Miešanie nápojov

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Barbie Off To Neverland

15.5.2016
88%
Hra - Barbie Off To Neverland
Video sa načíta
Oblečte Barbie do krásnych šiat a pomôžte jej aby sa dostala do Zeme Nezeme, do sveta fantazie. Podarí sa vám pre ňu namiešať správny kokteil?
Hra - Cinderella Love on the Run
Video sa načíta
Pomôžte Popoluške, aby si dokázala získať srdce mladého princa a pomôžte jej splniť niekoľko úloh, ktoré si pripravila. Podarí sa vám ich dať dohromady?

CA Cupid Love Potion

9.2.2016
86%
Hra - CA Cupid Love Potion
Video sa načíta
Pomôžte slečne, aby si namiešala správny drink a vytvorila si ním svojho vysneného princa. Podarí sa vám ho vytvoriť?

Equestria Real Bartender

23.1.2016
69%
Hra - Equestria Real Bartender
Video sa načíta
Pomôžte slečne s namiešaním tých najlepších drinkov. Aby ste ho mohli namiešať musíte si zapamätať prísady. Namixujete každý drink správne?

Ariel's Juice Box

4.12.2015
69%
Hra - Ariel's Juice Box
Video sa načíta
Ariel si otvorila menší bufet s ovocnými nápojmi, pomôžte jej s ich mixovaním a podávaním zákazníkom. Predajte ich, čo najviac, aby bola Ariel spokojná.
Hra - Kim Kardashian Halloween Costumes
Video sa načíta
Kim Kardashian sa tento rok nevie rozhodnúť, za akú celebritu by sa mala prezliecť. Rozhodnite o tom náhodným výberom a zmiešaním troch rozličných ingrediencií. Nájdite všetky možnosti.

Ariel Legs Spa

8.10.2015
52%
Hra - Ariel Legs Spa
Video sa načíta
Ariel chce nohy na miesto plutvy a preto sa rozhodla, že si urobí lektvar, ktorý jej s tým pomôže. Postarajte sa, aby ich získala a vyzerali nádherne za pomoci pedikúry.
Hra - Riley's Inside Out Emotions
Video sa načíta
Ak Riley zje tri rozličné ingrediencie alebo si oblečie tri rozdielne kúsky oblečenia, ukáže sa vám postavička, ktorá by si tento druh výberu vybrala. Nájdite všetky.
Hra - Cinderella Happy Ending Fiasco
Video sa načíta
Populuška má strach, že si nikdy v živote nenájde princa a preto sa rozhodla, že si ho z dostupných ingrediencií vytvorí. Aby sa tak stalo musíte zmiešať 4 ingrediencie, ale pozor musia byť správne.

Minion Bartender

28.8.2015
72%
Hra - Minion Bartender
Video sa načíta
Pomôž barmanovi s miešaním rozličných nápojov pre ostatných Mimoňov. Každý nápoj má iné zloženie preto si ingrediencie musíte zapamätať. Dokážete to?
Hra - Magic With Fynsy Twilight Sparkle
Video sa načíta
Podarí sa vám pre Twilight nájsť vysnívaného partnera? Aby sa vám to podarilo musíte urobiť kúzlo z troch symbolov v správnom poradí. Dokážete to?
Hra - Draculaura's Monster Spell
Video sa načíta
Draculaura chce byť tou najkrajšou dievčinou v okolí, a preto si chce vytvoriť elixír, ktorý jej tento sen splní. Pomôžte jej ho namiešať.
Hra - How To Train Your Dragon Lunch Surprise
Video sa načíta
Pripravte pre Bezzubku chutné jedlo z ingrediencií, ktoré máte po ruke. Bude mu chutnať alebo nie ?

Malá čarodějka 2

11.12.2014
94%
Hra - Malá čarodějka 2
Video sa načíta
Namiešajte pre žabu ten správny lektvar! Pokiaľ bude lektvar dobrý, tak sa z žaby stane princa, ak nie, tak uvidíte. Lektvar je zložený z 3 ingrediencií. Vy ich na výber máte 4, čo sťažuje možnosti.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)