Alien

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - The Big Escape Earth Adventure
Video sa načíta
Dokážete pomôcť tomu o mimozemšťanovi utiecť zo Zeme? Musíte mu pomôcť sa vyhnúť všetkým prekážkam a vyzbierať všetky hviezdičky po ceste.
Hra - The Big Escape 2: Earth Adventure
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej skákačky je dostať malého mimozemšťana bezpečne k jeho lietajúcemu tanieru. Aby sa vám to podarilo, musíte sa vyhýbať ostňom a ďalším nástrahám. Okrem toho sa snažte vyzbierať v každom kole všetky zlaté hviezdičky.

The Big Escape

15.6.2015
77%
Hra - The Big Escape
Video sa načíta
Dostaňte malého mimozemšťana späť do jeho lietajúceho taniera v tejto logickej hre. Vďaka zmenám gravitácie sa môžete pohybovať po zemi i po strope, čo vám umožní zdolať všetky prekážky. Pokúste sa v každom kole pozbierať všetky zlaté hviezdičky.

Wandering Eyes

16.2.2015
76%
Hra - Wandering Eyes
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu skákačku, v ktorej sa budete snažiť dostať mimozemšťana späť do jeho lodi. Budete však musieť prekonať niekoľko prekážok, než sa dostanete k teleportu. V postupe vám určite pomôžu mnohé predmety.

Spacemen Journey

17.11.2014
70%
Hra - Spacemen Journey
Video sa načíta
Cieľom hry je preskúmať novo objavenú planétu, ktorú ako vidno obývajú živé organizmy neznámeho pôvodu. Dokážete sa dostať cez všetky prekážky a tiež trhliny v zemi?

Sheep vs Aliens 2

4.9.2014
81%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video sa načíta
Urputný boj, ktorý sa rozbehne v hre Sheep vs Aliens 2, potrebuje práve Teba. Dokážeš namieriť ovce tak, aby zostrelili zlých mimozemšťanov, ktorí sa snažia obsadiť nové planéty?

Gogy Mad Launch

16.6.2014
77%
Hra - Gogy Mad Launch
Video sa načíta
Skvelá zábava je pripravená v hre Gogy Mad Launch. Malý mimozemšťan bude vystrelený špeciálnym katapultom. Práve Ty pri tom budeš asistovať. Dokážete potom počas letu zbierať hviezdičky a ďalšie bonusy, ktoré zvyšujú Váš zárobok? Po každom kole môžete nakupovať vylepšenia.

Edgestone

25.5.2014
70%
Hra - Edgestone
Video sa načíta
Zahraj si na tajného agenta, dostaň sa do vedeckého centra menom Edgestone a tu zachráň úbohého mimozemšťana, na ktorom chcú robiť pokusy. Budeš musieť brať predmety, vhodne ich používať a dostať sa cez všetky zabezpečovacie zariadenie.

The Visitor

28.4.2014
55%
Hra - The Visitor
Video sa načíta
Veľmi krvavá adventúra, v ktorej hráš za mimozemšťana, ktorý sa dostal na našu planétu na meteoritu. Aby tu prežil, musí parazitovať na živých organizmoch. Tvojou úlohou je teda nájsť si vždy cestu do niečoho živého.

Lost Fluid

15.2.2014
70%
Hra - Lost Fluid
Video sa načíta
Mimozemská loď stroskotala na pustej planéte a vašou úlohou tak bude dostať strateného mimozemšťana späť do vesmíru. Najprv sa však musíte zorientovať v podzemných chodbách, ktoré sú plné prekážok, spletitých potrubí a dokonca tu na vás šíha i nebezpečné monštrum.

Rockt Hero

1.1.2014
67%
Hra - Rockt Hero
Video sa načíta
Rockt Hero je akčná strieľačka, v ktorej bude vašou úlohou zneškodniť všetkých mimozemšťanov, ktorí napadli zem. Za pomoci rakety sa vznesiete do vzduchu, kde váš odážny boj začne. Za každého zničeného nepriateľa navyše získate bonus či peniaze, ktoré môžete použiť na nákup vylepšení.

Alien Parachutes

27.12.2013
68%
Hra - Alien Parachutes
Video sa načíta
Alien Parachutes je postrehová hra, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť mimozemšťanom pristáť na našej planéte. K pristávaniu je v každom kole presne určená plošina, na ktorej musíte s parašutistom pristáť. Pritom sa musíte vyhnúť všetkým predmetom vo vzduchu, ktoré by vás mohli zraniť. Hra môže…

Aliens Like Milk

5.11.2013
84%
Hra - Aliens Like Milk
Video sa načíta
Aliens Like Milk je logická hra, v ktorej musíte pomôcť malému mimozemšťanovi dostať kravičky do jeho lietajúceho taniera, aby si mohol nadojiť čerstvé mlieko. K splneniu každého kola bude nevyhnutné v správnom poradí odstrániť jednotlivé herné prvky.
Hra - Trans Morpher 2 Alien Assault
Video sa načíta
Trans Morpher 2 Alien Assault je hra, kde sa stretnete s malým mimozemšťanom. Musíte mu pomôcť prekonávať prekážky. Tiež sa snažte zbierať rádioaktívne guličky, vďaka ktorým získate vyššie skóre. V niektorých okamihoch sa musíte premeniť na guličku, ktorá sa môže pohybovať aj po stenách a odporuje…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)