Prekonávanie prekážok

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Badland CZ

8.2.2017
80%
Hra - Badland CZ
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou dostať sa čo najďalej to pôjde. Musíte si však dávať pozor na plno prekážok, ktoré budete musieť prekonať a nesmiete sa zastaviť ani na minútu.

Frozen Rush

28.1.2017
82%
Hra - Frozen Rush
Video sa načíta
Vybrať si môžete zo 4 postáv z Ľadového kráľovstva. S Olafom alebo Annou potom budete prebiehať cez nebezpečný terén a snažiť sa dostať do cieľa. Za nazbierané snehové vločky potom môžete vylepšiť vlastnosti jednotlivých postáv.

Trapped In Halloween

28.11.2016
82%
Hra - Trapped In Halloween
Video sa načíta
Dievčatko je uväznená vo svete sladkostí, ktoré musia zbierať a dostať sa cez všetky levely. Pomôžete ju? Musíte si dávať pozor na všetky prekážky.

Rio 2016: Běhání

16.7.2016
80%
Hra - Rio 2016: Běhání
Video sa načíta
Zabehajte si na letných olympijských hrách! Pri behu si musíte dávať pozor na prekážky, ktoré musíte prekonať. Ak nechcete prísť o energiu, nacvičte si beh pri trénovaní.
Hra - Coconut's Day In The Park
Video sa načíta
Pomôžte psíkovi chytiť všetky kocky. Nebude to jednoduché, pretože sa budete musieť neustále vyhýbať prekážkam.

Gym Class Racers

17.4.2016
55%
Hra - Gym Class Racers
Video sa načíta
Vyberte si postavu a vyhrajte s ňou každé preteky. Každý hráč má iné schopnosti tak ich využite.

Leo's Red Carpet Rampage

15.4.2016
77%
Hra - Leo's Red Carpet Rampage
Video sa načíta
Leo chce svojho oscara a k tomu potrebuje vás, aby ste mu pomohli prekonať rôzne prekážky, ale zároveň nestratiť z dohľadu oscara. Buďte ostražití a pomôžte mu ho získať!

Crazy Cat

4.3.2016
80%
Hra - Crazy Cat
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete skákať s mačkou po ostrovčekoch a snažiť sa doskákať čo najďalej. Odrážať sa budete od jednotlivých ostrovčekov, ktoré sa môžu aj pohybovať.

Nutmeg

10.2.2016
73%
Hra - Nutmeg
Video sa načíta
V tejto hre budete ovládať zvieratko, ktoré vyzerá ako káčer. Budete s ním prekonávať veľa nebezpečných prekážok a po ceste sa budete snažiť pozbierať čo najviac hviezdičiek.

Nut Rush

9.2.2016
70%
Hra - Nut Rush
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu postrehovku, v ktorej budete behať s veveričkou a zbierať oriešky. V ceste vám však stojí niekoľko prekážok, ktoré musíte prekonať. Snažte sa pozbierať čo najviac orieškov a nespadnúť pritom do priepasti.
Hra - Flynn And Maximus Saving Rapunzel
Video sa načíta
Flynn chce s Maximom zachrániť Rapunzel, avšak aby sa mu to podarilo, musí prekonať pár prekážok, ktoré mu stoja v ceste. Vezmite do rúk oťaže vy a pomôžte Maximovi s prekážkami.

Sprinster

14.1.2016
71%
Hra - Sprinster
Video sa načíta
Pomôžte panáčikovi, aby sa dostal do cieľa a prekonal všetky prekážky, ktorá mu stoja v ceste. Zvládnete správne načasovanie alebo nie ?

Spongebob Speedy Pants

4.1.2016
78%
Hra - Spongebob Speedy Pants
Video sa načíta
Pomôžte morskej hube utiecť pred planktónom, ktorý ho naháňa v obrovskom robotovy. K dizpozícii budete mať rôzne aktívne aj pasívne bonusy. Musíte si neustále udržiavať vysokú rýchlosť a snažiť sa vyhnúť všetkým prekážkam.

Bad Piggies Rocket Jet

24.12.2015
72%
Hra - Bad Piggies Rocket Jet
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru s prasiatkom! Vašou úlohou bude riadiť jeho vozík cez mnoho prekážok a priepastí.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)