Mozkohryz

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

ClickPlayTime 6

19.9.2016
80%
Hra - ClickPlayTime 6
Video sa načíta
Zahrajte si parádny hru, kde budete plniť logické úlohy. V každej mini hre musíte získať tlačidlo play. Podarí sa vám to?

This is the Only Level

12.11.2015
84%
Hra - This is the Only Level
Video sa načíta
Na prvý pohľad sa môže zdať, že hra bude jednoduchá, ale nenechajte sa zmýliť. Prekvapí váš svojou obtiažnosťou nejedenkrát. Dokážete zvíťaziť?

Nightflies 2

27.9.2015
83%
Hra - Nightflies 2
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu pomôcť svetluškám dostať všetky lampy na správne miesto. Brániť vám v tom však budú rozličné prekážky, ktoré musíte za pomoci lienok odstrániť. Počet lienok, ktoré môžete v každom kole využiť je obmedzený.

Nightflies

27.11.2014
83%
Hra - Nightflies
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu oslobodiť všetky svetlušky a dostať ich na oblohu, aby mohli osvetliť celé okolie. Dostať svetlušky zo zajatia nebude vôbec jednoduché. Pomôcť vám v tom môžu lienky, s ktorých pomocou môžete odstrániť všetky prekážky.

Kikka

5.1.2014
72%
Hra - Kikka
Video sa načíta
Dokážete akýmkoľvek spôsobom zložiť kvet chryzantémy? Poraďte si ako môžete.

ClickPlayTime

12.11.2013
78%
Hra - ClickPlayTime
Video sa načíta
Vyskúšajte si perfektnú logickú hru, ktorá obsahuje mnoho mini hier. Tieto mini hry budete musieť plniť, aby ste pokročili do ďalšieho kola. Snažte sa ich vyriešiť v čo najkratšom čase.

ClickPlayTime 2

8.11.2013
80%
Hra - ClickPlayTime 2
Video sa načíta
Skvelá logická hra ClickPlayTime 2 je ideálna na precvičenie mozgových závitov. Hra je zložená z mnohých menších hier, kedy je potrebné, aby hráč prišiel na princíp hry. To však ešte neznamená, že máte vyhraté, pretože musíte rébus vyriešiť. Ak to dokážete, dostanete sa do ďalšieho kola, kde je…

Poyas Odyssey

17.10.2013
82%
Hra - Poyas Odyssey
Video sa načíta
Tajomná kocky, ktorá svojou gravitáciou ovplyvňuje malé guľôčky, je kľúčom k úspechu v hre Poyas Odyssey. Ocitnete sa v prastarej aztéckej pyramíde, kde na Vás čakajú hádanky, ktoré je potrebné vyriešiť. K tomu slúži práve kocky s guľami, ktoré sa pohybujú podľa toho ako je zapnutá gravitácia.

Yamada Box Legend

14.9.2013
80%
Hra - Yamada Box Legend
Video sa načíta
Pre bystré hlavy prichádza unikátna hra, v ktorej musíte riešiť problémy na niekoľkých úrovniach. Existujú tu úlohy, ktoré musíte riešiť aj keď neviete odkiaľ kam. Vždy si pomôžete k vyriešeniu úlohy tak, že niečo urobíte s kockami, ktoré sa vyskytujú náhodne. Veľakrát musíte splniť niekoľko menších…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)