Zmrzlina

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Bad Ice-Cream 3

1.2.2016
67%
Hra - Bad Ice-Cream 3
Video sa načíta
Princíp hry je jednoduchý musíte pozbierať ovocie, ktoré sa vám v hra bude objavovať. jednoduché už nebude to, že sa počas zberu musíte vyhnúť nepriateľom, ktorý sa vás budú snažiť zničiť. Jedinou vašou ochranou je to, že môžete kocky vytvárať, ale aj ničiť. Zvládnete hru dohrať až do konca?

Home-made Ice-cream

11.7.2015
65%
Hra - Home-made Ice-cream
Video sa načíta
Urobte si poctivú domácu zmrzlinu v tejto hre! Najprv musíte nakúpiť ingrediencie a potom môžete začať.

Ice Cream Mania

1.4.2015
69%
Hra - Ice Cream Mania
Video sa načíta
Staňte sa predavačom zmrzliny. Vašou úlohou bude správne pripraviť zmrzlinu s polevou pre vašich zákazníkov. Musíte byť veľmi rýchli, pretože zajačikovia sú veľmi netrpezliví. Dokážete všetkých obslúžiť a postúpiť do ďalších levelov?

Sophia's Ice Cream

12.3.2015
55%
Hra - Sophia's Ice Cream
Video sa načíta
Sophia si chce pripraviť krásny zmrzlinový pohár. Pomôžeš jej s prípravou a zdobením?

Elisa Magic Ice Cream

17.9.2014
55%
Hra - Elisa Magic Ice Cream
Video sa načíta
Podarí sa vám spoločne s Elisou pripraviť výbornú zmrzlinu pre Olafa? Vybrať môžete len 4 ingrediencie.

Homemade Ice Cream Maker

20.8.2014
68%
Hra - Homemade Ice Cream Maker
Video sa načíta
Vyrobte si chutnú zmrzlinu za pár minút. pripravte ju na tanier a vyberte k nej pekné dekorácie.

Ice Cream Slacking

19.8.2014
82%
Hra - Ice Cream Slacking
Video sa načíta
Sarah je zmrzlinárka a jej úlohou je predávať zmrzlinu, ale poznáte Sarah tá musí neustále niečo vymýšlať. Spoločne s ňou budete písať smsku, jesť zmrzlinu alebo ju zdobiť. Pomôžte Sarah pri týchto úlohách, ale tak aby vás nevidel malý chlapec.

Mama's Ice Cream

10.3.2014
79%
Hra - Mama's Ice Cream
Video sa načíta
Staňte sa na pár minút predajcom tej najlepšej zmrzliny v okolí. Vašou úlohou bude prijať od zákazníka objednávku a splniť mu ju, podla jeho predstáv. Každým kolom musíte nazbierať určitý počet peňazí. Podarí sa vám prejsť všetky kolá?

Bunny's Ice Cream Maker

10.2.2014
67%
Hra - Bunny's Ice Cream Maker
Video sa načíta
Vytvorte si svoju vlastnú a chutnú zmrzlinu. V tejto hre ju síce jesť nebudete, ale za to si ju môžete vytvoriť podľa svojich predstáv. Vybrať si môžete napríklad kornútok, kopček zmrzliny a všemožné dekorácie, čím sa vaša zmrzlina stáva unikátna.
Hra - Sara's Cooking Class: Vanilla Ice Cream
Video sa načíta
Naučte sa spoločne so Sarah, ako si pripraviť chutnú vanilkovú a k tomu ešte domácu zmrzlinu. Nebojte sa, že by ste niečo poplietli Sarah vám bude pri každom kroku radiť.

Anis Ice Cream Shop

16.12.2013
78%
Hra - Anis Ice Cream Shop
Video sa načíta
V dekoračnej hre Anis Ice Cream Shop sa stanete designérom, ktorý má za úlohu zariadiť nový obchod so zmrzlinou. K dispozícii budete mať široký výber sedačiek, stolov, kobercov, okien, ale i menších dekorácii, ktoré vám pomôžu váš obchod zútulniť.

My Little Bakery

27.11.2013
73%
Hra - My Little Bakery
Video sa načíta
My Little Bakery je kreatína hra, v ktorej si môžete ozdobiť napríklad torty, koláče, zmrzlinové poháre alebo muffiny. Vyberte si jeden z ponuky a ozdobte ho, čo najkrajšie. V hornej časti hry nájdete farby a dekorácie, ktoré môžete v hre využiť.

Ice Cream Shop game

21.9.2013
83%
Hra - Ice Cream Shop game
Video sa načíta
Predstavte si, že pracujete v zmrzlinárni a vašou prácou je pripravovať a predávať zmrzlinu zákazníkom. V tejto hre budete obsluhovať hlavne deti, ktoré si od vás môžu v bublinke vypýtať rôzny typ zmrzliny. Každým kolom sa úroveň hry zvyšuje, dokážeš obslúžiť všetky deti?

Ice Cream Memory Game

15.9.2013
74%
Hra - Ice Cream Memory Game
Video sa načíta
Zmrzlinové pexeso je tu! Nájdite všetky páry zmrzliny a získajte čo najviac bodov. Ak sa vám podarí nájsť viac párov za sebou bez toho, aby ste prerušili kombo, dostanete špeciálne body. Hra má celkom 3 obtiažnosti.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)