Myška

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Flying Cheese

12.6.2016
78%
Hra - Flying Cheese
Video sa načíta
Podarí sa vám zakaždým dopraviť syr myške až do papule? Musíte ich správne hodiť a po ceste tiež vyzbierať hviezdy.
Hra - Mouscedes King's Luxurious Spa Day
Video sa načíta
Premeňte šedú myšku na hviezdu a spravte z nej príťažlivú mladú slečnu. K tomu jej musíte urobiť niekoľko procedúr, vybrať správny make-up a šaty. Zvládnete to?

Transformice

20.6.2015
87%
Hra - Transformice
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou spoločne s myšou získať syr a dostať ho do domčeku s ostatnými myšami. Jednotlivé úrovne sú však komplikované a budete musieť využiť aj logické myslenie, aby sa vám podarilo zvíťaziť. V niekoľkých úrovniach vám môže pomôcť aj šaman.

Mousy vs. Keety

26.5.2015
78%
Hra - Mousy vs. Keety
Video sa načíta
V tejto hre si budete môcť skúsiť niekoľko minihier, v ktorých sa môžete pobaviť s myškou a kocúrom. Nemajú sa vôbec v láske, takže pomôžte myšiakovi robiť to, čo sa mu zachce.

Rats Away

31.10.2014
79%
Hra - Rats Away
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je v každom kole zničiť všetky zlé krysy. Aby ste krysy dostali tam kam potrebujete, musíte ich nalákať na kúsok syra. Krysy je možné zničiť za pomoci ostňov, vody, pastí na myši a ďalšších nástrah.

Ratman RalphHra na skóreHra o medaily

16.8.2014
73%
Hra - Ratman Ralph
Video sa načíta
V hre Ratman Ralph musíte pomôcť myške menom Ralph pozbierať čo najviac syra. Dávajte si však pozor na jed, ktorý sa objaví vždy, keď zoberie kus syra. V hre máte iba 3 životy.

Mice Vs Hammers

6.7.2014
77%
Hra - Mice Vs Hammers
Video sa načíta
V hre Mice Vs Hammers budete dostávať body za triafanie myši. Ak miniete alebo trafíte niečo iné, budú Vám body odpočítané. Dokážete, že máte dobrý postreh?

Create a Rat

11.5.2014
79%
Hra - Create a Rat
Video sa načíta
Potkan síce nepatrí medzi najobľúbenejšie zviera, ale aj tak z neho môžete spraviť milé a prítulné zvieratko. Tak smelo do toho.

Syrový svetNÁŠ TIP

14.1.2014
98%
Hra - Syrový svet
Video sa načíta
Máme tu ďalšiu skvelú pecku, v ktorej budete pomáhať myške získať jej syr. V každom kole, a že ich tu je viac ako 30, budete musieť zapojiť logické myslenie a vyriešiť, ako získať syr. Nezabudnite si po dohraní hry otvoriť darček so špeciálnymi vianočnými úrovňami!

Mario Glider

21.11.2013
66%
Hra - Mario Glider
Video sa načíta
Preteky na rogale sú doménou hry Mario Glider. Na začiatku si vyberte svojho pretekára podľa jeho vlastností a vyrazte na trať. Preteky sa idú na päť kôl a ak v cieli nebudete ako prvý, potom ste neuspeli a musíte kolo hrať znova. Dokážete vyhrať celý šampionát?

Cheese Barn Levels Pack

15.11.2013
87%
Hra - Cheese Barn Levels Pack
Video sa načíta
Ďalšia skvelá logická hra s myšou v hlavnej úlohe. V tomto diele hry Cheese Barn sa dočkáte mnohých nových levelov, ktoré sú ešte záludnější. V každej úrovni sa musíte dostať až k syru. V ceste máte však veľa prekážok, ktoré musíte prekonať a přeskládat.

Lab Mouse Escape

11.11.2013
75%
Hra - Lab Mouse Escape
Video sa načíta
Lab Mouse Escape je logická adventúra, v ktorej musíte pomôcť malej myške utiecť z klietky v laboratóriu. V ceste za slobodou vám však bude stáť mnoho prekážok, ktoré je možné vyriešiť len vhodným použitím predmetov, ktoré nájdete vo svojom okolí.

Mouse House

21.9.2013
88%
Hra - Mouse House
Video sa načíta
Pomôžte malej myšičke dostať sa k syru. Kliknite na spiacu mačku, ktorá syr pustí a potom už len musíte doviezť syr až k myši. Klikajte na predmety, ktoré zmiznú. Môžete ich aj obnoviť. Zdá sa to jednoduché, ale musíte ešte po ceste vyzbierať zlaté hviezdičky. Zvládnete zakaždým malú myšku nakŕmiť?

Cheese Adventure

18.9.2013
77%
Hra - Cheese Adventure
Video sa načíta
V logickej hre Cheese Adventure budete mať za úlohu dostať myšku ku všetkým kúskom syra a nakoniec k celému bochníku syra. Aby ste myšku nasmerovali správnym smerom, je potreba vhodne odstrániť rozličné herné prvky.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)