Zajačikovia

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Zootopia Fashion Police
Video sa načíta
Staňte sa módnou vyzážistkou a oblečte svoju modelku do danej témy. PO výbere šiat môžete čakať od Judy pozitívne alebo naopak negatívne ohlasy. Trafíte sa do jej vkusu?

Judy's Romantic Date

8.6.2016
83%
Hra - Judy's Romantic Date
Video sa načíta
Pripravte Nicka a Judy na ich spoločné rande. Vyberte z ich šatníka najlepšie kúsky a pripravte ich na tento romantický deň.

Pet Bunny Grooming

5.5.2016
86%
Hra - Pet Bunny Grooming
Video sa načíta
Postarajte sa o opusteného zajačika, ktorý potrebuje vašu pomoc. Očistite ho a poskytnite mu všetko, čo bude potrebovať.
Hra - Blue Rabbit's Climate Chaos
Video sa načíta
Zajačik sa rozhodol, že pôjde na dovolenku, avšak netušil, že v malom mestečku zažite toľko dobrodružstiev. Pomôžte mu s plnením rôznych úloh a zberom potrebných vecí.

Cute Bunny Dress Up

6.4.2016
72%
Hra - Cute Bunny Dress Up
Video sa načíta
Oblečte si krásneho zajačika a pripravte ho na veľkú prácu počas Veľkej noci, kedy schováva vajíčka pre deti. Stihne to?

Rabbit Care

26.3.2016
75%
Hra - Rabbit Care
Video sa načíta
Vyberte si zajačika a postarajte sa o neho najlepšie ako viete, aby bol spokojný a šťastný. Okrem starostlivosti, ho môžete obliecť aj do nového oblečenia.

Pet House Story

21.12.2015
68%
Hra - Pet House Story
Video sa načíta
Pomôžte trom zvieratkám s výstavbou nového domu, o ktorý prišli kvoli tornádu. Najskôr musíte nakúpiť potrebné veci na stavbu, vyčistiť záhradu a nakoniec sa môžete pustiť do stavby. Pomôžte im čo najrýchlejšie, aby sa mohli nasťahovať.

Kiko's Adventure

3.11.2015
77%
Hra - Kiko's Adventure
Video sa načíta
Pomôžte Kikovi malému zajačikovi, aby našiel svoju majiteľku a zachránil ju zo spárov nepriateľa. Podarí sa vám to? Počas cesty musíte zbierať hviezdy a mrkvy. Nezabudnite ani na nepriateľov, ktorých budete musieť zabiť pre svoje bezpečie.
Hra - Come Home Space Carrot Bunny
Video sa načíta
Dokážete si poradiť s lietaním vo vesmíre na mrkvovej rakete? Budete musieť ideálne trafiť odpal, aby ste pristáli presne, pretože inak sa stratíte v medzihviezdnom priestore. Môžete tiež zachrániť ďalšie zajace.

Bun Runner

14.7.2015
74%
Hra - Bun Runner
Video sa načíta
V tejto hre musíte odprevadiť na cestách zajačika, ktorý bude musieť preskakovať diery v zemi. Okrem toho sa však musí vyhnúť tiež mnohým ďalším nástrahám v podobe vlka, ktorý Vás zožerie. Aj pád do vody je koncom.

-DIY- Rabbit Doll

29.5.2015
52%
Hra - -DIY- Rabbit Doll
Video sa načíta
Ušite si pekného zajačika za pár sekúnd a vyberte mu rôzne doplnky a oblečenie. Bude zo všetkých najkrajší?

Bunny Care

12.5.2015
79%
Hra - Bunny Care
Video sa načíta
Vyberte si zajačika a postarajte sa o neho najlepšie ako viete. Bude od vás vyžadovať nejaké hry či jedlo. Splňte mu všetko.
Hra - Barbie Easter Bunny Rescue
Video sa načíta
Barbie našla v lese zraneného veľkonočného zajačika! Pomôžte jej ho ošetriť a dať do kopy, zvládnete to?

Magic Carrot 3

30.4.2015
83%
Hra - Magic Carrot 3
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude dostať zajačika v každom kole do dverí na konci kola. K jeho pohybu môžete využívať ventilátory, delá či prosté odoberanie plošín, na ktorých stojí. Okrem toho sa snažte pozbierať všetky tri zlaté hviezdičky.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)