Behanie

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Rio 2016: Běhání

16.7.2016
80%
Hra - Rio 2016: Běhání
Video sa načíta
Zabehajte si na letných olympijských hrách! Pri behu si musíte dávať pozor na prekážky, ktoré musíte prekonať. Ak nechcete prísť o energiu, nacvičte si beh pri trénovaní.

Grandpa Run

24.5.2015
80%
Hra - Grandpa Run
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete utekať s dedkom pred opatrovníkom z domova dôchodcov. Pobežíte uličkou, v ktorej sa musíte vyhnúť rôznym prekážkam a zbierať mince a iné bonusové veci.

Run Panda Run

24.3.2015
83%
Hra - Run Panda Run
Video sa načíta
Pomôžte malej pande prebehnúť cez les a pozbierajte pritom čo najviac farebných gulôčok. Počas behu sa musíte vyhýbať rozličným prekážkám, ktoré vám stoja v ceste. K dispozícii máte len jediný život, takže každá chyba znamená, že sa budete musieť vrátiť na začiatok.

Wigman Big Run

22.3.2015
82%
Hra - Wigman Big Run
Video sa načíta
V tejto postrehovej hre sa s hlavným hrdinom vydáte na dlhú cestu plnú rozličných prekážok a nepriateľov. Snažte sa po ceste nazbierať čo najviac jedla, aby ste boli dostatočne silný a mohli prekážky likvidovať. Okrem toho budete musieť na konci každého kola zlikvidovať i jedného bossa.

Super Castle Sprint

14.1.2015
75%
Hra - Super Castle Sprint
Video sa načíta
V tejto postrehovej hre budete mať za úlohu pomôcť rytierovi uprchnúť pred nebezpečným kostlivcom. Počas behu sa musíte vyhýbať rozličným prekážkam, ktoré vám stoja v ceste. Okrem toho sa snažte pozbierať čo najviac zlatých mincí.

Santa's Journey

13.1.2015
85%
Hra - Santa's Journey
Video sa načíta
V tejto postrehovej hre bude vašou úlohou dostať Santu na koniec 3 tisíc metrov dlhej cesty. Vyhýbať sa pritom musíte rozličným prekážkám i pohyblivým nepriateľom. Snažte sa v každom kole pozbierať čo najviac mincí, ktoré vám poslúžia na nákup vylepšení.

Run Santa Run

31.12.2014
74%
Hra - Run Santa Run
Video sa načíta
Dokážete pomôcť Santovi v behu po strechách? Pri rozdávaní darčekov sa mu totiž niektoré rozsypali a teraz je ich potrebné pozbierať. Dajte pozor, aby nespadol do žiadnej priepasti. Nebude to jednoduché, ale jednoducho si budete musieť poradiť. Chce to trochu cviku.

Kawairun

21.12.2014
90%
Hra - Kawairun
Video sa načíta
Skúste si zahrať KawaiRun, táto hra otestuje vaše schopnosti. Na začiatku si musíte vytvoriť postavu a potom začne poriadne dobrodružstvo. Vašou úlohou bude prebehnúť s týmto panáčikom všetkými nástrahami, ktoré na vás čakajú! Dokážete sa dostať čo najďalej to len pôjde?

Awesome Run

1.12.2014
83%
Hra - Awesome Run
Video sa načíta
Staňte sa bežcom a pokúste sa vyhrať šampionát v tejto športovej hre. Trasa je plná prekážok, ktorým sa musíte vyhnúť. Svoj beh môžete zrýchliť za pomoci energy drinku. Pokiaľ sa nejaký súper ocitne tesne pred vami, môžete ho kopnúť a tým ho spomaliť.

Angry Gran Run India

11.11.2014
86%
Hra - Angry Gran Run India
Video sa načíta
Dokážete navádzať nahnevanú babičku, ktorá sa preháňa mestom v Indii? Musíte sa vyhnúť všetkým nástrahám na trati. Dobre voľte spôsob ich prekonania. Máte na výber z preskočenia, podlezenia a alebo ich jednoducho obehnete.

When Pigs Flee

31.10.2014
83%
Hra - When Pigs Flee
Video sa načíta
Pomôžte prasiatku dobehnúť čo najďalej v tejto skvelej postrehovej hre. Po ceste narazíte na množstvo prekážok, ktoré je potreba preskočiť či preletieť. Rovnako si budete musieť poradiť i s nepriateľskými stvoreniami. Nezabudnite zbierať mince, ktoré vám poslúžia na nákup vylepšení.

Angry Gran Run Halloween

11.10.2014
85%
Hra - Angry Gran Run Halloween
Video sa načíta
Máme tu ďalší diel naštvanej babičky, tentokrát je halloween a ako vždy bude vašou úlohou dávať chuligánom nakladačku. Zbierajte tiež mince, písmená a hlavne sa vyhýbajte všetkým prekážkam.

Runner 2Hra na skóreHra o medaily

30.9.2014
80%
Hra - Runner 2
Video sa načíta
Zdolajte čo najväčšiu vzdialenosť! Utekajte cez prekážky a snažte sa nikde nezaseknúť. Ak sa zaseknete, tak hra končí.

Parkour Master

30.4.2014
65%
Hra - Parkour Master
Video sa načíta
Vyskúšaj si beh opusteným mestom. Po ceste ťa čaká mnoho prekážok, ktoré musíš preskočiť pomocou štyroch rôznych skokov. Tiež nezabudni zbierať energetické nápoje, aby ti nedošla sila na behanie.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)