Panda

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

3 Pandas in Fantasy

6.12.2015
82%
Hra - 3 Pandas in Fantasy
Video sa načíta
Zlý čarodejník uväznil tri pandy vo svojom sídle. Pomôžte im uprchnúť a dostaňte sa skrz krajinu plnú najrôznejších prekážok a nástrah. Aby ste všetky prekážky mohli zdolať, musia pandy navzájom spolupracovať.

Kung Fu Panda Troop

17.9.2015
80%
Hra - Kung Fu Panda Troop
Video sa načíta
Cieľom v tejto hre bude prebehnúť čo najďalej to len pôjde s týmito pandími bojovníkmi. Zbierajte mince, bojujte s nepriateľmi a hlavne sa dostaňte čo najďalej.
Hra - Kung Fu Panda: Tigress Jump
Video sa načíta
Pomozte tygřice z filmu Kung Fu Panda, aby se dostala do cíle za pomoci lampionů, od kterých se musí odrážet. Nedovolte, aby spadla.

World of Panda

31.8.2015
75%
Hra - World of Panda
Video sa načíta
Pokúste sa odhadnúť kadiaľ povedie najlepšia cesta za zberom všetkých sladkostí. Následne sa tiež musíte dostať do domčeka, ktorý je cestou do ďalšieho kola. Nič jednoduché to nebude, ale iste si poradíte.

Kung Fu Rumble

24.8.2015
70%
Hra - Kung Fu Rumble
Video sa načíta
Dračí bojovník je ochranca mieru a pokoja. Niekedy to však znamená, že musí použiť aj svoje päste proti nepriateľom. Pokúste sa poraziť všetkých protivníkov, ktorí sa Vám postavia do cesty.

Panda Playground

24.4.2015
74%
Hra - Panda Playground
Video sa načíta
Panda potrebuje pomoc so zbieraním zeleniny, ktorá spestruje jej jedálniček. Dokážete pozbierať všetku zeleninu, ktorú objavíte? V inom móde si môžete pre zmenu zapretekať.

Run Panda Run

24.3.2015
83%
Hra - Run Panda Run
Video sa načíta
Pomôžte malej pande prebehnúť cez les a pozbierajte pritom čo najviac farebných gulôčok. Počas behu sa musíte vyhýbať rozličným prekážkám, ktoré vám stoja v ceste. K dispozícii máte len jediný život, takže každá chyba znamená, že sa budete musieť vrátiť na začiatok.

3 Pandas in Japan

21.2.2015
85%
Hra - 3 Pandas in Japan
Video sa načíta
V tejto logickej adventúre budete mať za úlohu pomôcť trom pandám uprchnúť zo zajatia v Japonsku. Aby sa vám to podarilo, musíte vždy nájsť bezpečnú cestu a poradiť si s mnohými prekážkami a nástrahami. Dôležitá bude i vzájomná spolupráca.

Panda's Bigger Adventure

13.1.2015
76%
Hra - Panda's Bigger Adventure
Video sa načíta
V tejto logickej adventúre sa ocitnete vo vesmíre, kde budete musieť pomôcť pande vyriešiť rozličné obtiažné úlohy. K prekonaniu prekážok musíte využívať predmety, ktoré nájdete vo vašom okolí.

Flying Panda

1.12.2014
81%
Hra - Flying Panda
Video sa načíta
V tejto pekne spracovanej postrehovej hre budete mať za úlohu doletieť s pandou čo najďalej. Po ceste sa snažte zbierať rakety, ktoré vás zrýchlia a umožnia vám tak doletieť ďalej. Nezabudnite po každom lete dokúpiť užitočné vylepšenia, ktoré predĺžia dĺžku vášho letu.

Pet Stars: Playful Panda

5.10.2014
63%
Hra - Pet Stars: Playful Panda
Video sa načíta
Postarajte sa o milú pandu, ktorá sa rada hrá. Okrem hrania však potrebuje vykúpať, vyčistiť kožuch a vybrať pekné dekorácie a doplnky.Postaráte sa o túto pandu práve vy?

Escape Panda

28.9.2014
74%
Hra - Escape Panda
Video sa načíta
Naozaj makačka na mozgové závity je ukrytá v hre Escape Panda. Dokážete vyriešiť všetky rébusy vedúce k odhaleniu predmetov? Tieto predmety následne použijete pre samotné oslobodenie pandy.

Panda Restaurant 3

23.8.2014
76%
Hra - Panda Restaurant 3
Video sa načíta
V hre Panda Restaurant 3 si môžete vyskúšať, ako náročné je živiť sa prevádzkovaním reštaurácie. Dokážete obslúžiť všetkých zákazníkov včas a prinesiete im správnu objednávku?

Panda Restaurant 2

23.8.2014
72%
Hra - Panda Restaurant 2
Video sa načíta
V hre Panda Restaurant 2 sa musíte postarať o chod reštaurácie. Dokážete sa starať o čistotu v reštaurácii a zároveň obsluhovať všetkých hostí a správne ich obslúžiť? Všetko závisí len na Vás.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)