Máša a medveď

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Wonderful Toys Party

10.1.2017
79%
Hra - Wonderful Toys Party
Video sa načíta
Parádny hra z kolekcie Máša a medveď. Medveď schoval všetky hračky a vy ich musíte nájsť. Každá hračka sa ukrýva vo drevenej bábike, ktorá sa volá Matriošky.

Masha Morning Selfie

10.3.2016
74%
Hra - Masha Morning Selfie
Video sa načíta
Masha vyzerá príšerne a chcela by si spraviť nové selfie na sociálne siete. Pomôžte jej, aby vyzerala krásne.
Hra - Masha & The Bear Injured
Video sa načíta
Masha našla svojho medvedíka zraneného a preto si zavolala vás, aby ste mu podali prvú pomoc. Pomôžte mu, aby sa cítil lepšie a Masha nebola vyľakaná z jeho stavu.
Hra - Máša a medvěd: Počítání
Video sa načíta
Jednoduchá hra, v ktorej medveď nesie Mášu domov. Po ceste sa však vždy zastaví pri pni a musí spočítať jednoduchý príklad.
Hra - Masha And The Bear Puzzle
Video sa načíta
Poskládajte si puzzle s Mášou a jej medvedíkom. Každé nasledujúce kolo bude náročnejšie a časovo obmezené preto sa snažte, čo najviac.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)