Hľadanie rozdielov

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Jungle 5 Diffs

21.2.2020
80%
Hra - Jungle 5 Diffs
Hľadanie rozdielov roztomilých zvieratiek. Na každom z dvoch obrázkov sa skrýva päť rozdielov a tvojou úlohou je nájsť všetky pred vypršaním časového limitu. Dokážeš nájsť všetky rozdiely a získať tak najvyššie možné skóre?

Differences Mania

27.8.2016
72%
Hra - Differences Mania
Video sa načíta
Jednoduchá hra, v ktorej budete v každom kole hľadať 6 rozdielov. Dávajte si pozor na obmedzený počet pokusov. Tiež môžete využiť nápovedu.

Titanic Museum

27.6.2016
72%
Hra - Titanic Museum
Video sa načíta
V tejto hre sa budete snažiť na palube Titanicu nájsť všetky predmety zo zoznamu. Ak si nebudete vedieť rady, tak môžete raz za čas využiť nápovedu. Úrovne nie sú nijako časovo obmedzené.
Hra - Princess Juliet Zoo Escape
Video sa načíta
Vydajte sa s princeznou Juliet do Zoo a pomôžte jej splniť rozličné úlohy a minihry. U každého zvieratka si môžete zahrať jednu hru a pokiaľ sa vám ju podarí splniť, získate ako odmenu ovocie. Dokážete splniť všetky úlohy a tým nazbierať potrebné ovocie?

Happy Holiday

18.4.2016
79%
Hra - Happy Holiday
Video sa načíta
Lily a Lucy chcú ísť na dovolenku, aby zažili nové dobrodružstvá a zarobili si aj nejaké peniaze. Pomôžete im pri tejto ceste, aby si našetrili dosť peňazí a navštívili najkrajšie kúty sveta?

Monster Mirror

6.4.2016
76%
Hra - Monster Mirror
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru a snažte sa nájsť všetky rozdiely včas! Pri každom obrázku môžete tiež využiť nápovedu. Na odomknutie ďalšej sady potrebujete čo najviac správnych rozdielov.

Paws Differences

25.3.2016
65%
Hra - Paws Differences
Video sa načíta
V tejto hre budete mať pred sebou takmer dva totožné obrázky. Vašou úlohou je, aby ste našli medzi nimi pár rozdielov, ktoré ukrývajú. Podarí sa vám to?

Mario Car Differences

21.12.2015
73%
Hra - Mario Car Differences
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou hľadať rozdiely na obrázkoch. Podarí sa vám ich nájsť všetky?

Bunny & Turtle

6.12.2015
78%
Hra - Bunny & Turtle
Video sa načíta
Cieľom tejto hry je nájsť v každom kole medzi dvojicou obrázkou všetky rozdiely. Čím rýchlejšie sa vám podarí rozdiely nájsť, tým lepšie hodnotenie získate. V prípade, že si nebudete vedieť rady, môžete využiť dostupnú nápovedu, ktorá vám označí miesto s ďalším rozdielom.

Museum Of Thieves

3.12.2015
67%
Hra - Museum Of Thieves
Video sa načíta
Pozrite sa do múzea a nájdite rozdielne veci, ktoré zlodeji ukradli. Viete ich všetky nájsť?

Devilish Trick

19.11.2015
72%
Hra - Devilish Trick
Video sa načíta
Nájdete v každom leveli 6 rozdielov? Nebude to ľahké, takže sa musíte poriadne pozerať. Myslíte si, že to zvládnete bez problémov?
Hra - Lilith A Friend At Hallows Eve
Video sa načíta
Dokážete nájsť všetkých 6 rozdielov? Tak sa ukážte aký postreh máte a pokúste sa ich nájsť čo najrýchlejšie.

Word Play 5 Differences 2

17.10.2015
74%
Hra - Word Play 5 Differences 2
Video sa načíta
Cieľom hry je hľadanie rozdielov medzi dvomi obrázkami. Na prvý pohľad sa môžu zdať rovnaké, ale je to inak. Dokážete si poradiť a nájdete všetky rozdiely bez jedinej chyby?

Fishing Difference

17.10.2015
71%
Hra - Fishing Difference
Video sa načíta
Pokúste sa nájsť rozdiely medzi dvoma na prvý pohľad rovnakými akváriami. Chce to všímať si každý detail, pretože jedine tak odhalíte všetky odlišnosti a dostanete sa do ďalšieho kola.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)