Matematické

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Numeric

19.7.2016
73%
Hra - Numeric
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou odklikať všetky čísla z hracej plochy. Čísla misií ísť od najmenšieho po najväčšie. Keďže vás tlačí čas, zoberte v každom kole hodiny.

Royal School

9.4.2016
79%
Hra - Royal School
Video sa načíta
Elsa doučuje princezné, aby boli múdrejšie pre svojich partnerov. Staň sa aj ty jej žiačkou a odpovedz na všetky jej otázky správne.

Salazar the Alchemist

5.4.2016
72%
Hra - Salazar the Alchemist
Video sa načíta
V tejto hre sa snažíte dosiahnuť čo najväčšie kombinácie. Každé tri spojené predmety dajú predmet lepšej hodnoty. Snažte sa získať čo najviac najlepších predmetov. Dávajte si však pozor, aby vám nedošli ťahy.

Math War

9.3.2016
80%
Hra - Math War
Video sa načíta
V tejto hre budete určovať, či je zobrazený matematický príklad správne. Ak sa netrafíte, tak prídete o časť času.
Hra - Máša a medvěd: Počítání
Video sa načíta
Jednoduchá hra, v ktorej medveď nesie Mášu domov. Po ceste sa však vždy zastaví pri pni a musí spočítať jednoduchý príklad.

Add It Up

4.2.2016
71%
Hra - Add It Up
Video sa načíta
Zahrajte si túto matematickú hru, v ktorej musíte spojiť čísla v tabuľkách tak, aby ste dostali požadovanú hodnotu. Tlačí vás však čas.

Turbo Brains

8.9.2015
70%
Hra - Turbo Brains
Video sa načíta
Máte dobré matematické schopnosti? V tejto hre budete musieť veľmi rýchlo počítať všetky príklady. Na výber máte vždy 4 možnosti. Musíte však počítať rýchlo, pretože vás tlačí čas.

Doodle Your Mathbook

24.8.2015
79%
Hra - Doodle Your Mathbook
Video sa načíta
Uprav si svoj zošit z matematiky podľa svojich predstáv. Môžeš si do neho pridávať obrázky alebo meniť jeho farbu a tvar. Nikto Ti do toho nebude kecať, takže hurá na vec.

Math Tap

8.8.2015
71%
Hra - Math Tap
Video sa načíta
Dokážete si poradiť so všetkými nástrahami tejto matematickej hry? Nebude to nič jednoduché, ale iste si poradíte. Skúste vždy označiť správny výsledok.

Rapunzel Math Exam

5.8.2015
75%
Hra - Rapunzel Math Exam
Video sa načíta
Pomôžte úbohej Rapunzel vypočítať matematické príklady. Ak ich všetky zodpoviete správne, čaká na Vás plný bodový zisk. Naopak za chybné odpovede sa budú body strhávať.

Minion School Test

22.7.2015
59%
Hra - Minion School Test
Video sa načíta
Pomôžte Mimoňovi s niekoľkými matematickými úlohami a rozpoznávaním postáv. Dokážete mu pomôcť a nahrať 100 bodov?

Dress Up Math

30.6.2015
67%
Hra - Dress Up Math
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou obliecť ženu tak, aby sa vliezla do cenovej relácie. Dokážete sa zakaždým trafiť?

Hard Addition

12.6.2015
68%
Hra - Hard Addition
Video sa načíta
Idú vám dobre počty? To sa vám táto hra bude páčiť. Musíte sa snažiť vyriešiť čo najviac príkladov za čo najkratší čas. Keď sa pomýlite, musíte začať znova.

Smart Fields

10.6.2015
75%
Hra - Smart Fields
Video sa načíta
Pokúste sa poradiť si s úlohou, kedy musíte vytvoriť vopred vytýčený súčet vďaka skupine čísel. Vždy musíte klikať na dve susedné čísla. Preklikajte sa tak až ku tlačidlu, ktoré Vás pošle do ďalšieho kola.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)