Víly

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Tooth Fairies Princesses
Video sa načíta
3 víly pravidelne chodí pre zúbky a namiesto nich nechávajú darčeky. Aj keď ich nikto nevidí, musí vyzerať vždy skvele. Vyberte im to najlepšie oblečenie.

Fairy's Tiny Spa

23.9.2016
80%
Hra - Fairy's Tiny Spa
Video sa načíta
Víla si zaletel do kúpeľov a potrebuje, aby sa o nej niekto postaral. Urobil ju masku, namasíroval chrbát a podobne. Zvládnete to?

Fairy Beauty Salon

16.6.2016
75%
Hra - Fairy Beauty Salon
Video sa načíta
Nalíčte a oblečte túto mladú slečnu podľa vašich predstáv! Bude len na vás, ako si s tým poradíte.
Hra - Winx Club Bloom Season 6 Outfits
Video sa načíta
Pomôžte Bloom s výberom nového outfitu, ktorý by si mohla obliecť. Budú to šaty? Alebo pekná sukňa s topom?
Hra - Mother Fairy Elsa Dress Design
Video sa načíta
Oblečte Elsu za krásnu vílu a vytvorte jej krásny outfit za pomoci šiat a dekorácii, ktoré nájdete v ponuke. Bude Elsa krásna?
Hra - Winx Club Musa Season 5 Outfits
Video sa načíta
Musa sa chystá na oslavu a chce vyzerať moderne. Poradíte jej aký outfit by si mala vziať, aby sa hosťom páčila? Nezabudnite ani na jej obľúbené doplnky.
Hra - Winx Club Flora Season 5 Outfits
Video sa načíta
Vyberte pre vílu Floru krásne oblečenie a doplnky, ktoré uprednostňuje. Nezabudnite ani na make-up.
Hra - Winx Club Stella Season 5 Outfits
Video sa načíta
Stella je veľkou milovníčkou módy, ale dnes nevie aké oblečenie by si mala vziať. Poradíte jej, ktoré by sa jej hodilo najviac?
Hra - Light Fairy VS Dark Fairy
Video sa načíta
Oblečte si jasnú a temnú vílu a vyberte pre ne najkrajšie kúsky zo šatníka. Nezabudnite na nápadný účes a ani doplnky.
Hra - Princess Fairy Hair Salon
Video sa načíta
Postarajte sa o vílu, ktorá by ocenila celkovú premenu vzhľadu. najskôr sa vrhnete na jej nový účes a potom na oblečenie a doplnky. Vyberte jej tie najlepšie kúsky zo šatníka.
Hra - Winx Club Tecna Sophix Makeover
Video sa načíta
Oblečte Tecnu a vyberte jej krásny make-up, s ktorým by bola spokojná. Vytvorte z nej novú vílu. Budú ju poznať jej kamarátky?
Hra - Winx Tecna Style: Round Puzzle
Video sa načíta
Poskladajte si netradičné puzzle s Winx. Reagovať musíte rýchlo pretože vám ubieha čas, ak to nestihnete musíte sa pokúsiť prejsť kolo znova. Tak smelo do toho.
Hra - Winx Club Bloom Season 5 Outfits
Video sa načíta
Vyberte Bloom nové oblečenia a potešte ju novým outfitom, účesom a doplnkami, aby vyzerala inak než obvykle. Bude sa jej nový štýľ oblečenia páčiť?
Hra - Winx Girl Magic Accident
Video sa načíta
Stella sa zranila a potrebuje vašu pomoc, aby ste ju ošetrili. Podajte jej pomocnú ruku a vyberte jej aj nové oblečenie, v ktorom bude vyzerať lepšie.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)