Mačky

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Longcat Journey

13.9.2016
78%
Hra - Longcat Journey
Video sa načíta
Zahrajte si parádny hru a pomôžte mačičke zobrať všetky ryby. Mačička sa môže pohybovať len po pevných plochách.
Hra - Talking Tom Kinder Surprise
Video sa načíta
Pomôžte Tomovi nájsť všetky kinder vajíčka. Každé nájdené vajíčko môžete otvoriť a pozrieť sa, čo je vnútri za prekvapenie.

Tom And Angela Wedding

19.8.2016
79%
Hra - Tom And Angela Wedding
Video sa načíta
Tom si berie Angelu a vy máte za úlohu vybrať pre ňu vhodné šaty a doplnky. Následne môžete vybrať dekorácie pre svadobný obrad.

Tribal Hello Kitty

9.6.2016
77%
Hra - Tribal Hello Kitty
Video sa načíta
Vytvorte pre Hello Kitty krásny kostým s doplnkami, ktoré si môžete vylepšiť krásnymi farbami. Bude sa jej výber kostýmu a farieb páčiť?

Makeover With Kitty

9.5.2016
86%
Hra - Makeover With Kitty
Video sa načíta
Upravte mladé dievča a jej malé mačiatko. Vyberte jej vhodný make-up a oblečenie, aby sa cítila príjemne.

Kitty Cat Power

26.4.2016
71%
Hra - Kitty Cat Power
Video sa načíta
Nazdobte si vlastné super mačičku! Môžete si vybrať mnoho farieb a vzorov pre jej srsť. Tiež môžete zmeniť oči, ústa alebo pridať doplnok.

Kitty Elves

19.4.2016
75%
Hra - Kitty Elves
Video sa načíta
Pomôžte dvom mačkám, aby spoločne prekonali rôzne nástrahy a dostali sa spoločne do cieľa. Aby každú cestu dokázali prejsť musíte využívať obe. Pomôžete im so splnením všetkých úloh?
Hra - Tom and Angela Cat Beach Holiday
Video sa načíta
Tom a Angela sa rozhodli ísť na dovolenku, aby sa ohriali a oddýchli. Pomôžte im dovolenku spríjemniť a postarajte sa o nich najlepšie ako dokážete.

Kitty House Build

29.3.2016
76%
Hra - Kitty House Build
Video sa načíta
Zaobstarajte si mačičku a postavte jej krásny domček, aby sa u vás cítila pohodlne. Samotnú mačičku si môžete ozdobiť podľa vašeho vkusu.

Kitty Grooming Salon

26.3.2016
75%
Hra - Kitty Grooming Salon
Video sa načíta
Do vášho salónu prichádzajú nové mačičky, ktoré potrebujú upraviť. Vyberte si jedno z nich a postarajte sa o neho, aby vyzeralo krajšie ako pred príchodom.
Hra - Cat Around the World: Alpine Lakes
Video sa načíta
V ďalšom diely tejto skvelej logickej hry sa s hladnou mačkou vydáte k alpským jazerám. Vaša úlohu bude jednoduchá - dostať kúsok salámy či iného jedla k mačke. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne odoberať prvky na hracej ploche či ich inak vhodne využiť.

Baby Kitty Hair Salon

9.3.2016
68%
Hra - Baby Kitty Hair Salon
Video sa načíta
Postarajte sa o túto krásnu mačku! Budete ju umývať a upravovať podľa vašich predstáv. Tak sa do toho pustite!

Crazy Cat

4.3.2016
80%
Hra - Crazy Cat
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete skákať s mačkou po ostrovčekoch a snažiť sa doskákať čo najďalej. Odrážať sa budete od jednotlivých ostrovčekov, ktoré sa môžu aj pohybovať.

Back to Home

2.2.2016
70%
Hra - Back to Home
Video sa načíta
Pomôžte dvom mačičkám, aby sa dostali späť domov. Počas hry musia mačičky spolupracovať, aby spoločne prekonali prekážky. Dokážeš ich správne navigovať?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)