Rovnováha

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Transformice

20.6.2015
87%
Hra - Transformice
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou spoločne s myšou získať syr a dostať ho do domčeku s ostatnými myšami. Jednotlivé úrovne sú však komplikované a budete musieť využiť aj logické myslenie, aby sa vám podarilo zvíťaziť. V niekoľkých úrovniach vám môže pomôcť aj šaman.

Levers

6.2.2015
75%
Hra - Levers
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude za pomoci rozličných predmetov vyvažovať váhy. Každý predmet je inak ťažký, takže ich musíte vždy vhodne rozmiestniť. Akonáhle sa vám to podarí, pribudne ďalší predmet, ktorý je potreba zavesiť na správne miesto.

Christmas Stacker

29.12.2014
68%
Hra - Christmas Stacker
Video sa načíta
Zabavte sa logickou hrou, v ktorej je vašou úlohou poukladať jednotlivé geometrické balíčky na jedno miesto, však tak, aby z neho nič nespadlo. Podarí sa vám?

Wooden Pieces

31.10.2014
78%
Hra - Wooden Pieces
Video sa načíta
Rozostavte na hraciu plochu všetky drevené prvky tak, aby boli v rovnováhe a žiaden z nich nepadol mimo hraciu plochu. Vo vyšších kolách budete musieť navyše prvky umiestniť tak, aby ste udržali stlačené všetky gombíky. Do ďalšieho kola postúpite pokiaľ vaša konštrukcia vydrží stáť aspoň štyri…

Build Balance

30.10.2014
78%
Hra - Build Balance
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu umiestniť na hraciu plochu všetky herné prvky tak, aby boli v rovnováhe a vytvorili stabilnú konštrukciu, ktorá vydrží stáť po stanovenú dobu. Dokážete zdolať všetkých 30 levelov?

Money Balance

20.10.2014
72%
Hra - Money Balance
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude staviať na seba rozličné herné prvky tak, aby ste vytvorili stabilnú konštrukciu a žiaden z prvkov pritom nepadol mimo hraciu plochu. Dokážete zdolať všetky levely?

Super Stacker 2

15.8.2014
73%
Hra - Super Stacker 2
Video sa načíta
Skvelá hra, pokračovanie úspešného prvého dielu menom Super Stacker. Máš za úlohu postaviť stabilnú konštrukciu zo všetkých prvkov v každom kole, ktorá sa po nejakú dobu nezrúti. Čaká ťa 40 ťažkých levelov.

Release the Mooks 3Hra na skóreHra o medaily

8.8.2014
78%
Hra - Release the Mooks 3
Video sa načíta
Release the Mooks 3 je zábavná logická hra, v ktorej budete umiestňovať kocky a snažiť sa udržať rovnováhu. Vašou úlohou bude pustiť kocku vždy vo vyznačenom poli a pritom si dávať pozor, aby sa neprevážila alebo nespadla dole.

Little Big BalanceHra na skóreHra o medaily

14.7.2014
75%
Hra - Little Big Balance
Video sa načíta
Skvelá hra na skóre! Vašou úlohou bude vytvárať objekty a skladať ich na seba. Následne musíte jedným objektom zobrať hviezdu. Dávajte si pozor na rovnováhu!

Safari Park Apeldoorn

7.4.2014
74%
Hra - Safari Park Apeldoorn
Video sa načíta
Mladý lev sa v hre Safari Park Apeldoorn stane tak trochu akrobatom. Rozhodol sa utiecť z rezervácie na streche auta. Dokážete mu pomôcť držať rovnováhu a vyhnúť sa všetkým prekážkam.

Lofty Tower

20.1.2013
80%
Hra - Lofty Tower
Video sa načíta
Máte dobrú rovnováhu? To si môžete overiť v zábavnej logickej hre Lofty Tower, v ktorej bude vašou úlohou postaviť v každom kole čo najvyššiu vežu (minimálne do zadanej výšky). Používať ale môžete len kocky, ktoré už na hernej ploche sú a žiadna Vám nesmie pri stavbe ani po jej dokončení spadnúť.

Super Mega Balance Party

17.5.2012
70%
Hra - Super Mega Balance Party
Video sa načíta
Aký máte cit pre rovnováhu? V tejto hre budete musieť naskladať určené množstvo objektov ako sú kocky, gule a dosky na viac či menej naklonenej stoly tak, aby žiadne nespadli. Podarí sa Vám to v časovom limite?

Tower Bloxx Deluxe 3D

30.5.2011
71%
Hra - Tower Bloxx Deluxe 3D
Video sa načíta
V hre Tower Bloxx máte jediný cieľ. Vaša úloha je prostý, musíte na seba skladať poschodia domu tak, aby sa tam mohlo ubytovať čo najviac ľudí. Nebude to ale ľahká, poschodia na seba musíte skladať opatrne, aby sa váš mrakodrap preváži.

Tilt

30.5.2011
79%
Hra - Tilt
Video sa načíta
Hra Tilt patrí medzi 3D oddychovka, v ktorých musíte mať trochu postreh a trochu logického myslenia. Vašou úlohou je dostať guľôčku, ktorá je umiestnená na pohyblivé drevenej doske do portálu, ktorý ju prenesie do ďalšieho levelu. Pohyb guľôčky udávate naklonením dosky.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)