3D hry

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Monkey Bounce

14.2.2020
85%
Hra - Monkey Bounce
Opička od moc ráda doskákala zo stromu dole, kde na ňu čaká vynikajúca a sladká odměna. Tolik banánů, počet jen skutečně sníst. Po ceste na nečakanú spoustu nástrah a nebezpečenstvo. Dokážeš opičku získať až nadol na sladké odměně?
Hra - Doodle History 3D: Architecture
Video sa načíta
V tejto pařba máte na hracej ploche obrázok, kde sú rozhádzané priamky. Akonáhle však začnete otáčať plochou, začne sa vám vytvárať obrázok budovy. K dispozícii máte veľa obrázkov, ktoré môžete zložiť.

Doodle Car

17.2.2016
78%
Hra - Doodle Car
Video sa načíta
Vašou úlohou bude v tejto hre otáčať s priamkami tak, aby ste dostali správny tvar obrázku. Čaká na vás niekoľko desiatok rôznych obrázkov áut.

Winter Games

26.4.2015
80%
Hra - Winter Games
Video sa načíta
Zima už je síce preč, ale práve preto si ju môžeš pripomenúť v týchto skvelých zimných 3D športoch. Než sa vydáš na preteky, poriadne potrénuj, aby si vôbec mala nejakú šancu. Veľa šťastia!

Catapon

13.4.2015
75%
Hra - Catapon
Video sa načíta
V tejto akčnej hre budete mať za úlohu zničiť za pomoci katapultu všetky nepriateľské príšerky. V každom kole máte len obmedzený počet striel, takže dôležitá bude presnosť. Pri strielaní si dávajte pozor, aby ste nezasiahli alebo nezranili zajačiky.

Awesome Ranger

26.1.2015
78%
Hra - Awesome Ranger
Video sa načíta
Pomôžte hlavnému hrdinovi zachrániť jeho kamaráta a dostaňte sa následne do červenej rakety v tejto logickej skákačke. Počas cesty skrz jednotlivé levely si dávajte pozor, aby ste nespadli mimo hraciu plochu. Okrem toho sa budete musieť vyhnúť i mnohým prekážkam a nepriateľom.

This Way up

18.1.2015
85%
Hra - This Way up
Video sa načíta
Dostaňte sa ku krabici na cieľové modré políčko, ktoré ju pošle do ďalšieho kola. Pozor na zákerné hydranty, ktoré sa Vás snažia odstreliť. Niekedy si budete musieť odomknúť cestu tak, že svojím ohňostrojom z krabice zapálite pochodeň.

Super Castle Sprint

14.1.2015
75%
Hra - Super Castle Sprint
Video sa načíta
V tejto postrehovej hre budete mať za úlohu pomôcť rytierovi uprchnúť pred nebezpečným kostlivcom. Počas behu sa musíte vyhýbať rozličným prekážkam, ktoré vám stoja v ceste. Okrem toho sa snažte pozbierať čo najviac zlatých mincí.

Octagon

5.1.2015
83%
Hra - Octagon
Video sa načíta
Vydajte sa na trasu, ktorá sa Vám bude doslova meniť pred očami. Dokážete si poradiť so všetkými problémami, ktoré sa pred Vami objavia? Nikdy nesmiete spadnúť z podložky do priestoru, inak je koniec.

Sewer Run

9.12.2014
81%
Hra - Sewer Run
Video sa načíta
Skúste si, aké to je jazdiť na skateboarde. V tejto hre to nebude žiadny problém. Užite si super grafiku a náročné trate, ktoré vás pobavia. Podarí sa vám zakaždým zvíťaziť?

Rally Point

9.12.2014
93%
Hra - Rally Point
Video sa načíta
Staňte sa jedným z najlepších pilotov sveta. Osedlajte tieto nadupané vozy a ukážte čo vo vás je na niekoľkých tratiach, ktoré zaručene otestujú vaše schopnosti. Podarí sa vám dominovať v každom závode?

Angry Gran Run India

11.11.2014
86%
Hra - Angry Gran Run India
Video sa načíta
Dokážete navádzať nahnevanú babičku, ktorá sa preháňa mestom v Indii? Musíte sa vyhnúť všetkým nástrahám na trati. Dobre voľte spôsob ich prekonania. Máte na výber z preskočenia, podlezenia a alebo ich jednoducho obehnete.

3D Tilt

6.11.2014
83%
Hra - 3D Tilt
Video sa načíta
Dokážeš si poradiť s bludiskom v tejto hre? Nie je to tak zložité. Stačí len ovládať spodinu, ktorú nastavuj podľa potreby. Vždy je potrebné dostať guľu do cieľa bez toho, aby sa kdekoľvek zasekla.

Sherwood Dungeon

13.12.2014
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video sa načíta
Máme tu parádne RPG Parbat, v ktorej budete bojovať proti príšerám. So svojou postavou môžete plniť úlohy a získavať za to skúsenosti. Vďaka tom získava vaša postava úrovne a môžete ju ďalej vylepšovať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)