Zručnosť

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

My Dolphin Show 8NÁŠ TIP

7.2.2016
90%
Hra - My Dolphin Show 8
Video sa načíta
Zvládnete získať čo najviac bodov za triky, ktoré budete robiť s delfínom? Musíte byť presní, aby ste ohromili porotu. Za tieto body môžete získať body, za ktoré môžete kúpiť prevleky alebo iné zvieratá.

The Worlds Hardest Game 2

10.12.2015
79%
Hra - The Worlds Hardest Game 2
Video sa načíta
Overte si, či by ste dokázali zvíťaziť aj v tejto časti a dokážte, že ste najlepší. Úloha je jednoduchá, stačí dostať červený štvorček do cieľa, avšak s tým, že sa vyhnete nástrah a pozbierate všetky gulôčky. Zvládnete to?

My Dolphin Show 7NÁŠ TIP

30.10.2015
89%
Hra - My Dolphin Show 7
Video sa načíta
Dajte divákom super zábavu a získajte čo najviac bodov. Dokážete ich získať čo najviac a zároveň pobaviť publikum?

Balloon Hero

10.10.2015
80%
Hra - Balloon Hero
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude prejsť s hlavným hrdinom letiacim na balóne cez levely plné nástrah. Vyhýbať sa musíte ostňom a spaľujúcim laserovým lúčom. Pritom sa pokúste vyzbierať čo najviac hviezdičiek, ktoré sa v každom kole nachádzajú.

Elsa Dolphin Show

4.9.2015
65%
Hra - Elsa Dolphin Show
Video sa načíta
Elsa sa musí postarať o delfína, ktorý je zranený a aby sa v akváriu zabavil musí ho naučiť pár kúskom pre divákov. Pomôžte jej so samotným tréningom.

Pop the Blox

24.8.2015
70%
Hra - Pop the Blox
Video sa načíta
Trocha postrehu u tejto hry neuškodí. Potrebná bude tiež rýchlosť. Musíte zničiť celú číselnú radu v správnom poradí. Stačí preskočiť iba jediné číslo a ihneď budete vrátení na počiatok.

My Dolphin Show 6

14.6.2015
86%
Hra - My Dolphin Show 6
Video sa načíta
V tejto hre budete predvádzať obrovskú vodnú show pre divákov. Budete ovládať vycvičeného delfína, ktorý vie parádne kúsky a triky. Na vás bude sa zakaždým trafiť do správnych miest.

Shape Fold Animals

1.6.2015
84%
Hra - Shape Fold Animals
Video sa načíta
Zložte si z niekoľkých dielov túto skladačku, z ktorej vám vyjde zviera. Dokážete ich zakaždým zložiť?

Constructore!

8.4.2015
75%
Hra - Constructore!
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu dostať drevenú krabicu do vyznačeného štvorčeka. Aby sa vám to podarilo, musíte ostatné prvky vhodne rozmiestniť a vytvoriť tak pre krabicu podklad. Pri presúvaní prvkov buďte opatrný, aby ste si neposunuli z už rozmiestnenými predmetmi.

Keep Rolling Islands

21.2.2015
80%
Hra - Keep Rolling Islands
Video sa načíta
V tejto hre musíte pohybovať guľou a cieľom je dostať ju do konca. Dajte si pozor na pasce a veľa prekážok, ktoré sú na trati. Ide napríklad o strieľajúce delá alebo míny.
Hra - Rescuer Of SoulsRescuer Of Souls
Video sa načíta
Dokážete sa prepliesť medzi všetkými prekážkami, ktoré sú na trati? Cieľom je pozbierať všetky biele kolieska a potom sa dostať k portálu, ktorý je teleportom do ďalšieho kola. Niekedy to chce aj trochu trpezlivosti.

My Dolphin show 5

26.1.2015
94%
Hra - My Dolphin show 5
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší parádny diel hry, v ktorej sa budete ako delfín predvádzať ľuďom. Vašou úlohou bude ukazovať rôzne atrakcie, balóniky, kruhy a podobne. Hlavne sa snažte získať čo najviac publika.

Paper Venture 2

2.12.2014
81%
Hra - Paper Venture 2
Video sa načíta
Dostaňte modrého panáčika k dverám na konci kola v tejto postrehovej hre. Pohyb panáčika budete riadiť za pomoci žltého obdĺžnika, ktorým môžete ľubovoľne pohybovať. Dávajte si pritom pozor, aby panáčik nespadol a aby ste ho bezpčene previedli cez všetky prekážky.

Gifts Pusher 2

28.11.2014
80%
Hra - Gifts Pusher 2
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu dostať vianočný darček v každom kole na vyznačené miesto. Aby sa vám to podarilo, musíte odstrániť z cesty všetky prekážky a darček za pomoci malého štvorčeku dostať tam, kam potrebujete.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)