Dievčenské hry

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

My Dolphin Show

9.11.2019
98%
Hra - My Dolphin Show
Video sa načíta
V prvom diele super šikovnosť hry My Dolpin Show sa ocitnete priamo uprostred vodného vystúpenie krásneho delfína. Vašou úlohou je ovládať šípkami tohto vodného cicavca tak, aby robil čo najzaujímavejšie akrobatické kúsky a čo najviac zaujal svoje nadšené publikum.
Hra - Kawaii Magical Girl Dress Up
V tejto oblíkačce sa nemusíš obávať, že by si nemala dostatok výberu. Vďaka mnohým detailom a presným farebným paletám bude dievčaťa vzhľad úplne jedinečný.
Hra - Dotted Girl Highschool Room
Dotted Girl má dnes večer veľa domácich úloh a musia si upratať izbu, ale bez teba to nemôže zvládnuť. Podaj jej pomocnú ruku a začnite s upratovaním! Zbierajte odpadky, prach a triedi oblečenie. Miestnosť bude svieža a čistá, pripravená na nový dizajn! Jediné, čo zostáva urobiť, je znovu vymaľovať.
Hra - Sleeping Princess Nails Spa
Video sa načíta
Parádna hra, v ktorej sa musíte postarať o slečnu v nechtovom salóne. Najskôr sa postaráte o jej ruky a následne o nechty. Môžete si vybrať rôzne dĺžky nechtov, ich farbu alebo vzor.

Ice Princess Nail Design

26.7.2016
76%
Hra - Ice Princess Nail Design
Video sa načíta
V tejto parádnej hre môžete slečne nalakovať nechty podľa vašich predstáv. Vybrať si budete môcť veľa rôznych farieb, umelých nechtov a tiež dekoračných doplnkov. Najprv však musíte nechty upraviť.

Cute Kitten Solitaire

18.6.2016
74%
Hra - Cute Kitten Solitaire
Video sa načíta
Zahrajte si solitér s mačičkou! Hra je jednoduchá, z balíčka beriete karty a skladáte na seba vždy rovnaké hodnoty. Do vrchných domčekov potom dávate karty od esa podľa farby až po kráľa.

Case of Revenge

8.6.2016
78%
Hra - Case of Revenge
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu pomôcť dvojici detektívov polapiť zlodeja, ktorý pred pár dňami vykradol dom a zranil ich kolegu a priateľa. Aby sa vám to podarilo, musíte nazbierať dostatok dôkazov. Mnoho z nich je dobre ukrytých, takže musíte byť pri hľadaní skutočne pozorný.

Blackheart Village

7.6.2016
78%
Hra - Blackheart Village
Video sa načíta
Vaším cieľom v tejto hre bude získať tri kľúče, ktoré vám odomknú bonusovú hru. S hlavnou hrdinkou sa vrátite po dlhom čase do jej rodnej dediny, na ktorú bola uvrhnutá zlá kliatba. Pomôžte jej nájsť po okolí všetky stratené predmety a s ich pomocou kliatbu zrušiť.

Breeze of Love

7.6.2016
78%
Hra - Breeze of Love
Video sa načíta
Pomôžte hlavnej hrdinke s prípravou svatby pre jej brata v tejto pekne spracovanej hre. Vašou úlohou bude nájsť najmä všetky potrebné veci, ktoré sú porozhadzované po okolí. Čím rýchlejšie sa vám podarí predmety nájsť, tým viac bodov získate. K dispozícii budete mať i nápovedu.

Treasure Falls

6.6.2016
78%
Hra - Treasure Falls
Video sa načíta
Vydajte sa spolu s hlavnou hrdinkou tejto hry k prekrásnym vodopádom a pokúste sa tu nájsť vzácne poklady. Predmety, ktoré hľadáte, sú dobre ukryté, takže sa snažte byť pri hľadaní pozorný. V prípade, že si nebudete vedieť rady, môžete využiť jednu z dostupných nápovied.

Bewitched Dream

3.6.2016
78%
Hra - Bewitched Dream
Video sa načíta
V tejto hre sa vydáte s hlavnou hrdinkou na miesto, ktoré navštívila pred pár rokmi a odvtedy ju desia strašidelné sny. Pomôžte jej nájsť všetky predmety, vďaka ktorým postupne rozlúštite tajomstvo toho miesta. Predmety sú dobre ukryté, takže nájsť ich nebude jednoduché.
Hra - Princess Juliet Zoo Escape
Video sa načíta
Vydajte sa s princeznou Juliet do Zoo a pomôžte jej splniť rozličné úlohy a minihry. U každého zvieratka si môžete zahrať jednu hru a pokiaľ sa vám ju podarí splniť, získate ako odmenu ovocie. Dokážete splniť všetky úlohy a tým nazbierať potrebné ovocie?

A Place of Strangers

2.6.2016
78%
Hra - A Place of Strangers
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete vyšetrovateľkou, na ktorú čaká skutočne netradičný prípad. V meste skupina zlodejov vylúpila banku a zároveň záhadne zmizla skupinka cudzincov. Je medzi týmito prípadmi spojitosť? Nájdite všetky dôkazy a pokúste sa tak prípad vyriešiť.

The Legend of Mariova

2.6.2016
78%
Hra - The Legend of Mariova
Video sa načíta
Vydajte sa s mladým hrdinom tejto hry preskúmať nové končiny a pokúste sa pritom nájsť čo naviac zaujímavých predmetov. Tie sú často dobre ukryté, takže je potreba byť pri hľadaní veľmi pozorný. K dispozícii budete mať i tri nápovedy, ktoré môžete v prípade potreby využiť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)