Monster High makeover

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Monsterfy Justin Bieber
Video sa načíta
Pomôžte Draculaure s celkovou premenoch troch jej najlepších kamarátov. Premeňte každého z nich na Justina Biebera a najdite mu priateľku, podľa predstáv. Podarí sa vám?
Hra - Cleo Mummy To Yummy Makeover
Video sa načíta
Cleo sa smejú, že nevyzerá moderne ako predtým. Pomôžte jej zmeniť vizáž a vyberte jej modernejší make-up a šaty, aby ju opäť obdivovali.
Hra - Manster's Valentine Makeover
Video sa načíta
Oblečte dvoch chlapcov na deň svätého Valentína, aby sa svojim priateľkam páčili. Najskôr ich musíte oholiť, upraviť účes a nakoniec vybrať pekné oblečenie. Pomôžte im, aby vyzerali, čo najlepšie.
Hra - Ghoulia Yelps Geek to Chic
Video sa načíta
Ghoulia sa necíti byť krásna a preto sa rozhodla, že chce celkovú zmenu. Vyberte jej vhodný make-up, účes a nové oblečenie. Zvýraznite jej krásu!
Hra - Draculaura's Sweet 1600 Drive
Video sa načíta
Draculaura sa chce upraviť za jazdy. Na vás bude riadiť auto a zároveň ju upraviť.

River Styxx Makeover

9.6.2015
87%
Hra - River Styxx Makeover
Video sa načíta
Pomôžte River s celkovým makeoverom, výberom vhodného oblečenia a make-upu, aby vyzerala krásne.
Hra - Frankie Stein Monster Makeover
Video sa načíta
V tejto hre sa zahráte na Frankensteina, pretože musíte od začiatku vytvoriť novú bytosť. Budete ju skladať postupne a potom jej musíte vybrať aj oblečenie. Všetko podčiarknete výberom pozadia a ďalších doplnkov.
Hra - Frankie Stein Hair Salon
Video sa načíta
Modelky z Monster High sa tiež musia o seba starať. Jedna z nich práve dorazila k Vám do kaderníckeho salónu, takže si dajte záležať. Dokážete jej umyť vlasy a potom vytvoriť naozaj originálny účes? Nebude to nič zložité a určite sa Vám bude dariť.
Hra - Monster High Prom Makeover
Video sa načíta
Pripravte hlavnú členku zo skupiny Monster High a vyberte jej moderný účes a k nemu pekné oblečenie a zvyšné doplnky.

Ghoulia Real Makeover

2.5.2015
81%
Hra - Ghoulia Real Makeover
Video sa načíta
Ghoulia by si rada vyrazila von so svojimi kamarátkami, aby si našla nového priateľa, pomôžte jej s výberom make-upu, účesu a doplnkov.
Hra - Monster High MakeUp School
Video sa načíta
Pomôžte trom slečnám z Monster High s výberom krásneho make-upu. Každý z nich má svoj štýl a tvojou úlohou je ho nie len zachovať, ale aj krásne aplikovať na pleť.
Hra - Venus Mcflytrap Facial Makeover
Video sa načíta
Venus sa chystá na oslavu k svojej najlepšej kamarátke. Pomôžeš jej vybrať oblečenie a make-up, aby vyzerala pekne?
Hra - Monster High Wolf Babies
Video sa načíta
Starostlivosť o malé deti Monster Hight je len na Tebe. Dokážeš ich nakŕmiť, hrať sa s nimi a splniť ďalšie požiadavky? Následne je potrebné vybrať im nové oblečenie a tiež zaujímavé doplnky. Kto sa dokáže o deti postarať najlepšie?

Draculaura Fangtastic MakeoverNÁŠ TIP

9.12.2014
97%
Hra - Draculaura Fangtastic Makeover
Video sa načíta
Staňte sa na okamih šikovnú maskérkou a módnym poradcom. Vaša prvá zákazníčka bude krásna študentka z vášho obľúbeného seriálu Monster High. Zmeňte jej účes, kompletne celý vzhľad a dajte jej aj niečo pekné na seba. Samozrejmosťou budú aj módne doplnky, ktoré nesmú chýbať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)