Nitrome

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Bad Ice-Cream 3

1.2.2016
67%
Hra - Bad Ice-Cream 3
Video sa načíta
Princíp hry je jednoduchý musíte pozbierať ovocie, ktoré sa vám v hra bude objavovať. jednoduché už nebude to, že sa počas zberu musíte vyhnúť nepriateľom, ktorý sa vás budú snažiť zničiť. Jedinou vašou ochranou je to, že môžete kocky vytvárať, ale aj ničiť. Zvládnete hru dohrať až do konca?

Twin Shot 2

18.12.2014
72%
Hra - Twin Shot 2
Video sa načíta
Zábavná hra, v ktorej sa budete snažiť s ružovou postavičkou prekonať všetky nástrahy herného sveta. Pomáhať si budete šípy, ktorými si môžete pomôcť tam, kde nemôžete vyskočiť.

Final Ninja

12.12.2014
82%
Hra - Final Ninja
Video sa načíta
Pomôžte tomuto bojovníkovi sa dostať domov, lenže to bude dlhá cesta. Cesta plná nebezpečenstva a prekážok, budete sa pohybovať pomocou lana a môžete používať aj zaujímavé zbrane. Dokážete sa tam dostať?

Cave Chaos 2

21.10.2014
66%
Hra - Cave Chaos 2
Video sa načíta
Pomôžte sa hrdinovy dostať cez prekážky, ktoré musíte neustále zdolávať. Dávajte si pozor, pretože podlaha príliš dlho nevydrží.

Colour Blind

8.10.2013
78%
Hra - Colour Blind
Video sa načíta
V tejto skákačke budete hrať za buľvu, ktoré uniesol obrovský a zlý mrak jeho družku. Využívajte zmeny farieb, keď uvidíte dajme tomu modrý most, tak musíte nájsť stavbu s modrou farbou, ktorá ho zhmotní. Keď chcete zrušiť danú farbu tak prejdite vodopádom. Dostanete sa až na koniec za svojou milou?

Oodlegobs

6.10.2013
82%
Hra - Oodlegobs
Video sa načíta
V tejto super skákačke od Nitrome budete hrať za malú príšerku a vašou úlohou bude požierať mačky s hlavou ako monitor. Akonáhle je zožerie tak sa okamžite vaša príšerka začne množiť. Keď nebudete môcť niekam dosiahnuť tak ich stačí podržaním spodnej šípky je zhromaždiť a potom stlačte šípku hore a…

Skywire 2

24.8.2013
66%
Hra - Skywire 2
Video sa načíta
Je tu pokračovanie oddychovej hre Skywire. Tvojou úlohou bude čo najbezpečnejšie dopraviť cestujúcich vo vozíku na horskej dráhe. Musíš sa ale dobre vyhýbať prekážkam a zároveň dodržiavať rozumnú rýchlosť. Hru si môžeš zahrať aj vo dvoch na jednom počítači.

Skywire

19.8.2013
74%
Hra - Skywire
Video sa načíta
Máte dobrý postreh a odhad vzdialenosti? Potom vám iste pôjde táto super hra, v ktorej sa ujmete riadenia zábavné lanovky. V kabíne budete mať tri pasažiermi, ktoré budete mať za úlohu dopraviť bezpečne do cieľa. Cestou na vás čaká množstvo nebezpečných prekážok.

Bad Ice-Cream 2

27.4.2013
80%
Hra - Bad Ice-Cream 2
Video sa načíta
Bad Ice Cream 2 je zábavná hra podobná Bombermanovi s tým rozdielom, že v nej hráte za zmrzlinu, ktorá zbiera ovocie. Hra je naozaj jednoduchá, ovláda sa šípkami a medzerníkom staviate alebo ničíte ľadové bloky. Cieľom hry je vyhnúť sa všetkým nepriateľom a pozbierať všetko ovocie. Môzete ju hrať…

Turnament

29.3.2013
68%
Hra - Turnament
Video sa načíta
Zaujímavá logická hra, v ktorej sa stávate bojovníkom na pixelovej ploche. Pohybujete sa po kockách a každý Váš pohyb vyvoláva reakciu v radoch nepriateľov alebo prekážok. Keď sa pohnete Vy, pohne sa aj nepriateľ alebo sa zmení priestupnosť prekážky. Musíte si teda dávať pozor na každý Váš krok.

Gunbrick

18.3.2013
74%
Hra - Gunbrick
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu dostať kocku na druhý koniec mapy. V ceste vám bude stáť plno nebezpečných prekážok, ktoré sa však vďaka vybaveniu kocky dajú hravo prekonať.

Lockehorn

13.3.2013
80%
Hra - Lockehorn
Video sa načíta
Zábavná hra, v ktorej musíte pomôcť svojmu kamarátovej z ľadovej kocky. Najprv musíte kockou pozabíjať všetky netvory a potom zatlačiť kocku do ohňa.

Steamlands

27.4.2012
81%
Hra - Steamlands
Video sa načíta
V strategickej hre Steamlands sa pustíte do bitky proti nepriateľským jednotkám v sérii rôznych misií, ktoré budú čím ďalej tým ťažšie. Svoj bojový tank si musíte na začiatku každej misie obrniť z kociek, ktoré na svojej ceste nájdete. K dispozícii máte aj radu vylepšení, ktoré vám v boji dobre…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)