Reštaurácia

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - The One Fork Restaurant DX
Video sa načíta
V tejto netradičnej postrehovej hre sa stanete majiteľom reštaurácie, ktorá disponuje len jedinou vidličkou. Aby ste mohli obslúžiť všetkých zákazníkov, musíte medzi zákazníkmi vidličku presúvať a umožniť tak každému, aby sa najedol. Pritom musíte byť dostatočne rýchly, aby ste žiadneho zákazníka…

Love Burger

3.5.2015
82%
Hra - Love Burger
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej adventúre bude uspokojiť neprijemný pár, ktorý sa prišiel na Valentína najesť do vašeho fast foodu. Kedže pár si objednal jedlo, ktoré nepodávate, budete musieť improvizovať a vymyslieť spôsob, ako ich aj napriek tomu obslúžiť.

Dora Family Restaurant

15.4.2015
80%
Hra - Dora Family Restaurant
Video sa načíta
Dora si založila novú reštauráciu, ale trochu nestíha, takže jej musíš pomôcť. Postaraj sa o chod reštaurácie, o usadenie hostí a tiež objednávky. Po každom dni môžeš nakúpiť nové vybavenie alebo pridať ďalšie pokrmy do jedálnička.

Jennifer Rose: Snack Bar

14.4.2015
74%
Hra - Jennifer Rose: Snack Bar
Video sa načíta
Jennifer si otvorila svoj vlastný bar s pochutinami a občerstvením, vašou úlohou je, aby ste obslúžili zákazníkov a dali im jedlo alebo pitie, ktoré si želajú. Za zarobené peniaze si môžete nakúpiť nové šaty, doplnky alebo veci do kuchyne.

TeenaS Resort

12.3.2015
72%
Hra - TeenaS Resort
Video sa načíta
Pomôžte Teene s obsluhovaním v reštaurácii. Otvorila si ju nanovo, takže ešte úplne nevie, ako to tu chodí. Nesmiete nechať žiadneho hosťa dlho čakať, pretože by mohol odísť nespokojný. Dokážete sa o všetkých postarať?
Hra - Jennifer Rose: Texas Saloon
Video sa načíta
Jennifer Rose: Texas Saloon je výborná hra pre všetky milovníčky obsluhovacích hier, v ktorej sa ocitnete na divokom západe. Stanete sa majiteľkou saloonu a budete musieť rýchlo a správne obslúžiť všetky svojich hostí.
Hra - Jennifer Rose Pizzeria Love
Video sa načíta
Rosy je čašníčka v novej reštaurácii a potrebuje vašu pomoc. Pomôžete jej s obsluhou zákazníkov a s jej priateľom, ktorý potrebuje jej pozornosť?

Scooby-Doo! Dinner

13.10.2014
81%
Hra - Scooby-Doo! Dinner
Video sa načíta
Pomôžte Scoobymu s jeho novou reštauráciou, ktorú si otvoril. Aby sa mu darilo musí obsluhovať hostí, prinášať im jedlo a usadzovať. Vašou úlohou je, aby boli vaši hostia spokojní a nečakali dlho. V každom dni musíte zarobiť určitý počet peňazí, za tie ktoré vám zostali si môžete niečo kúpiť. Tak čo…

Anns Restaurant

8.9.2014
76%
Hra - Anns Restaurant
Video sa načíta
Obsluha v reštaurácii je jedno z povolaní, ktoré nie je úplne jednoduché. Dokážete všetko dobre načasovať tak, aby nikto z hostí nečakal na jedlo dlho? Nebude to určite vôbec jednoduché.

Panda Restaurant 3

23.8.2014
76%
Hra - Panda Restaurant 3
Video sa načíta
V hre Panda Restaurant 3 si môžete vyskúšať, ako náročné je živiť sa prevádzkovaním reštaurácie. Dokážete obslúžiť všetkých zákazníkov včas a prinesiete im správnu objednávku?

Panda Restaurant 2

23.8.2014
72%
Hra - Panda Restaurant 2
Video sa načíta
V hre Panda Restaurant 2 sa musíte postarať o chod reštaurácie. Dokážete sa starať o čistotu v reštaurácii a zároveň obsluhovať všetkých hostí a správne ich obslúžiť? Všetko závisí len na Vás.

Dwarfs Menu

13.8.2014
75%
Hra - Dwarfs Menu
Video sa načíta
Obsluha v reštaurácii musí pracovať čo najlepšie, aby boli zákazníci spokojní. V hre Dwarfs Menu sa Vašimi zákazníkmi stanú hladní trpaslíci, ktorí prišli z práce. Dokážete ich všetkých obslúžiť?
Hra - Waitress Adventures Chasing Beauty
Video sa načíta
Každý máme v živote nejaký cieľ. Servírka v hre Waitress Adventures Chasing Beauty si chce prácou zarobiť na návštevy salónov, aby sa stala atraktívnejšou pre svoje okolie. Dokážete jej s týmto snom pomôcť?
Hra - Adriano Ristorante Italiano
Video sa načíta
V hre Adriano Ristorante Italiano si vyskúšate, aké to je vlastniť reštauráciu. Musíte objednávať suroviny a tiež obsluhovať všetkých zákazníkov. Počiatočné recepty sú jednoduché, neskôr však pribudnú nové jedlá a ich recepty sú zložitejšie.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)