Medvedík

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Tigger

11.1.2016
77%
Hra - Tigger
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude dostať tigra z Macka Pú čo najvyššie. Pohybovať sa budete po obláčikoch, medzi ktorými musíte preskakovať tak, aby ste nespadli. Čím vyššie sa vám podarí vyskákať, tým vyššie skóre získate.
Hra - We Bare Bears Free Fur All
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou nahrať čo najviac bodov s týmito medveďmi. Zahrajte si 3 minihry a získajte čo najviac bodov.

My Favorite Teddybear

14.5.2015
71%
Hra - My Favorite Teddybear
Video sa načíta
Navrhnite, ako by mal malý plyšový medvedík vypadať. Spravíte z neho najkrajšie plyšové zvieratko v izbe?
Hra - Granny’s Workshop: Teddy Bear
Video sa načíta
Pomôžte babičke s ušitím pekné medvedíka. Najskôr si vyberiete látku a potom sa môžete pustiť do šitia a vyberania doplnkov.

Popo's dress up

8.2.2015
48%
Hra - Popo's dress up
Video sa načíta
Pomôžte Popovi a jeho kamarátovi medvedíkovi nájsť veci ktoré potrebujú. Popo potrebuje svoju metlu a medvedík svoju rybu. Ak im tieto veci poskytneš môžeš si ich obliecť podľa seba.

Bearboy and Cursor

14.1.2015
76%
Hra - Bearboy and Cursor
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto skákačke bude dostať medvedíka cez levely plné prekážok bezpečne do cieľa. Aby sa vám to podarilo, musíte zdolať rozličné prekážky a nástrahy. Pomôcť vám môžu i rozličné bloky, ktoré je možné podľa potreby odstrániť či naopak zviditeľniť.

Prototype Munch

6.1.2015
80%
Hra - Prototype Munch
Video sa načíta
Nájdi cestu v bludisku, ktoré je plné mnohých záhadných a slepých uličiek. Budeš ovládať malého medvedíka, ktorý sa má stať sprievodcom slečny uviaznutej v zákutiach bludiska. Stačí, keď použijete aj trochu šikovnosti a iste cieľ nájdete.

Pooh Word Match

13.12.2014
82%
Hra - Pooh Word Match
Video sa načíta
Teraz niečo pre tých najmenších, budete si môcť ľahko precvičiť pár slovíčok z angličtiny. Navyše vám budú pomáhať aj postavičky z Macka Pú! Takže sa snažte, nech na vás môžu byť pyšní!

Teddies & Monsters

1.12.2014
79%
Hra - Teddies & Monsters
Video sa načíta
V tejto logickej hre bude vašou úlohou zničiť všetky zlé príšerky. Za pomoci loptičiek sa ich musíte snažiť zhodiť do lávy. Loptičky však môžete hádzať len z vyznačenej oblasti. Pritom sa snažte byť čo najpresnejší, aby ste nezasiahli medvedíkov.

The Treasure Ocean

29.10.2014
74%
Hra - The Treasure Ocean
Video sa načíta
Pomôžte medvedíkovi nájsť poklad v hlbokom mori. V jednotlivých truhliciach, škeblách môžete nájsť perly a mince. Nezabúdajte ani na vzácne sošky, ktoré musíte dostať na povrch za pomoci balónov. Aby sa medvedík neutopil musí sa nadýchnuť, koľko vzduchu mu ešte zostáva nájdete na pravej strane v…

My Kind Bear

26.10.2014
79%
Hra - My Kind Bear
Video sa načíta
Postarajte sa o milého medvedíka, ktorý potrebuje nakrmiť, vybrať pekné oblečenie a pomocť s lezením po stromoch. Budete jeho oporou a pomôžete mu všetky úlohy splniť?

Hungry Little Bear

15.9.2014
80%
Hra - Hungry Little Bear
Video sa načíta
Cieľom logickej hry Hungry Little Bear je v každom kole dostať jedlo k hladnému medvedíkovi. K tomu je potreba správne odstraňovať rozličné plošiny a takisto musíte správne používať ventilátory a ďalšie interaktívne herné prvky.

Bear Spa

6.9.2014
75%
Hra - Bear Spa
Video sa načíta
V hre Bear Spa sa budete starať o správny chod medvedích kúpeľov. Dokážete splniť želania všetkých medveďov a postarať sa o ich pohodlie?

Raccoons Adventure

24.7.2014
73%
Hra - Raccoons Adventure
Video sa načíta
Malý mýval sa dostal do záhrady a nemôže sa dostať von. Dokážete mu pomôcť s tvorbou nových predmetov, ktoré mu túto cestu pomôžu prekonať? Čaká Vás mnoho dobrodružstiev, ktoré musíte prekonať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)