete získať čo najviac bodov za triky, ktoré budete robiť s delfínom? Musíte byť presní, aby ste ohromili porotu. Za tieto body môžete získať body, za ktoré môžete kúpiť prevleky alebo iné zvieratá.

My Dolphin Show 7NÁŠ TIP

30.10.2015
89%
Hra - My Dolphin Show 7
Video sa načíta
Dajte divákom super zábavu a získajte čo najviac bodov. Dokážete ich získať čo najviac a zároveň pobaviť publikum?

Ariel Dolphin Wash

24.10.2015
74%
Hra - Ariel Dolphin Wash
Video sa načíta
Ariel si všimla, že jej deflín sa necíti dobre. Pomôžte jej s jeho umytím a rozveselte ho zábavnou činnosťou.

Elsa Dolphin Show

4.9.2015
65%
Hra - Elsa Dolphin Show
Video sa načíta
Elsa sa musí postarať o delfína, ktorý je zranený a aby sa v akváriu zabavil musí ho naučiť pár kúskom pre divákov. Pomôžte jej so samotným tréningom.

Dolphin Slacking

1.9.2015
73%
Hra - Dolphin Slacking
Video sa načíta
Pomôžte delfínovy, ktorý je celý deň, aby sa zabavil rozličnými aktivitami. Problém je však v tom, že ho nemôže vidieť jeho cvičiteľ. Pomôžete mu?

My Dolphin Show 6

14.6.2015
86%
Hra - My Dolphin Show 6
Video sa načíta
V tejto hre budete predvádzať obrovskú vodnú show pre divákov. Budete ovládať vycvičeného delfína, ktorý vie parádne kúsky a triky. Na vás bude sa zakaždým trafiť do správnych miest.

Baby Hazel Dolphin Tour

11.5.2015
81%
Hra - Baby Hazel Dolphin Tour
Video sa načíta
Baby Hazel a jej sesternica idú na výlet do aquária. Postarajte sa o obe, aby si tento výlet užili a stretli sa s delfínmi.

My Dolphin show 5

26.1.2015
94%
Hra - My Dolphin show 5
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší parádny diel hry, v ktorej sa budete ako delfín predvádzať ľuďom. Vašou úlohou bude ukazovať rôzne atrakcie, balóniky, kruhy a podobne. Hlavne sa snažte získať čo najviac publika.

Through The Pacific

5.8.2014
75%
Hra - Through The Pacific
Video sa načíta
V hre Through The Pacific musíte pomôcť mladému delfínovi s vestou skrz celý oceán. Nezabúdajte sa vynoriť kvôli dýchaniu a tiež zožerte všetky ryby, ktoré stretnete, nech delfín nezostane hladný.

My Dolphin Show 4NÁŠ TIP

1.7.2014
94%
Hra - My Dolphin Show 4
Video sa načíta
Hier so zvieratami nie je nikdy dosť, obzvlášť tých s delfínmi. Máme tu pokračovanie skvelej hry My Dolphin Show, už štvrtý diel. Vyskúšaj si s delfínom rôzne triky, získavaj peniaze a kupuj si za ne skvelé nové oblečenie pre svojho delfína!

Dolphin OlympicsHra na skóreHra o medaily

24.5.2014
84%
Hra - Dolphin Olympics
Video sa načíta
Zaskákejme si s delfínom! Snaž sa vždy do vody doskočiť čo najviac hladko, aby si potom vyskočila vysoko. Pritom rob triky pomocou šípok. Môžeš sa skúsiť dostať až do vesmíru, možné je všetko!

My Dolphin Show 3

2.2.2014
96%
Hra - My Dolphin Show 3
Video sa načíta
Máme tu pre vás ďalšie pokračovanie tejto skvelej hry, v ktorej opäť budete jazdiť vo vodnom svete s delfínom. Robte triky a získavajte body! Snažte sa ich vykonávať presne a body naviac vás určite neminú. Budete môcť nakúpiť aj ďalšie cicavce ako kosatky a ďalšie iné vodné tvory.

Dolphin Dive

1.12.2013
81%
Hra - Dolphin Dive
Video sa načíta
Vyskúšajte si túto postrehové, v ktorej budete hrať za delfína a vašou úlohou sa bude ponoriť čo najhlbšie. Nebude nič jednoduché. Začnite ponorom pomocou ľavého tlačidla myši a po zvyšok hry ovládate delfína pomocou pohybu myši. Odrážajte sa od bublín a ostatných zvierat čo najhlbšie, akonáhle…

New Island Dolphin Park

12.11.2013
70%
Hra - New Island Dolphin Park
Video sa načíta
New Island Dolphin Park je hra, ktorá z hráčov urobí riaditeľa zábavného aqua parku. Ľudia chcú vidieť zaujímavé predstavenie s delfínmi. Preto ich musíte vždy poslať na tú atrakciu, ktorú chcú vidieť. Ak ich pošlete inam, potom budú ľudia odchádzať a nebudú spokojní.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)