Mierenie

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Axe Vs Fruits

13.7.2016
72%
Hra - Axe Vs Fruits
Video sa načíta
Zábavná hra, v ktorej sa snaží trafiť pomocou sekier ovocie. Ak sa však netrafíte, budete musieť začať od začiatku. Skúste čo najviac zásahov po sebe.

Snowball Z

11.6.2016
75%
Hra - Snowball Z
Video sa načíta
Skúste sa ubrániť proti veľkej presile zombie, ktorá po vás pôjde. Všetko sa ovláda myšou, takže sa nebojte, že nebudete vedieť čo máte robiť. Cieľom je zničiť všetky zombie za každú cenu. Budete tiež môcť využívať snehuliakov ako podporu a stromčeky ako návnadu.

Ninja Aspiration

20.1.2016
75%
Hra - Ninja Aspiration
Video sa načíta
Pozbierajte všetky hviezdy a zamierte k dverám, lenže to nebude tak jednoduché, ako si myslíte. Musíte dobre zamieriť a nastaviť silu odpalu pomocou myši.

Awesome Pirates

10.1.2016
70%
Hra - Awesome Pirates
Video sa načíta
Zvládnete zneškodniť všetkých pirátov v tejto logickej hre? Snažte sa zamieriť a zlikvidovať všetky ciele.

Swish!

2.11.2015
78%
Hra - Swish!
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude dostať v každom kole basketbalovú loptu do koša. Pritom sa snažte loptu hodiť tak, aby ste s ňou pozbierali všetky tri hviezdičky a zasiahli zlatú mušku. Pomáhať vám pritom budú rozličné plošiny, od ktorých je možné loptu odraziť.

The Bony Puzzler

29.10.2015
70%
Hra - The Bony Puzzler
Video sa načíta
Cieľom v tejto hre bude nazbierať všetky tekvice. Pomocou dela na ne budete strieľať kostlivcov.

FraggerHra na skóreHra o medaily

11.9.2015
66%
Hra - Fragger
Video sa načíta
Zlikvidujte všetky nepriateľské jednotky za pomoci granátov, ktoré máte k dispozícii. Ale nebude to také jednoduché, ako sa môže zdať mieriť musíte skutočne presne.

Cupid Love Adventure

1.7.2015
80%
Hra - Cupid Love Adventure
Video sa načíta
V tejto logickej postrehovej hre budete mať za úlohu dostať chlapca za jeho priateľkou. V ceste vám pritom budú stáť ostne a ďalšie nebezpečné prekážky, ktorým sa musíte vyhnúť. Nezabudnite po ceste vyzbierať všekty kvety a červené srdiečka.
Hra - Squirrel & the Golden Nut
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude v každom kole dostať veveričku k zlatému oriešku. Aby sa vám to podarilo, musíte veveričku vystreliť správnym smerom a správnou silou. Vyhýbajte sa pritom rôznym nástrahám a nebezpečným zvieratám.

Dirty Devils Deluxe

30.4.2015
78%
Hra - Dirty Devils Deluxe
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude zničiť všetkých diablov a ďalšie pekelné bytosti. To sa vám môže podariť len tak, že ich vystreliíte správnym smerom a tým dostanete do kotla. Počet výstrelov je v každom kole obmedzený, takže budete museť mieriť skutočne presne.

Catapon

13.4.2015
75%
Hra - Catapon
Video sa načíta
V tejto akčnej hre budete mať za úlohu zničiť za pomoci katapultu všetky nepriateľské príšerky. V každom kole máte len obmedzený počet striel, takže dôležitá bude presnosť. Pri strielaní si dávajte pozor, aby ste nezasiahli alebo nezranili zajačiky.

Missing Circuits

27.3.2015
75%
Hra - Missing Circuits
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu pomôcť robotovi zničiť všetky zlé príšerky. K ich zničeniu budete používať loptičky, ktoré je potreba presne hodiť. Loptičiek však máte v každom kole len obmedzený počet. Navyše sa snažte pozbierať i ozubené kolieská.

Cubium: nové levely

19.3.2015
93%
Hra - Cubium: nové levely
Video sa načíta
Zahrajte si obľúbenú logickú hru a využite, čo najmenej úderov, aby ste porušili stavbu a získali, čo najviac bodov.
Hra - Age of Wonder - The Lost Scrolls
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude doručiť cenné listiny vašim učňom. To nebude vôbec jednoduché, kedže v ceste vám budú stáť rozličné prekážky. K ich zdolaniu môžete využívať kamene, ktoré dokážu rozbiť niektoré steny či aktivovať páku na otvorenie dverí.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)