Monster High makeover

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Monsterfy Justin Bieber
Video sa načíta
Pomôžte Draculaure s celkovou premenoch troch jej najlepších kamarátov. Premeňte každého z nich na Justina Biebera a najdite mu priateľku, podľa predstáv. Podarí sa vám?
Hra - Cleo Mummy To Yummy Makeover
Video sa načíta
Cleo sa smejú, že nevyzerá moderne ako predtým. Pomôžte jej zmeniť vizáž a vyberte jej modernejší make-up a šaty, aby ju opäť obdivovali.
Hra - Manster's Valentine Makeover
Video sa načíta
Oblečte dvoch chlapcov na deň svätého Valentína, aby sa svojim priateľkam páčili. Najskôr ich musíte oholiť, upraviť účes a nakoniec vybrať pekné oblečenie. Pomôžte im, aby vyzerali, čo najlepšie.
Hra - Ghoulia Yelps Geek to Chic
Video sa načíta
Ghoulia sa necíti byť krásna a preto sa rozhodla, že chce celkovú zmenu. Vyberte jej vhodný make-up, účes a nové oblečenie. Zvýraznite jej krásu!
Hra - Draculaura's Sweet 1600 Drive
Video sa načíta
Draculaura sa chce upraviť za jazdy. Na vás bude riadiť auto a zároveň ju upraviť.

River Styxx Makeover

9.6.2015
87%
Hra - River Styxx Makeover
Video sa načíta
Pomôžte River s celkovým makeoverom, výberom vhodného oblečenia a make-upu, aby vyzerala krásne.
Hra - Frankie Stein Monster Makeover
Video sa načíta
V tejto hre sa zahráte na Frankensteina, pretože musíte od začiatku vytvoriť novú bytosť. Budete ju skladať postupne a potom jej musíte vybrať aj oblečenie. Všetko podčiarknete výberom pozadia a ďalších doplnkov.
Hra - Frankie Stein Hair Salon
Video sa načíta
Modelky z Monster High sa tiež musia o seba starať. Jedna z nich práve dorazila k Vám do kaderníckeho salónu, takže si dajte záležať. Dokážete jej umyť vlasy a potom vytvoriť naozaj originálny účes? Nebude to nič zložité a určite sa Vám bude dariť.
Hra - Monster High Prom Makeover
Video sa načíta
Pripravte hlavnú členku zo skupiny Monster High a vyberte jej moderný účes a k nemu pekné oblečenie a zvyšné doplnky.

Ghoulia Real Makeover

2.5.2015
81%
Hra - Ghoulia Real Makeover
Video sa načíta
Ghoulia by si rada vyrazila von so svojimi kamarátkami, aby si našla nového priateľa, pomôžte jej s výberom make-upu, účesu a doplnkov.
Hra - Monster High MakeUp School
Video sa načíta
Pomôžte trom slečnám z Monster High s výberom krásneho make-upu. Každý z nich má svoj štýl a tvojou úlohou je ho nie len zachovať, ale aj krásne aplikovať na pleť.
Hra - Venus Mcflytrap Facial Makeover
Video sa načíta
Venus sa chystá na oslavu k svojej najlepšej kamarátke. Pomôžeš jej vybrať oblečenie a make-up, aby vyzerala pekne?
Hra - Monster High Wolf Babies
Video sa načíta
Starostlivosť o malé deti Monster Hight je len na Tebe. Dokážeš ich nakŕmiť, hrať sa s nimi a splniť ďalšie požiadavky? Následne je potrebné vybrať im nové oblečenie a tiež zaujímavé doplnky. Kto sa dokáže o deti postarať najlepšie?

Draculaura Fangtastic MakeoverNÁŠ TIP

9.12.2014
97%
Hra - Draculaura Fangtastic Makeover
Video sa načíta
Staňte sa na okamih šikovnú maskérkou a módnym poradcom. Vaša prvá zákazníčka bude krásna študentka z vášho obľúbeného seriálu Monster High. Zmeňte jej účes, kompletne celý vzhľad a dajte jej aj niečo pekné na seba. Samozrejmosťou budú aj módne doplnky, ktoré nesmú chýbať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)