Rytieri

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Goodgame Shadow Kings - Dark Ages
Video sa načíta
Ďalšia skvelá hra od spoločnosti Goodgame, od ktorej môžete poznať už Empire alebo Big Farm. Tentoraz sa vydáme do fantasy doby, kde proti sebe bojujú ľudia, elfovia, trpaslíci a zlí škriatkovia a orkovia. Vytvorte si vlastnú pevnosť a dobývajte rozsiahle územia.

Stolen Sword

28.1.2015
70%
Hra - Stolen Sword
Video sa načíta
V tejto akčnej skákacie hre sa staneš rytierom a pustíš sa na dobrodružnú cestu do podzemia. Máš špeciálnu schopnosť, ktorá ti pomôže - vieš meniť gravitáciu. Je však samozrejme potrebné využívať ju čo najlepšie. Dostaň sa k zlatému kľúčmi, aby si mohla do ďalšieho levelu.

Super Castle Sprint

14.1.2015
75%
Hra - Super Castle Sprint
Video sa načíta
V tejto postrehovej hre budete mať za úlohu pomôcť rytierovi uprchnúť pred nebezpečným kostlivcom. Počas behu sa musíte vyhýbať rozličným prekážkam, ktoré vám stoja v ceste. Okrem toho sa snažte pozbierať čo najviac zlatých mincí.

Sherwood Dungeon

13.12.2014
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video sa načíta
Máme tu parádne RPG Parbat, v ktorej budete bojovať proti príšerám. So svojou postavou môžete plniť úlohy a získavať za to skúsenosti. Vďaka tom získava vaša postava úrovne a môžete ju ďalej vylepšovať.

Water Knight 2

3.11.2014
80%
Hra - Water Knight 2
Video sa načíta
Ďalšia parádna hra, v ktorej budete zachraňovať princeznú. Musíte však prejsť mnoho úrovní, ktoré sú plné bonusov, prekážok či nepriateľov. Hlavne si musíte dávať pozor na kamene, po ktorých sa pohybujete. Kamene totiž miznú.

Battle CaveHra na skóreHra o medaily

4.6.2014
76%
Hra - Battle Cave
Video sa načíta
Veľa bojových hier pre slečny nie je, táto však neublíži. V hre Battle Cave budete udatným rytierom, ktorý sa musí prebiť cez monštrá až do cieľa. Po ceste budete zbierať mince a životy. Narazíte však aj na chlapca, princezné alebo dievčatá na lietajúcom obláčiku, ktorí vám dajú zvláštny bonus.

Action Heroine Creator

27.2.2014
94%
Hra - Action Heroine Creator
Video sa načíta
Action heraoine Creator je ďalšia kreatívna hra, v ktorej si môžete obliecť vlastnú bojovníčku. Vybrať jej môžete účes, oblečenie a všemožné doplnky, ktoré môžete farbiť a kombinovať.

Reverse Boots

16.2.2014
70%
Hra - Reverse Boots
Video sa načíta
V hre Reverse Boots si zahráte za statočného rytiera, ktorý sa musí vysporiadať so všetkými nástrahami. Pri každom skoku dôjde k presunutiu bodákov alebo ostrovčekov, na ktoré musíte skákať. Vopred si teda premyslite cestu, ktorá sa každým krokom mení. To Vám radíme pre prípad, aby ste neboli…

Carcassonne

14.1.2014
84%
Hra - Carcassonne
Video sa načíta
V skvelej stratégii Carcassonne si užijete zábavu i napätie. Musíte rozmiestniť hracie kartičky tak, aby ste získali čo najviac bodov za uzavreté polia, cesty a mestá. Umiestnite na ne sedliakov, rytierov či šerifa a dostanete viac bodov.

Surplus Soldiers

14.9.2013
70%
Hra - Surplus Soldiers
Video sa načíta
Hra Surplus Soldiers preverí Váš postreh a tiež schopnosti presného mierenia. Zo špeciálneho dela budete totiž vystreľovať rytierov. K postupu do ďalšieho kola je potrebné, aby sa rytieri dotkli pokladu. Akonáhle sa Vám podarí poklad otvoriť, potom vyhrávate a môžete sa tešiť na ďalšie…

Twin Cat Warrior

10.9.2013
70%
Hra - Twin Cat Warrior
Video sa načíta
Ak sa ti páčila hra Fireboy and Watergirl, bude sa ti dozaista páčiť aj táto. Funguje totiž na rovnakom princípe - k dispozícii máš dve postavy, tu sú to mačací rytieri a každú cicu ovládaš inak. Musia spolupracovať, aby sa zvládli dostať cez 40 ťažkých levelov až do zámku.

Trigger Knight

9.4.2013
66%
Hra - Trigger Knight
Video sa načíta
Trigger Knight je akčná postrehová hra, v ktorej budete s hlavnou hrdinkou bojovať proti rôznym monštrám, vylepšovať svoje schopnosti a získavať nové zbrane. Hra sa však ovláda len za pomoci myši a to tak, že musíte klikať na budovy okolo ktorých práve bežíte a môžu zlepšiť vaše schopnosti.

FWG Knight 2

10.8.2012
68%
Hra - FWG Knight 2
Video sa načíta
FWD Knight 2 je druhý diel bojovej hry, v ktorej sa s vaším hrdinom vydáte do boja proti zlu, ktoré zužuje celú vašu krajinu. Systém vylepšení a upgradov vám umožní poraziť i tých najsilnejších nepriateľov a tak poraziť zlé sily raz a navždy.

FWG Knight

4.8.2012
61%
Hra - FWG Knight
Video sa načíta
FWG Knight je bojová hra, v ktorej sa pustíte do boja proti drakom a ďalším nepriateľským stvoreniam, ktoré sa snažia zničiť vaše kráľovstvo. V roli nebojácneho rytiera sa vrhnite na nepriateľov a pobite ich čo najviac.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)