Hmyz

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Koala vs Bugs

7.12.2015
80%
Hra - Koala vs Bugs
Video sa načíta
Pomôžte koale zničiť čo najviac chrobákov. Získajte veľa bodov a hlavne nedovoľte, aby sa vás ani jeden dotkol.

Bugs N' Love

16.9.2015
68%
Hra - Bugs N' Love
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou poslať lienky podľa farieb do správnych dierok.

Fly Buns

14.2.2015
71%
Hra - Fly Buns
Video sa načíta
Dokážete pobiť čo najviac hmyzu, ktorý poletuje okolo? Jeho pohyb je chaotický, takže sa poriadne snažte, aby ste zasiahli čo najčastejšie.

Natural Selection 2

2.12.2014
82%
Hra - Natural Selection 2
Video sa načíta
V tejto postrehovej logickej hre sa stanete pavúkom, ktorého úlohou je v každom kole pochytať všetky muchy. Dostať sa k nim môžete za pomoci pavučín, ktoré vám umožnia prichytiť sa na steny. Vyhnite sa po ceste nebezpečným včelám, ktoré vás môžu pripraviť o život.

Bugs in Love

25.8.2014
76%
Hra - Bugs in Love
Video sa načíta
V postrehovej logickej hre Bugs in Love bude vašou úlohou spájať rovnaké chrobáky do párov. Stačí len vziať jedného chrobáka a presunúť ho k jeho rovnakej polovičke. Čím rýchlejšie sa vám to podarí, tým viac bodov získate.

Hungry Insects

27.7.2014
83%
Hra - Hungry Insects
Video sa načíta
Hungry Insects je logická hra, v ktorej budete kŕmiť hmyz. Musíte rozmiestniť prvky tak, aby sa ohavný šváb dostal až k jedlu, ktoré okamžite spracuje. Na začiatku to bude ľahké, ale neskôr sa aj zapotíte.

Yaminas Honey Garden

23.7.2014
76%
Hra - Yaminas Honey Garden
Video sa načíta
V hre Yaminas Honey Garden si budete musieť poradiť s rozvojom včelej farmy. Dokážete ju vybudovať od začiatku? Starajte sa o kvety a tiež o samotné úle, ktoré sú najdôležitejšie.

Rainbow Spider

2.7.2014
79%
Hra - Rainbow Spider
Video sa načíta
Tento dúhový pavúk by si rád urobil výlet. Pomôžte mu dostať sa čo najďalej. Stačí sa pohybovať pomocou jeho sietí. Po ceste zbierajte bonusy a nedovoľte, aby pavúk spadol do diery.

Bugfest

28.2.2014
76%
Hra - Bugfest
Video sa načíta
Postreh je jedinou účinnou obranou proti hmyzu, ktorý sa snaží preniknúť do Vašej záhradky. Každý druh chrobáka spôsobí niečo iné po jeho zabití. Preto si dajte dobrý pozor, aby ste napríklad nezabili chrobáka, ktorý Vám uberá životy.

Debugger

25.1.2014
71%
Hra - Debugger
Video sa načíta
Máme tu pre vás ďalšiu postrehovku, v ktorej budete chytať chrobáky. Znie to jednoducho, ale nie je to tak. Myšou musíte vytvoriť okolo nich čo najmenšiu bariéru, do ktorej ich chytíte. Na každý level máte limit na veľkosť bariéry. Podarí sa vám nahrať najlepšie skóre? Hra môže mať problém s…

The Three Towers

14.1.2014
73%
Hra - The Three Towers
Video sa načíta
Zaujímavá tower defense hra The Three Towers poskytuje príležitosť brániť sa nájazdom hladného hmyzu. Na konci trasy je totiž Vaše jedlo, ktoré hmyz veľmi láka. Bránite sa vďaka trom vežiam, z ktorých ovládate jednu vy a dve sú automatické. Za peniaze si kúpte lepšie strely, ktoré sú hlavnou pomocou…

Cute Spider Dress Up

7.12.2013
76%
Hra - Cute Spider Dress Up
Video sa načíta
Máme tu pre vás dekoračnú hru, v ktorej budete môcť obliecť pavúka. A nielen to, budete mu môcť aj pozmeniť ľahko vzhľad a urobiť z neho tvrďasa či šprta, voľba je len na vás.

Chameleon SurvivalHra na skóreHra o medaily

6.12.2013
72%
Hra - Chameleon Survival
Video sa načíta
Prežitie v divokej prírode je pomerne náročné. Svoje o tom vie aj mladý chameleón, ktorý sa musí uživiť. Pomôcť mu však musíte Vy. Zamierte na hmyz a vystreľte jeho jazyk. Vždy musíte chytiť nejakú korisť ako Vám dôjde energia.

Beetle Ju Adventures

20.11.2013
76%
Hra - Beetle Ju Adventures
Video sa načíta
Hra Beetle Ju Adventures preverí hráčove myslenia. Zahráte si za malého chrobáčika, ktorý musí pomôcť ostatným muškám, ktoré poletujú okolo. Priveďte ich do domčeka a dostanete odmenu. V pokročilých kolách si budete môcť pomáhať mínami, ktoré odstřelujeme kamene.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)