Požieranie

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Evol

20.10.2015
74%
Hra - Evol
Video sa načíta
Nazbieraj čo najviac tajomných farebných drahokamov, ktoré neustále zväčšujú Tvoje ihrisko. Dokážeš sa vyhnúť protivníkom a dosiahnuť naozaj veľké skupinky?

Prokaryote Beta

9.4.2015
74%
Hra - Prokaryote Beta
Video sa načíta
Boj medzi bunkami je veľmi neopozeraný. Prakticky platí, že väčšia zožerie menšiu. Ovládaj svoju bunku a pokúste sa zožrať všetky menšie v okolí. Akonáhle sa ťa dotkne väčšia bunka ako si ty, potom sa priprav na to, že sa staneš korisťou.

Water World

23.11.2014
78%
Hra - Water World
Video sa načíta
V této hře se stanete malou rybičkou, která potřebuje jíst malé rybky a vyhýbat se velkým, které by vás chtěli sníst. Postupně budete růst, avšak nebude to tak jednoduché každou vyšší úrovní bude hra náročnější.

Feed Us 5

12.5.2014
93%
Hra - Feed Us 5
Video sa načíta
Skvelý piaty diel brutálnej hry je tu!! Feed Us je klasika, v ktorej hráte za piraňu a snažíte sa pozabíjať čo najviac ľudí a získať čo najviac krvi. Za získanú krv potom môžete vašu rybku ďalej vylepšovať. Zaobstarať jej silnejšie telo, chvost alebo väčšie zuby.

Evolvo Plus

9.1.2014
63%
Hra - Evolvo Plus
Video sa načíta
V hre Evolve Plus sa musíte prepletať medzi malými rybkami a dobre si rozmyslite, aby sa Vás žiadna z nich nedotkla, pretože inak vás zožerie. Rovnako tak tomu bude s Vami, preto musíte jesť menšie ryby ako ste Vy.

Fish Tales 2

14.11.2013
71%
Hra - Fish Tales 2
Video sa načíta
Požieraním menších alebo rovnako veľkých rybiek ako ste Vy, sa v hre Fish Tales 2 môžete dostať až na vrchol potravinového reťazca. Jediným stálym nepriateľom pre Vás bude žralok, takže mu sa pokúste vždy vyhnúť. Dokážete sa stať najväčšou rybkou v okolí?

Fish Tales Deluxe

31.8.2013
90%
Hra - Fish Tales Deluxe
Video sa načíta
Ako malá rybička v mori ťa čaká ťažká úloha. Musíš jesť, ale zjesť môžeš iba ryby, ktoré sú menšie ako tie. Postupne rastieš a rastieš a môžeš jesť aj väčšie ryby. Niektoré na teba ale budú veľké vždycky. Snaž sa uhnúť všetkým nástrahám a dostať sa do ďalšieho kola!

Tasty Planet Dinotime

18.7.2013
85%
Hra - Tasty Planet Dinotime
Video sa načíta
Prinášame vám už druhé pokračovanie tejto super hry, v ktorej hráte za malú baktériu, ktorá má neustále hlad. Začínate v laboratóriu, kde vás pozorujú páni. Vašou úlohou bude zjesť úplne všetko, čo vám príde pod nos. Čím viac toho zjete, tým väčšmi sa zväčšíte. No lenže vaša chuť sa vymkne kontrole…

Snake Fight Arena

23.4.2013
70%
Hra - Snake Fight Arena
Video sa načíta
Cieľom hry Snake Fight Arena je v každom kole dobehnúť a zjesť všetky hady a tým zvíťaziť. Zjesť však môžete len tých hadov, ktorí sú kratší než vy a to tak, že do nich čelne narazíte. Pokiaľ do hada narazíte zboku, získate časť jeho dĺžky a zároveň ho takýmto spôsobom zmenšíte.

Effing Worms Xmas

23.12.2012
85%
Hra - Effing Worms Xmas
Video sa načíta
Vianočné spracovanie brutálnej hry Effing Worms vám opät prináša možnosť vžiť sa do kože obrovského hladného červa. Vašou úlohou v hre bude požierať všetky vianočné postavičky a ľudí, ktorý sa pohybujú po zemskom povrchu. Dávajte si však pozor na nebezpečenstvá, ktoré tu číhajú.

Krokodíl

21.10.2012
58%
Hra - Krokodíl
Video sa načíta
V tejto postrehovej hre síce nájdete bábätka, ale rozhodne nie je pre slabé povahy. Deti tu sú totiž len jedlo pre veľkého krokodíla, ktorého máte za úlohu nakŕmiť. Na začiatku, keď bude v kľude, to bude ľahké. Neskôr sa ale rozhýbe a trafiť sa mu batoľaťom do pusy bude naozaj náročné.

Monster Evolution

24.8.2012
72%
Hra - Monster Evolution
Video sa načíta
Monster Evolution je bojová hra, v ktorej bude vaším hlavným cieľom prežiť a vyvinúť svoje monštrum na čo najvyší stupeň evolúcie. Za každého zjedeného nepriateľa získate body, ktoré vám pri vylepšení vášho monštra pomôžu. S novým stupňom evolúcia však nezískate len novú podobu, ale i nové…

Effing Worms

5.7.2012
59%
Hra - Effing Worms
Video sa načíta
Effing Worms je perfektná brutálna hra, v ktorej sa ocitnete v koži obrovského červa, ktorého jediným poslaním je zabiť čo najviac ľudí a zvierat a upokojiť tak svoj hlad po krvi. Nechýba ani množstvo vylepšení, ktoré z vás spravia ešte nebezpečnejšiu príšeru.

Swoopa

12.4.2012
73%
Hra - Swoopa
Video sa načíta
Swoopa je milá oddychová hra s roztomilým malým tuleňom v hlavnej úlohe. Vašou úlohou bude, aby pochytal v mori čo najviac rybiek a pritom sa nenechal zasiahnuť bombou, alebo zožrať predátorom. Koľko rybiek s ním dokážete zjesť?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)