Pohyb lanom

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Piggy Wiggy 4: Zombie Edition
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je nakŕmiť zombie prasiatká štavnatými mozočkami. Aby sa vám to podarilo, musíte prasiatká rôzne prichytávať lanom alebo naopak zas lano prerezávať. Podarí sa vám úspešne zdolať všetkých 25 levelov?

Piggy Wiggy 3

23.3.2015
83%
Hra - Piggy Wiggy 3
Video sa načíta
V tejto logickej hre bude vašou úlohou pozbierať s prasiatkom v každom levely všetky žalude. Aby sa vám to podarilo, musíte správne použiť laná a prasiatko prichytiť na príslušné herné prvky. Laná je možné následne prerezať, čo vám umožní dostať sa ku všetkým žaluďom.

Jelly Lam

6.1.2015
83%
Hra - Jelly Lam
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude dostať malú príšerku do cieľa. K odomknutiu cieľových dverí však potrebujete kľúč. Pohybujte sa skrz každý level za pomoci vhodného prichytávania na steny a dávajte si pozor na nebezpečné ostne. Okrem toho sa snažte pozbierať všetky hviezdičky.

IQ Ball

14.12.2014
78%
Hra - IQ Ball
Video sa načíta
Jednoduchá hra, v ktorej sa musíte dostať vždy k okrúhlemu terči. Pohybovať sa môžete pomocou lepkavého chápadlá. Čím menej kliknutí využijete, tým dostanete viac bodov IQ.

Final Ninja

12.12.2014
82%
Hra - Final Ninja
Video sa načíta
Pomôžte tomuto bojovníkovi sa dostať domov, lenže to bude dlhá cesta. Cesta plná nebezpečenstva a prekážok, budete sa pohybovať pomocou lana a môžete používať aj zaujímavé zbrane. Dokážete sa tam dostať?

Natural Selection 2

2.12.2014
82%
Hra - Natural Selection 2
Video sa načíta
V tejto postrehovej logickej hre sa stanete pavúkom, ktorého úlohou je v každom kole pochytať všetky muchy. Dostať sa k nim môžete za pomoci pavučín, ktoré vám umožnia prichytiť sa na steny. Vyhnite sa po ceste nebezpečným včelám, ktoré vás môžu pripraviť o život.

Future BuddyHra na skóreHra o medaily

15.8.2014
86%
Hra - Future Buddy
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hru, v ktorej musíte dostať panáčika do krabice. Hra obsahuje niekoľko úrovní. Nazbierajte čo najviac bodov.

Rainbow Spider

2.7.2014
79%
Hra - Rainbow Spider
Video sa načíta
Tento dúhový pavúk by si rád urobil výlet. Pomôžte mu dostať sa čo najďalej. Stačí sa pohybovať pomocou jeho sietí. Po ceste zbierajte bonusy a nedovoľte, aby pavúk spadol do diery.

Spider Stickman

23.5.2014
79%
Hra - Spider Stickman
Video sa načíta
Zahrajte si Spider Stickman, kde bude vašou úlohou uraziť čo najdlhšiu vzdialenosť pomocou lana. K tomu vám bude stačiť myš, s ktorou budete musieť klikať ako o život. Máte na to dopraviť ho čo najďalej?

Slime Hook

8.5.2014
81%
Hra - Slime Hook
Video sa načíta
Skúste si zahrať túto logickú hru na postreh a rýchlosť. Vašou úlohou sa bude pohybovať pomocou vášho slizu. Lenže v tomto labyrinte nie ste sami, takže musíte dávať pozor na stráže. Tiež dbajte na to, aby ostatné stráže nestretli svojich zranených kolegov a vás. Podarí sa vám bezpečne prejsť až k…

Grabbles

6.5.2014
72%
Hra - Grabbles
Video sa načíta
Hra Grabbles preverí Váš postreh. Musíte sa pohybovať pomocou vystreľovacej ruky. Dajte si pozor na ozubené okraje skál. Musíte si dávať tiež pozor na pády do hlbokých jám, odkiaľ nevedie cesta.

Spider Monkey

23.4.2014
70%
Hra - Spider Monkey
Video sa načíta
Prerúčkujte po stromoch ako malá opička a dostaň sa k ostatným opičkám, ktoré musíš zachrániť. Pomôže ti jedlo, ktoré zozbieraš cestou. Pozor si ale daj na rôzne nástrahy a hlavne moc nepadej, musíš totiž začínať od začiatku.

Give Up Robot

10.1.2014
78%
Hra - Give Up Robot
Video sa načíta
Máme tu ďalšiu skvelú skákaciu hru, v ktorej budete musieť prekonať mnoho prekážok a nástrah, aby ste sa dostali do ďalšieho levelu. Panáčik je síce veľmi mrštný a dobre skáče, budete však potrebovať aj lano, vďaka ktorému budete môcť prekonať priepasti.

Fisherman FunHra s ocenením

8.1.2014
71%
Hra - Fisherman Fun
Video sa načíta
Fisherman Fun je náročná postrehová hra, v ktorej ako rybár budete každý deň vychádzať na more, aby ste ulovili dostatok rýb. Vždy však máte na lov len vymedzený časový limit, do ktorého je potreba stihnúť nachytať ryby v presne stanovenej hmotnosti.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)