Budúcnosť

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Little Wheel

17.12.2014
85%
Hra - Little Wheel
Video sa načíta
Opravte generátor, ktorý udržuje v chode celé mesto. Lenže sa záhadne a zničil a po niekoľkých tisích rokov sa prebudil jeden robot, ktorý môže všetko zmeniť. Prídete na to, v čom je problém a dokážete ho vyriešiť?

Robot Butler

24.5.2014
75%
Hra - Robot Butler
Video sa načíta
Roboti budú v budúcnosti ľuďom pomocou prakticky vo všetkých činnostiach. Budú sa napríklad starať o všetky práce v domácnosti počas toho, kedy je rodina v práci. Skúste, čo všetko bude musieť robot vykonávať.

Mars MinerHra na skóreHra o medaily

2.5.2014
86%
Hra - Mars Miner
Video sa načíta
Máme tu skvelú hru, v ktorej budete dolovať suroviny z hĺbky zeme. K dispozícii máte veľké rýpadlo, ktorým môžete suroviny dolovať. Rýpadlo môžete navyše za získané peniaze zo surovín, ďalej vylepšovať.

WonderPutt

24.8.2013
76%
Hra - WonderPutt
Video sa načíta
Rovnako ako v každom inom minigolfu aj tu musíš trafiť loptičku do jamky, najlepšie na čo najmenej úderov. Lenže to nie je len tak! Celá hra sa totiž odohráva v budúcnosti vo veľmi zaujímavom meste. Nechaj sa potešiť netradičným spracovaním aj nezvyklým prostredím a vyskúšaj si minigolf trochu inak!

Project Flame

19.6.2012
70%
Hra - Project Flame
Video sa načíta
Project Flame je skákačka s perfektnou grafikou, v ktorej sa ocitnete s hlavným hrdinom v podzemí plnom rôznych nástrah a prekážok. Za pomoci svojho plameňometu si musíte preraziť cestu skrz prekážky a nepriateľov. Podarí sa vám dostať sa až do konca a úspešne splniť misiu?

Hobo 5 Space Brawls

13.3.2012
70%
Hra - Hobo 5 Space Brawls
Video sa načíta
Hra Hobo 5 Space Brawl vás prenesie na vesmírnu loď, kde budete musieť pomôcť hlavnému hrdinovi menom Hobo poraziť všetkých mimozemšťanov a veľmi nebezpečné klony, ktoré sú pripravené vás zastaviť. K útoku môžete použt všetko od pestí, cez zbrane až po špeciálne kombá.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)