Ninja

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Ninja Aspiration

20.1.2016
75%
Hra - Ninja Aspiration
Video sa načíta
Pozbierajte všetky hviezdy a zamierte k dverám, lenže to nebude tak jednoduché, ako si myslíte. Musíte dobre zamieriť a nastaviť silu odpalu pomocou myši.

Ninja Climb

18.9.2015
71%
Hra - Ninja Climb
Video sa načíta
Ako si dokážete poradiť s únikom pred žeravou lávou. Musíte vyskákať do vyšších poschodí a počas cesty nazbierať tiež čo najväčšie množstvo mincí. Kto sa stane víťazom a vyskáče najviac?

Ninja Shape

16.6.2015
80%
Hra - Ninja Shape
Video sa načíta
Pomôžte ninjovi zničiť zlého mafiána na konci kola v tejto skvelej logickej hre. Aby ste sa k nemu dostali, je potreba vhodne využiť rozličné herné prvky. Okrem toho sa snažte pozbierať po ceste všetky tri zlaté hviezdičky.

Bowja the Ninja

5.5.2015
78%
Hra - Bowja the Ninja
Video sa načíta
Hra, v ktorej budete mať za úlohu dostať ninju do nepriateľských radov. V ceste vám však bude stáť niekoľko prekážok a nepriateľov, ktoré musíte prekonať.

Bowja the Ninja 2

5.5.2015
82%
Hra - Bowja the Ninja 2
Video sa načíta
Ďalšie pokračovanie hry, v ktorej máte za úlohu vyriešiť veľa logických prekážok a dostať sa tak s ninjom až na koniec hry. Podarí sa vám splniť úlohu?

Final Ninja

12.12.2014
82%
Hra - Final Ninja
Video sa načíta
Pomôžte tomuto bojovníkovi sa dostať domov, lenže to bude dlhá cesta. Cesta plná nebezpečenstva a prekážok, budete sa pohybovať pomocou lana a môžete používať aj zaujímavé zbrane. Dokážete sa tam dostať?

Rogue Soul 2

26.9.2014
90%
Hra - Rogue Soul 2
Video sa načíta
Podarí sa vám vyslobodiť všetkých nevinných dedinčanov? S hrdinom budete prechádzať mnoho lokalít, v ktorých na vás bude čakať veľa prekážok a nepriateľov. Navyše budete zbierať zlato a mince, za ktoré môžete následne hrdinu vylepšovať. Navyše môžete plniť mnoho bonusových úloh.

Sticky Ninja Missions

11.6.2014
85%
Hra - Sticky Ninja Missions
Video sa načíta
Ninja je obávaný bojovník, s ktorým si neradno zahrávať! Presvedčiť sa o tom môžete v tejto hre. Vaša úloha je na pohľad jednoduchá. Zbierajte diamanty, ničte nepriateľov a nájdite únikový východ, ktorý vás zavedie do ďalšieho levelu. Zvládnete sa prebojovať až na koniec?

Ninja Delivery

23.4.2014
76%
Hra - Ninja Delivery
Video sa načíta
Už si niekedy hrala za ninju? V tejto hre môžeš. Ako ninja musíš doručiť dôležitý balík do nepriateľskej dediny, čo ale rozhodne nebude ľahké. Na ceste ťa čaká mnoho prírodných, zvieracích i ľudských prekážok. Dostaneš sa nakoniec v prezlečení až na určené miesto?

Ninja Miner 2

19.4.2014
68%
Hra - Ninja Miner 2
Video sa načíta
Ninja Miner má už druhý diel. Staneš sa opäť zberačom drahokamov. Musíš nájsť cestu v spletitých chodbách, k čomu ti môžu pomôcť rôzne nástroje alebo používanie pák, ktoré regulujú hladinu vody.
Hra - Lego Ninjago The Final Battle
Video sa načíta
Zahrajte si túto parádnu akčnú hru, v ktorej budete hrať za legendárneho ninja bojovníka! Tento LEGO panáčik je ozbrojený slávnym a obávaným mečom katana! Vašou úlohou bude ničiť nepriatelia a zbierať orby, ktoré zmenia vaše schopnosti. Zvládnete poraziť všetky nepriatelia, a stať sa tým…

Little Ninja

29.12.2013
87%
Hra - Little Ninja
Video sa načíta
Little Ninja je super hra, v ktorej budete bojovať s pekelnou armádou, ktorá dobýva vašu krajinu a celý svet. Zabite všetkých nepriateľov pomocou hviezdic a vrhacích nožov, budete mať aj teleport, ktorým sa budete môcť presunúť kamkoľvek na mape. Hra vás starostlivo prevedie, takže sa nebojte, že…

Ninja Miner

25.12.2013
74%
Hra - Ninja Miner
Video sa načíta
Ninja Miner je zaujímavá postrehovka, v ktorej hráte za drsného a veľmi rýchleho ninju. Cieľom hry je vyzbierať všetky diamanty a ak je to možné, tak aj všetky hviezdy, aby ste sa dostali do ďalšieho levelu. Pri pohybe si dávajte pozor. Horník robí totiž len jeden pohyb, kým sa o niečo nezastaví,…

Ninja RunHra na skóreHra o medaily

14.10.2013
70%
Hra - Ninja Run
Video sa načíta
Behanie po strechách nie je pre ninju nič náročného. V hre Ninja Run však potrebuje hlavný hrdina pomoc s preskakovaním medzier medzi domami. Do cesty sa postaví tiež tehly a komín. Je teda nutné sa všetkému vyhnúť, inak musíte začínať znova. Je možné vylepšiť si tiež niektoré z vlastností.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)