Hľadanie

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Wonderful Toys Party

10.1.2017
79%
Hra - Wonderful Toys Party
Video sa načíta
Parádny hra z kolekcie Máša a medveď. Medveď schoval všetky hračky a vy ich musíte nájsť. Každá hračka sa ukrýva vo drevenej bábike, ktorá sa volá Matriošky.

Gwen's Holiday Closet

6.1.2017
80%
Hra - Gwen's Holiday Closet
Video sa načíta
Pozrite sa, čo má Gwen v šatníku. Najprv však budete musieť pár vecí nájsť. Vyberiete pre Gwen najlepšie šaty?

Titanic Museum

27.6.2016
72%
Hra - Titanic Museum
Video sa načíta
V tejto hre sa budete snažiť na palube Titanicu nájsť všetky predmety zo zoznamu. Ak si nebudete vedieť rady, tak môžete raz za čas využiť nápovedu. Úrovne nie sú nijako časovo obmedzené.

Case of Revenge

8.6.2016
78%
Hra - Case of Revenge
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu pomôcť dvojici detektívov polapiť zlodeja, ktorý pred pár dňami vykradol dom a zranil ich kolegu a priateľa. Aby sa vám to podarilo, musíte nazbierať dostatok dôkazov. Mnoho z nich je dobre ukrytých, takže musíte byť pri hľadaní skutočne pozorný.

Blackheart Village

7.6.2016
78%
Hra - Blackheart Village
Video sa načíta
Vaším cieľom v tejto hre bude získať tri kľúče, ktoré vám odomknú bonusovú hru. S hlavnou hrdinkou sa vrátite po dlhom čase do jej rodnej dediny, na ktorú bola uvrhnutá zlá kliatba. Pomôžte jej nájsť po okolí všetky stratené predmety a s ich pomocou kliatbu zrušiť.

Breeze of Love

7.6.2016
78%
Hra - Breeze of Love
Video sa načíta
Pomôžte hlavnej hrdinke s prípravou svatby pre jej brata v tejto pekne spracovanej hre. Vašou úlohou bude nájsť najmä všetky potrebné veci, ktoré sú porozhadzované po okolí. Čím rýchlejšie sa vám podarí predmety nájsť, tým viac bodov získate. K dispozícii budete mať i nápovedu.

Treasure Falls

6.6.2016
78%
Hra - Treasure Falls
Video sa načíta
Vydajte sa spolu s hlavnou hrdinkou tejto hry k prekrásnym vodopádom a pokúste sa tu nájsť vzácne poklady. Predmety, ktoré hľadáte, sú dobre ukryté, takže sa snažte byť pri hľadaní pozorný. V prípade, že si nebudete vedieť rady, môžete využiť jednu z dostupných nápovied.

Bewitched Dream

3.6.2016
78%
Hra - Bewitched Dream
Video sa načíta
V tejto hre sa vydáte s hlavnou hrdinkou na miesto, ktoré navštívila pred pár rokmi a odvtedy ju desia strašidelné sny. Pomôžte jej nájsť všetky predmety, vďaka ktorým postupne rozlúštite tajomstvo toho miesta. Predmety sú dobre ukryté, takže nájsť ich nebude jednoduché.

A Place of Strangers

2.6.2016
78%
Hra - A Place of Strangers
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete vyšetrovateľkou, na ktorú čaká skutočne netradičný prípad. V meste skupina zlodejov vylúpila banku a zároveň záhadne zmizla skupinka cudzincov. Je medzi týmito prípadmi spojitosť? Nájdite všetky dôkazy a pokúste sa tak prípad vyriešiť.

The Legend of Mariova

2.6.2016
78%
Hra - The Legend of Mariova
Video sa načíta
Vydajte sa s mladým hrdinom tejto hry preskúmať nové končiny a pokúste sa pritom nájsť čo naviac zaujímavých predmetov. Tie sú často dobre ukryté, takže je potreba byť pri hľadaní veľmi pozorný. K dispozícii budete mať i tri nápovedy, ktoré môžete v prípade potreby využiť.

The River Cabin

1.6.2016
78%
Hra - The River Cabin
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude pomôcť pani Collinsovej zistiť, čo sa stalo s jej manželom, ktorý sa ráno vydal na ryby. Aby ste túto záhadu objasnili, musíte pozbierať dostatok dôkazov ukrytých v dome. Pokiaľ nebudete môcť nejaký predmet nájsť, môžete využiť nápovedu.

Summer of Love

1.6.2016
78%
Hra - Summer of Love
Video sa načíta
S hlavnou hrdinkou tejto hry sa vydáte na miesto, kde pred desiatimi rokmi stretla svojho manžela. Pomôžte jej tu nájsť všetky stratené predmety. Väčšina vecí je dobre ukrytá, takže musíte byť pri hľadaní dostatočne pozorný. Pokiaľ si nebudete vedieť rady, využite nápovedu.

The Witching Hour

31.5.2016
78%
Hra - The Witching Hour
Video sa načíta
V tejto hre budete pomáhať detektívovi, ktorý sa špecializuje na paranormálne javy vyriešiť ďalšiu záhadu. K odhaleniu záhady je potreba nazbierať dostatok dôkazov na mieste činu. Predmety, ktoré hľadáte sú dobre ukryté, takže buďte pozorný. V prípade potreby, využite nápovedu.

Déjà Vu

31.5.2016
78%
Hra - Déjà Vu
Video sa načíta
Vydajte sa s hlavnou hrdinkou tejto hry do malého mesta, kde hľadá námet ku svojej novej knihe. Pokúste sa v meste nájsť všetky zaujímavé predmety, ktoré sú tu rôzne poschovávané. Pokiaľ nebudete môcť nejaký predmet nájsť, využite jednu z troch dostupných nápovied.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)