Potápanie

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Rio 2016: Potápění

14.7.2016
80%
Hra - Rio 2016: Potápění
Video sa načíta
Zahrajte si parádny akrobatické potápanie! Musíte sa odraziť a následne pomocou šípok budete vykonávať rôzne kombinácie. Do vody musíte však dopadnúť pomocou perfektné šípky.

The Treasure Ocean

29.10.2014
74%
Hra - The Treasure Ocean
Video sa načíta
Pomôžte medvedíkovi nájsť poklad v hlbokom mori. V jednotlivých truhliciach, škeblách môžete nájsť perly a mince. Nezabúdajte ani na vzácne sošky, ktoré musíte dostať na povrch za pomoci balónov. Aby sa medvedík neutopil musí sa nadýchnuť, koľko vzduchu mu ešte zostáva nájdete na pravej strane v…

High Dive Hero

12.9.2013
76%
Hra - High Dive Hero
Video sa načíta
Ukážte, ako viete skákať do vody! V tejto hre si budete môcť vyskúšať, aké je akrobatické skákanie do vody z mostíka. K dispozícii budete mať rôzne výškové mostíky a veľa trikov, ktoré môžete urobiť.

Udersea Underworld

1.10.2012
75%
Hra - Udersea Underworld
Video sa načíta
V tejto super oddechovce sa ocitnete ako potápač v morskej hlbine, kde budete mať za úlohu pozbierať čo najviac truhliček s pokladom. Nebude to ale zase tak jednoduché, pretože truhly sú v bublinách a vo vode poletujú. Navyše Vás budú neustále ohrozovať nebezpeční morské tvory.

Deep Diver

27.8.2012
82%
Hra - Deep Diver
Video sa načíta
Hra Deep Diver vás zavedie do morských hlbín, ktoré sa vydáte objavovať so svojou malou ponorkou. Obmedzené množstvo kyslíka vás spočiatku bude držať blízko hladiny, avšak akonáhle nazbierate nejaké peniaze z nájdených pokladov, budete sa môcť pustiť do skutočného hľadania.

Scuba

28.4.2012
95%
Hra - Scuba
Video sa načíta
So svojou vesmírnou loďou ste stroskotali na neznámom mieste a teraz pred vami stojí náročná úloha - nájsť vhodný materiál na konštrukciu nového motora pre vašu vesmírnu loď. Nájdený materiál môžete rôzne kombinovať a vytvárať tak potrebné stavebné prvky.

Swoopa

12.4.2012
73%
Hra - Swoopa
Video sa načíta
Swoopa je milá oddychová hra s roztomilým malým tuleňom v hlavnej úlohe. Vašou úlohou bude, aby pochytal v mori čo najviac rybiek a pritom sa nenechal zasiahnuť bombou, alebo zožrať predátorom. Koľko rybiek s ním dokážete zjesť?

Summer Shells

25.7.2011
82%
Hra - Summer Shells
Video sa načíta
V tejto hre ste dostali za úlohu potápať sa s malou dievčatkom a zbierať poklady, ktoré nájde v mori. Počas časového limitu musíte pozbierať čo najviac mušlí a ďalšie predmety, ktoré nájdete v mori. Nezabúdajte však na to, že sa dievčatko musí pravidelne nadychovať a vyplávať tak na hladinu.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)