Lekár

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Baby Hazel Eye Care
Malá Hazel sa hrá na záhrade, keď v tom sa priženie piesočné tornádo a nebohej Hazel pristane veľa piesku v očiach. Pomôž malé Hazel s vyčistením a starostlivosťou o jej oči, aby bola zase v poriadku a mohla si opäť veselo hrať na záhradke.

My Dream Doctor

1.12.2019
95%
Hra - My Dream Doctor
Staň sa lekársku v tejto hre. Do tvojej nemonice sa dostávajú pacienti s rôznymi problémami. Podarí sa ti ich všetky uzdraviť?
Hra - Dotted Girl Ambulance For Superhero
Staňte se doktorkou v této hře a ošetři známou superhrdinku Dotted Girl, která se ocitla v nesnázích. Nezanedbej žádné lékařské postupy, ať je tečkovaná dívka co možná znovu v pořádku.

Ellie Toddler Vaccines

10.11.2019
75%
Hra - Ellie Toddler Vaccines
Malá Ellie prišla s mamičkou k svojej detskej lekárke na pravidelné očkovanie. Postaraj sa o dievčatko, na nič počas očkovania nezabudni a ukáž malé Ellie, že sa nie je čoho báť.

Elsa Leg Fracture

18.5.2016
78%
Hra - Elsa Leg Fracture
Video sa načíta
Elsa sa zranila a potrebuje vašu pomoc, aby necítila bolesť a rýchlo sa vyliečila. Postaraáte sa o ňu, aby sa cítila lepšie?

Mulan Hospital Recovery

17.5.2016
78%
Hra - Mulan Hospital Recovery
Video sa načíta
Mulan sa zranila pri boji a vašou úlohou je, aby ste jej pomohli s uzdravením. Ošetrite jej rany a postavte ju na nohy, aby mohla bojovať ďalej.
Hra - Super Barbie Injured Doctor
Video sa načíta
Barbie sa zranila počas letu a vašou úlohou je, aby ste ju ošetrili a naučili lepšie lietať, aby sa jej tento incident nezopakoval. Pomôžete jej?

Crazy Eyes Doctor

24.4.2016
68%
Hra - Crazy Eyes Doctor
Video sa načíta
Staňte sa doktorom v nemocnici. Budete skúmať zrak tejto mladej dievčiny. Cieľom bude vyliečiť a upraviť jej zrak. Robte všetko podľa postupu a nič nemôžete pokaziť.
Hra - Frozen Anna Doctor Makeup
Video sa načíta
Anna sa zranila a preto potrebuje rýchlu pomoc, aby sa uzdravila. Postarajte sa o ňu a vyberte jej aj nový make-up, aby vyzeralo zdravo. Zvládnete to?
Hra - Doctor Elsa Taking Care of Anna
Video sa načíta
Anna napísala Else, že je chorá a preto sa rozhodla, že ju navštívi a urobí jej tajnú medicínu. Pomôžte Else s prípravou a samotným liečením jej setry Anny.
Hra - Masha & The Bear Injured
Video sa načíta
Masha našla svojho medvedíka zraneného a preto si zavolala vás, aby ste mu podali prvú pomoc. Pomôžte mu, aby sa cítil lepšie a Masha nebola vyľakaná z jeho stavu.

Pricness Anna Magic Care

24.2.2016
84%
Hra - Pricness Anna Magic Care
Video sa načíta
Anna sa nešťastne poranila pri hraní s Elsou a preto potrebuje prvú pomoc, ktorú jej môžete poskytnúť len vy. Pomôžte jej, aby sa cítila lepšie a mohla sa ísť opäť hrať.
Hra - Sabine Wren Hospital Recovery
Video sa načíta
Pomôžte Sabine s jej zranením, ktoré sa jej prihodilo. Myslíte si, že to zvládnete? Stačí len, keď budete dodržiavať postup a nič nemôžete pokaziť.

Barbie Career Choice

13.2.2016
87%
Hra - Barbie Career Choice
Video sa načíta
Vyskúšajte si aké je to byť modelkou, sestričkou alebo módnou dizajnérkou. Najskôr Barbie oblečenie tak, ako sa na dané povolanie patrí a potom vyskúšate samotnú prácu. Ktorá z nich sa vám páči najviac?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)