Hlavolamy

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Tower of Hanoi

2.2.2016
78%
Hra - Tower of Hanoi
Video sa načíta
V piatich rôznych leveloch budete mať za úlohu presunúť veže z jedného stĺpca na tretí. Na seba môžete skladať iba menšie časti na väčšie. S každým levelom máte viac častí, ktoré musíte presunúť.

Stake Your claim

25.1.2016
70%
Hra - Stake Your claim
Video sa načíta
Myslíte si, že máte logické myslenie? Overte si to s touto hrou, kde budete vystupovať ako kráľ. Samotný vtip spočíta v tom, že jednotlivé územie si musíte získať tým, že ho ukončíte poslednými hradbami, lesom alebo kameňmi. Myslíte si, že vyhráte nad cudzím kráľom alebo nie?

Clickplay Time 2

5.8.2015
79%
Hra - Clickplay Time 2
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude v každom kole vyriešiť jednu úlohu či hádanku. K tomu vám budú musieť poslúžiť len herné prvky na hracej ploche. Každá úloha je vyriešená, až keď sa objaví čierna šipka, ktorá vám umožní postup do ďalšieho kola.

Shape Fold Animals

1.6.2015
84%
Hra - Shape Fold Animals
Video sa načíta
Zložte si z niekoľkých dielov túto skladačku, z ktorej vám vyjde zviera. Dokážete ich zakaždým zložiť?

What Do We Do Now?

28.5.2015
70%
Hra - What Do We Do Now?
Video sa načíta
V tejto logickej hre na teba čakajú štyri náročné levely. Aby si prešla každý z nich, musíš vyriešiť hlavolam alebo logický úloha. Ovšem žiadna nápoveda tí nepomôže, takže si musíš poradiť naozaj sama.

Parking Zone

27.12.2014
73%
Hra - Parking Zone
Video sa načíta
Máme tu parádny logickú Parbat, v ktorej budete parkovať autá podľa ich farieb. Každé parkovacie miesto má farbu ak nej aj príslušné auto. S autami budete musieť aj hýbať, aby ste ich dostali do správneho miesta.

Stream Master : Unlimited

28.11.2014
78%
Hra - Stream Master : Unlimited
Video sa načíta
Cieľom tejto hry je spojiť všetky farebné body, ktoré sa nachádzajú na hracej ploche. Body budete spájať vždy po dvojiciach. Aby ste daný level splnili a mohli postúpiť ďalej, nesmú sa vám cesty navzájom krížiť a musíte zaplniť všetky hracie políčka.

ShapeFit

20.10.2014
76%
Hra - ShapeFit
Video sa načíta
Poskladajte všetky netradičné skládačky v tejto logickej hre. K dispozícii budete mať niekoľko drevených prvkov pripomínajúcich tetris, ktoré musíte naskaldať do vyznačnej oblasti. Prvky sa pritom nesmú navzájom prekrývať a všetky políčka musia byť zaplnené.

TOH 3D

1.9.2014
80%
Hra - TOH 3D
Video sa načíta
Hlavolam hanojskej veže je známy po celom svete. Dokážete preskladať vežu na iný kolík? Môžete presunúť len malé disky na veľké disky, opačne sa to nedá.

The Adventures of Red

22.8.2013
78%
Hra - The Adventures of Red
Video sa načíta
Malý kúzelník v hre The Adventures of Red sa snaží dostať cez všetky zamknuté komnaty. Musíte teda zbierať farebné kľúče, ktoré otvárajú dvere do ďalších miestností. Nie je to tak jednoduché, pretože k nájdeniu kľúča je vždy treba vyriešiť nejakú hádanku alebo rébus, ktorý preverí Vaše myslenie.

Face Attack!

29.5.2013
66%
Hra - Face Attack!
Video sa načíta
Otestujte si svoj ​​postreh a reakcie v tejto hre. Máte 20 kôl a v každom máte 6 zvieracích tvárí. Vašou úlohou je na jednej z nich spoznať rozdiel. Čím rýchlejšie to zvládnete, tým viac bodov získate. V každom leveli máte 10 sekúnd na kombo. Keď čas vyprší, tak sa nič nedeje, akurát dostanete iba…

Blitz 13

22.5.2013
68%
Hra - Blitz 13
Video sa načíta
Logická hra, ktorá nie je tak jednouchá, ako vyzerá. Máte hracie pole, ktoré musíte vyčistiť do konca časového limitu. Musíte spájať čísla, buď o jedno väčšie alebo o jedno menšie, než ktoré máte vybrané. Zvládnete všetky levely?

Clickplay Quickfire

19.5.2013
75%
Hra - Clickplay Quickfire
Video sa načíta
Ďalší ClickPlay, ktorý Vás určite pobaví. Nájdite čiernobielu šípku rozlúštením hádanky alebo hlavolamu, ktorý vám ju zjaví. Dostaňte sa až do posledného kola. Čo najmenej klikajte a dosiahnite najvyššie skóre.

Clickplay 3

17.5.2013
75%
Hra - Clickplay 3
Video sa načíta
Pokračovanie série minihier ClickPlay nám prinieslo 3. diel, ktorý Vás určite bude baviť. Nájdite šípku a posúvajte sa ďalej hrou. Rozlúštite hádanky a dokončite hru s čo najmenším počtom kliknutí. Dokážete rozlúštiť všetky?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)