Piráti

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Pirate Princess Treasure Adventure
Pomůžete mladé pirátce najít všechny kousky mapy pokladů? Jakmile budete mít mapu pokladů celou, můžete se vydat za jeho hledáním. Na to se však musíte perfektně obléci.

Pirate Swap

7.8.2016
70%
Hra - Pirate Swap
Video sa načíta
Zahrajte si jednoduchú hru, v ktorej budete spájať pirátske symboly. Vždy budete spájať minimálne tri rovnaké symboly. Dávajte si pozor na utekajúci čas.

Sea Bubble Pirates 3

19.2.2016
77%
Hra - Sea Bubble Pirates 3
Video sa načíta
V tejto hre s pirátskym motívom budete zostreľovať rovnako farebné guľôčky. Farebné guľôčky strieľate z dela, v ktorom ich môžete tiež meniť.

Awesome Pirates

10.1.2016
70%
Hra - Awesome Pirates
Video sa načíta
Zvládnete zneškodniť všetkých pirátov v tejto logickej hre? Snažte sa zamieriť a zlikvidovať všetky ciele.
Hra - Makeover Studio Pirate Girl
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou postarať sa o túto krásnu a mladú slečnu. Budete z nej robiť pirátku, takže sa snažte!
Hra - Cap'n Marcela Parrot Charmer
Video sa načíta
V tejto logickej adventúre budete mať za úlohu pomôcť mladej pirátke zachrániť jej ostrov pred útokom zlého a krutého kapitána Morgana. Pomôcť vám pritom môžu ľudia z vašej dediny, ale i rozličné predmety, ktoré v okolí nájdete. Dôležitý bude predovšetkým váš dôvtip a logické myslenie.

Flooded Village Xmas Eve

3.12.2014
86%
Hra - Flooded Village Xmas Eve
Video sa načíta
Vaša dedina je pod vodou a len vy ju môžete zachrániť. Utopte všetkých pirátov a dostaňte vodu k zasadeným stromčekom. Aby ste to dokázali, musíte správne odobrať niektoré kusy zeme. Okrem toho môžete v hre vytvárať vianočné stromčeky a to tak, že k ním dostanete ľad.
Hra - Fort Blaster: Ahoy There!
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej na vás čaká niekoľko desiatok úrovní! Ako pirát na lodi bude vašou úlohou zničiť šľachtu a ich domy. K dispozícii budete mať niekoľko druhov streliva.

Caribbean Admiral

19.5.2014
80%
Hra - Caribbean Admiral
Video sa načíta
Staňte sa kapitánom vojnovej flotily lodí, ktorá bude obávaná po celom šírom mori!! V tejto hre totiž môžete mať až 3 lode, s ktorými sa budete plaviť po mori, okrádať lode, plieniť prístavy a voziť tovar. Vaše lode potom môžete upravovať alebo nakupovať oveľa lepší.

Raft Wars

7.5.2014
80%
Hra - Raft Wars
Video sa načíta
Pripraviť, namieriť, pal! Znič všetky nepriateľské tímy. Za každé splnené koleso získaš peniaze, za tie potom môžeš nakúpiť lepšie zbrane alebo raft. Čaká ťa veľa rôznorodých nepriateľov, takže nudiť sa nebudeš.

Pirates of the Red Sea

31.12.2013
62%
Hra - Pirates of the Red Sea
Video sa načíta
V akčnej hre Pirates of the Red Sea sa vydáte so svojou loďou na more, aby ste oslobodili svojich vojakov, ktorých zajali piráti. Za pomoci kanónu musíte zlikvidovat každého piráta. V hre na vás čaká mnoho vylepšení a taktiež mnoho munície, ktorú môžete použiť.

Buccaneer Battle

19.12.2013
68%
Hra - Buccaneer Battle
Video sa načíta
Buccaneer Battle je akčná bojová hra, v ktorej sa prenesiete do čias pirátov, aby ste jednému z nich pomohli ubrániť jeho loď i česť pred stovkami nepriateľov. Okrem toho sa musíte vyhýbať i delovým guľám, ktoré nepriateľ na vás neustále páli a ktoré vás môžu ľahko zraniť.

Pirate Lolita

11.12.2013
78%
Hra - Pirate Lolita
Video sa načíta
V tejto oblíkačce dostanete na starosť krásnu mladú pirátku, ktorá potrebuje vašu pomoc s výberom oblečenia. Preto jej urobte krásny účes a vyberte jedny z krásnych historických šat.

Pirate Slacking

23.9.2013
91%
Hra - Pirate Slacking
Video sa načíta
Mladá pirátka má na lodi vytierať podlahu, a tak sa niet čo diviť, že ju to nebaví. Oveľa radšej robí dobrodružnejšie veci ako hľadanie pokladu, vyberanie peňazí z truhly, spievanie s papagájom alebo skladanie dokonalého pirátskeho outfitu.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)