Lukostreľba

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Shooting Star

18.7.2015
74%
Hra - Shooting Star
Video sa načíta
Ako skvelá lukostrelkyňa si budeš musieť poradiť s výzvou, ako trafiť čo najrýchlejšie a najpresnejšie všetky terče. Pokús sa mieriť a odhadnúť trajektóriu šípu čo najskôr, aby si nestratila čas.

Kill The Sun

8.7.2015
83%
Hra - Kill The Sun
Video sa načíta
Rozstrieľajte všetkých nepriateľov a postupujte do náročnejších levelov, kde budú vaše schopnosti plne otestované.

Archery Challenge

21.10.2014
75%
Hra - Archery Challenge
Video sa načíta
Zamierte a vystreľte! Snažte sa trafiť presne všetky terče. Strieľať budete z luku, takže to nebude tak jednoduché. Ako výhoda vám môže poslúžiť zobrazenie uhla poslednej strely.

ArcheryHra na skóreHra o medaily

29.6.2014
72%
Hra - Archery
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú lukostreľbu! Vašou úlohou bude mieriť presne a počítať aj s bočným vetrom. Dávajte si pozor na obmedzený počet bodov.

Bowmaster Target Range

9.1.2014
88%
Hra - Bowmaster Target Range
Video sa načíta
Strieľali ste niekedy z luku? Nie? Tak si určite vyskúšajte túto hru. Vaša úloha je jasná: dostanete luk a šípy, ktoré musíte vystrieľať do terča. Nebude to vôbec také jednoduché, ako si myslíte. Akonáhle sa naučíte mieriť, tak vám to pôjde lepšie.

Hit The Jackpot

3.10.2013
80%
Hra - Hit The Jackpot
Video sa načíta
Zaujímavý koncept hry v titule Hit The Jackpot, nabáda k súperenie medzi krajinami. Budete strieľať z luku. V celkovom rebríčku sa potom prepočítajú body pre Vašu krajinu. Je nutné mieriť veľmi presne a dať si záležať. Strieľa sa na niekoľko vzdialeností a celú situáciu komplikuje tiež vždy bočný…

Greek Hero

28.9.2013
88%
Hra - Greek Hero
Video sa načíta
V tejto hre budete hrať za gréckeho hrdinu, ktorý vie lukom to, čo nikto iný. Pomôžte mu získať priazeň mladej slečny tým, že zostrelíte všetky ciele bez problémov. Hra sa ovláda iba myšou. Nastavte uhol a silu a potom len stlačte ľavé tlačidlo myši. Hra je naozaj návyková! Dávajte si pozor, ste…

Green Archer 2

22.6.2013
83%
Hra - Green Archer 2
Video sa načíta
Pokračovanie tejto skvelej českej hry, kde hráte za lukostrelcov. Každé koleso musíte splniť daný bodový limitu, aby ste postúpili ďalej. Ste obmedzení ako časom, tak aj počtom šípov. Môžete sa triafať takmer do všetkého, okrem zeme a stromov. Hra sa ovláda iba myšou, stačí zamieriť, naposledy…

Brave Kings

24.3.2013
75%
Hra - Brave Kings
Video sa načíta
Brave Kings sú v preklade statoční králi, ktorí sa ale budú pred Vami a Vašou kušou v tejto hre schovávať do svojich jednoduchých hradov. V každom kole budete mať za úlohu kráľov zabiť. Musíte čo najlepšie mieriť, aby ste zbúrali ich opevnenia, alebo priamo panáčikov zasiahli. Dokážete to s…

Gibbets-flash

16.2.2013
78%
Hra - Gibbets-flash
Video sa načíta
V tejto hre budete musieť trafiť šípom povraz a zachrániť tak panáčika pred obesením. Tí sa hojdajú na povrazoch a pomaly im uteká život. Vy máte obmedzený počet šípov a tak musíte veľmi presne mieriť.

Apple Shooter

13.12.2012
70%
Hra - Apple Shooter
Video sa načíta
Zostreľ lukom jablko z hlavy nebohého človeka pri stene. Keď sa Vám to podarí, postúpite do ďalšieho kola, v ktorom budete mieriť vždy z väčšej a väčšej vzdialenosti. Ak málo natiahnete tetivu, alebo naopak přestřelíte, nič sa nestane a môžete to skúsiť znovu. Horšie to bude, keď miniete jablko len…

Bakugan vs Ben10

8.5.2012
68%
Hra - Bakugan vs Ben10
Video sa načíta
Strieľate radi z luku? Potom Vás určite poteší hra, v ktorej sa vrhnete do streleckého súboja. Vyberiete si či chcete hrať za Bakugan alebo bude Vaším hrdinom Ben10 a budete sa snažiť toho druhého zastreliť šípom skôr, ako on zastrelí Vás.

Bow the Fruits

2.5.2012
81%
Hra - Bow the Fruits
Video sa načíta
Máte dobrú mušku a ste pyšní na svoj odhad vzdialeností? Potom je táto hra priamo pre Vás. Pomocou luku a šípov totiž musíte zostreliť vždy všetko ovocie na hracej ploche. Ovocie bude s postupujúcimi levely pribúdať a pribudne i prekážok. Tak pevnú ruku a dobré oko!

Savages

23.5.2011
60%
Hra - Savages
Video sa načíta
Hra Savages vás zavedie na tropické ostrovy, kde sa budete uchádzať o miesto vodcu kmeňa. Aby ste ho získali, musíte poraziť všetkých svojich súperov. Súboje prebiehajú však trochu netradične, musíte presnými strelami vyradiť protivníka z boja, bez toho aby ste svojimi šípmi trafili totem predkov.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)