Máša a medveď

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Wonderful Toys Party

10.1.2017
79%
Hra - Wonderful Toys Party
Video sa načíta
Parádny hra z kolekcie Máša a medveď. Medveď schoval všetky hračky a vy ich musíte nájsť. Každá hračka sa ukrýva vo drevenej bábike, ktorá sa volá Matriošky.

Masha Morning Selfie

10.3.2016
74%
Hra - Masha Morning Selfie
Video sa načíta
Masha vyzerá príšerne a chcela by si spraviť nové selfie na sociálne siete. Pomôžte jej, aby vyzerala krásne.
Hra - Masha & The Bear Injured
Video sa načíta
Masha našla svojho medvedíka zraneného a preto si zavolala vás, aby ste mu podali prvú pomoc. Pomôžte mu, aby sa cítil lepšie a Masha nebola vyľakaná z jeho stavu.
Hra - Máša a medvěd: Počítání
Video sa načíta
Jednoduchá hra, v ktorej medveď nesie Mášu domov. Po ceste sa však vždy zastaví pri pni a musí spočítať jednoduchý príklad.
Hra - Masha And The Bear Puzzle
Video sa načíta
Poskládajte si puzzle s Mášou a jej medvedíkom. Každé nasledujúce kolo bude náročnejšie a časovo obmezené preto sa snažte, čo najviac.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)