Kaderníctvo

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Jessie's Stylish Real Haircuts
Video sa načíta
Privítajte Jessie vo vašom kaderníctve! Jessie sa teší, že ju vytvoríte nejaký pekný účet. K dispozícii budete mať sprchu, fén, strojček, nožnice alebo žehličku na vlasy. Tiež môžete vybrať nejakú peknú farbu na preliv.

Cleopatra Real Haircuts

14.11.2016
80%
Hra - Cleopatra Real Haircuts
Video sa načíta
V tejto hre si môžete vziať do parády samotnú Cleopatru. Tá potrebuje nový trendy účes. Pomôžete ju ho vytvoriť?

Hair Do Design

16.10.2016
80%
Hra - Hair Do Design
Video sa načíta
Super hra, kde sa budete starať o vlasy a pleť. Môžete si vybrať, čím chcete začať.
Hra - Dark Queen Real Haircuts
Video sa načíta
Slečna potrebuje nový účes a tak prišla do vášho kaderníctva. Môžete ju umyť hlavu, vysušiť, urobiť lokne alebo vlasy vyžehliť. Tiež môžete vlasy zastrihnúť, vyholiť alebo predĺžiť. Určite nezabudnite použiť nejakú krásnu farbu.
Hra - Rainbow Pony Real Haircuts
Video sa načíta
Poník prišiel do kaderníctva a je len na vás, aký účes pre neho zvolíte. Môžete vlasy strihať, holiť predlžovať alebo farbiť. Tiež ich môžete umyť, vyfúkať, vyžehliť alebo urobiť lokne.
Hra - Modern Rapunzel Rainbow Trends
Video sa načíta
Cez leto by chcela Rapunzel krásny farebný účes, ktorý by jej závideli všetky princezné. Pomôžte jej s jeho vytvorením a vyberte jej aj nový outfit.
Hra - Barbie and Daughter Fashionistas
Video sa načíta
Pripravte Barbie a jej krásnu dcéru na nakupovanie. Upravte im vlasy a vyberte krásne oblečenie.
Hra - Makeover Studio Assistant to Superhero
Video sa načíta
Dokážete premeniť nudnú asistentku na krásnu super hrdinku? Ak si myslíte, že na to máte určite nezmeškajte túto hru, kde jej okrem šiat môžete vybrať účes a make-up.
Hra - Princess Fairy Hair Salon
Video sa načíta
Postarajte sa o vílu, ktorá by ocenila celkovú premenu vzhľadu. najskôr sa vrhnete na jej nový účes a potom na oblečenie a doplnky. Vyberte jej tie najlepšie kúsky zo šatníka.

Denim Hairstyles

1.5.2016
86%
Hra - Denim Hairstyles
Video sa načíta
Vytvorte tejto slečne krásny účes a vyberte jej aj nové šaty, ktoré ba sa k nej hodili. Bude s vaším výsledkom spokojná?

Baby Barbie Hairdresser

30.4.2016
76%
Hra - Baby Barbie Hairdresser
Video sa načíta
Vašou úlohou je, aby ste ostrihali Barbie a pritom nezačala plakať. preto jej musíte podávať hračky, ktoré chce. Zvládnete ju v takejto situácii ostrihať?
Hra - Princess Half Up Hairstyle
Video sa načíta
Zahrajte sa na kaderníčku a vytvorte tejto slečne jeden z troch účesov, ktoré nájdete v jej ponuke. bude od vás odchádzať so šťastným úsmevom.

Mulan Real Haircuts

13.4.2016
71%
Hra - Mulan Real Haircuts
Video sa načíta
Mulan chce vyskúšať nový výraznejší účes. Spravíš jej ho tak, aby s ním bola spokojná?
Hra - Raven Queen Real Haircuts
Video sa načíta
Raven potrebuje nový účes, aby sa viac zapáčila Dexterovi. Spravte jej ho a vyberte jej aj nové oblečenie, v ktorom bude vyzerať krásne.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)