Tanky

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Tank Wars Arena

2.1.2014
64%
Hra - Tank Wars Arena
Video sa načíta
V akčnej strieľačke Tank Wars Arena sa zúčastníte tankových bitiev v najrôznejších leveloch. Pokiaľ chcete nad vašími súpermi zvíťaziť, musíte byť dostatočne rýchly, aby ste ich stihli zasiahnuť skôr, než vás zničia. Okrem toho musíte nepriateľom za každú cenu zabrániť, aby zničili slnko, ktoré sa v…

Turbo Tanks

20.6.2013
74%
Hra - Turbo Tanks
Video sa načíta
V hre Turbo Tanks máte za úlohu prejsť všetky rýchlostné skúšky v priebehu 2 minút. Máte celkom 10 životov, keď náhodou poškodíte tank, tak ho môžete opraviť, tým že nabehnete na kanister, ktorý vás opraví. Dávajte si pozor na drevené ceduľky s nápisom. Ak jednu z nich uvidíte, tak sa pripravte na…

Gi Joe Grizzly Tank

28.2.2013
68%
Hra - Gi Joe Grizzly Tank
Video sa načíta
Výborná hra, v ktorej ovládate moderné tank. Vašou úlohou bude zlikvidovať v každom sektore všetkých nepriateľov. Síce sa pohybujete medzi budovami, ale tie je možné prestreliť skrz naskrz.

ShellShock Live 2

20.2.2013
84%
Hra - ShellShock Live 2
Video sa načíta
Zahrajte si perfektnú tankovú stratégiu so svojimi kamarátmi! Hra ponúka iba možnosť online hranie, ale o to je to zábavnejšie. Vďaka tomu si tak môžete ukladať výsledky, získavať skúsenosti a vylepšovať si Váš tank. Registrácia je veľmi jednoduchá a zaberie sotva pár sekúnd. Stačí zadať meno, heslo…

Awesome Tanks

18.1.2013
63%
Hra - Awesome Tanks
Video sa načíta
Podarí sa Vám to, ak správne použijete herné prvky, ktoré máte k dispozícii. V propracovné strieľačke Awesome Tanks sa na chvíľu budete môcť stať pravým tankista. Ako správny bojovník budete chcieť samozrejme zničiť čo najviac nepriateľských tankov. Keď sa Vám to podarí, získate body za ktoré si…

Robo Tanks

2.1.2013
71%
Hra - Robo Tanks
Video sa načíta
V hre Robo Tanks na vás čakajú desiatky levelov plné nepriateľských tankov a vražedných zbraní, ktoré musíte s vaším vojenským tankom zlikvidovať. Úspech celej misie bude tak závisieť predovšetkým na dobrej stratégii a rýchlych reakciách.

More Than Tanks

5.11.2012
91%
Hra - More Than Tanks
Video sa načíta
Pustite sa do boja proti nepriateľským tankom v akčnej strieľačke More Than Tanks a snažte sa ich zničiť skôr, než oni zničia vás. Protivníkov však musíte najskôr nájsť v spletitom bludisku. Okrem toho môžete po ceste natrafiť i na rôzne bonusy, ktoré vám pridajú body alebo životy.

Awesome Tanks 2

12.10.2012
65%
Hra - Awesome Tanks 2
Video sa načíta
Awesome Tanks 2 je skvelá strieľačka, v ktorej sa vydáte s bojovým tankom na nepriateľské územie, aby ste zničili všetkých nebezpečných protivníkov. K dispozícii budete mať hneď niekoľko zbraní, pričom nové si môžete postupne dokupovať.

Metal Arena 3

2.8.2012
61%
Hra - Metal Arena 3
Video sa načíta
V hre Metal Arena 3 bude vašou úlohou zlikvidovať všetkých nepriateľov, ktorí sa objavia na vašom území. So svojím tankom musíte odolať veľkému počtu protivníkov a zostať tak nažive. Tank si po každom kole vylepšite, aby ste mali väčšiu šancu ubrániť sa nepriateľom.

Tank Destroyer

9.7.2012
64%
Hra - Tank Destroyer
Video sa načíta
Tank Destroyer je dobre spracovaná strieľačka, v ktorej sa vydáte so svojím tankom ničiť nepriateľské tanky. Pokladajte míny, strieľajte a hlavne zničte všetky nepriateľské ozbrojené sily.

Steamlands

27.4.2012
81%
Hra - Steamlands
Video sa načíta
V strategickej hre Steamlands sa pustíte do bitky proti nepriateľským jednotkám v sérii rôznych misií, ktoré budú čím ďalej tým ťažšie. Svoj bojový tank si musíte na začiatku každej misie obrniť z kociek, ktoré na svojej ceste nájdete. K dispozícii máte aj radu vylepšení, ktoré vám v boji dobre…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)