Prasiatko

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

The Big Pig Game

19.2.2016
78%
Hra - The Big Pig Game
Video sa načíta
Pomôžte malému prasiatko, aby prekonalo všetky nástrahy, ktoré sú pre neho pripravené. Aby bolo spokojné, musí konzumovať len sladké pochutiny a kávu a vyhýbať sa napríklad zelenine. Počas konzumácie nadobudne nejakú schopnosť, ktorú môžete v hre použíť. Prekonajte všetky úrovne, ktoré sú pre vás…
Hra - Piggy Wiggy 4: Zombie Edition
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je nakŕmiť zombie prasiatká štavnatými mozočkami. Aby sa vám to podarilo, musíte prasiatká rôzne prichytávať lanom alebo naopak zas lano prerezávať. Podarí sa vám úspešne zdolať všetkých 25 levelov?

Piggy in the Puddle 3

27.1.2016
82%
Hra - Piggy in the Puddle 3
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu dostať prasiatko skrz rozličné prekážky až do nádoby s blatom. K prekonaniu jednotlivých nástrah musíte využívať ďalšie zvieratká, z ktorých každé má iné schopnosti. Taktiež sa pokúste vyzbierať po ceste všetky žalude.

Peppa Pig Super Jump

16.10.2015
23%
Hra - Peppa Pig Super Jump
Video sa načíta
Pepa sa rozhodol, že prekoná pole plné medzier. Aby ho preskočil je potreba dobre zmerať vzdialenosť a nastaviť silu odskoku. Dokážete si poradiť?

Piggy Wiggy 3 Nuts

6.8.2015
77%
Hra - Piggy Wiggy 3 Nuts
Video sa načíta
Dokážete dostať prasiatka k orieškom? Musíte pri tom zapojiť svoje mozgové závity a za pomoci lán a povrazov dostať prasiatka k ich pochúťke. Vyhnite sa všetkým pascám a tiež bodliakom, inak budete musieť dané kolo opakovať.

Bad Piggies HD 2015

8.7.2015
85%
Hra - Bad Piggies HD 2015
Video sa načíta
Pomôžte prasiatkam sa dostať až do cieľa. Musíte im postaviť stroj, ktorý je tam dopraví. Po ceste tiež musíte pozbierať hviezdičky a dostať ho do cieľa na čas.

Piggy Wiggy 3

23.3.2015
83%
Hra - Piggy Wiggy 3
Video sa načíta
V tejto logickej hre bude vašou úlohou pozbierať s prasiatkom v každom levely všetky žalude. Aby sa vám to podarilo, musíte správne použiť laná a prasiatko prichytiť na príslušné herné prvky. Laná je možné následne prerezať, čo vám umožní dostať sa ku všetkým žaluďom.

Piggy in the Puddle 2

3.2.2015
84%
Hra - Piggy in the Puddle 2
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude dostať malé prasiatko do lavóru s blatom. Využívať pritom budete schopnosť prasiatka meniť svoj tvar, ale taktiež ostatné zvieratká, z ktorých každé má inú schopnosť.

Peppa Pig Ambulance

28.12.2014
78%
Hra - Peppa Pig Ambulance
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru s prasiatkom Pepom v hlavnej úlohe. Prasiatko sa nám škaredo zranilo a vašou úlohou bude ho ošetriť. Má veľkú triesku na ňufáku, ktorú mu musíte vytiahnuť. Tiež musíte skontrolovať celkový jeho zdravotný stav.

When Pigs Flee

31.10.2014
83%
Hra - When Pigs Flee
Video sa načíta
Pomôžte prasiatku dobehnúť čo najďalej v tejto skvelej postrehovej hre. Po ceste narazíte na množstvo prekážok, ktoré je potreba preskočiť či preletieť. Rovnako si budete musieť poradiť i s nepriateľskými stvoreniami. Nezabudnite zbierať mince, ktoré vám poslúžia na nákup vylepšení.

Paddy the Pig

24.10.2014
72%
Hra - Paddy the Pig
Video sa načíta
Mladé prasiatko má pred sebou náročnú cestu, v ktorej mu musíš pomôcť. Zbieraj všetko jedlo, na ktoré narazíš a hlavne sa vyhni všetkým nástrahám. Dokážeš sa dostať do ďalšieho kola?

Jolly Pigs Coloring

23.10.2014
72%
Hra - Jolly Pigs Coloring
Video sa načíta
Cieľom tejto hry je vymaľovanie všetkých obrázkov s prasiatkami. Záleží len na Vašej fantázii, ako si s tým poradíte.

Pig Parking

15.9.2014
74%
Hra - Pig Parking
Video sa načíta
Cieľ hry je veľmi jednoduchý. Stačí len navigovať prasa tak, aby ste ho dostali ku korytu, kde sa môže nažrať.

Mr PiggyHra na skóreHra o medaily

20.8.2014
74%
Hra - Mr Piggy
Video sa načíta
Mr Piggy je zábavná hra, v ktorej budete prekonávať mnoho nástrah, aby ste sa dostali k svojej milovanej. Vašou úlohou bude prejsť 21 obtiažnych úrovní. Každá úroveň obsahuje niekoľko poschodí s množstvom bonusových predmetov.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)