Lakovanie nechtov

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Ice Princess Nail Design

26.7.2016
76%
Hra - Ice Princess Nail Design
Video sa načíta
V tejto parádnej hre môžete slečne nalakovať nechty podľa vašich predstáv. Vybrať si budete môcť veľa rôznych farieb, umelých nechtov a tiež dekoračných doplnkov. Najprv však musíte nechty upraviť.
Hra - Ariel Spring Break Makeover
Video sa načíta
Jaro je už tady a Ariel by uvítala změnu. Pomozte jí s výběrem nového outfitu. Bude se jí změna líbit?
Hra - Ever After High Blondie Lockes Manicure
Video sa načíta
Blondie potrebuje luxusnú manikúru a preto si vybrala vás, aby ste jej ju urobili. Ošetrite jej ruky a nehty a naneste krásny lak a pekné dekorácie, aby odchádzala s úsmevom na tvári.

Super Barbie Super Nails

25.4.2016
82%
Hra - Super Barbie Super Nails
Video sa načíta
Super Barbie potrebuje krásnu manikúru. Postarajte sa o jej nechty, aby s nimi bola spokojná.

Perfect Wedding Nails

21.4.2016
76%
Hra - Perfect Wedding Nails
Video sa načíta
Svadba je dôležitý moment každej ženy a preto chce, aby bolo všetko dokonalé a krásne. Pripravte túto nevestu na svadbu a urobte jej krásnu manikúru, aby sa mohla vydať.
Hra - Disney Princess Manicure Spa
Video sa načíta
Vyberte si jednu princeznu a urobte jej najlepšiu manikúru na svete. Najskôr jej nechty upravíte a potom ozdobíte, podľa vašeho výberu. Smelo do toho.
Hra - The Little Mermaid Ariel Nails Salon
Video sa načíta
Malá morská panna Ariel by potrebovala upraviť svoje zanedbané nechty. Uzdravte ich a vyberte pre ňu krásny lak a moderné doplnky.
Hra - C.A. Cupid Valentine's Nails
Video sa načíta
Oblečte si Cupidku do krásnych šiat a vylepšite jej nechty krásnym lakom a dekoráciami, ktoré si můžete vytvoriť. Bude po premene ešte krajšia?

Mermaid Ariel Pedicure

8.2.2016
70%
Hra - Mermaid Ariel Pedicure
Video sa načíta
Urobte Ariel pedikúru, ktorú už nutne potrebuje. Bude len na vás, ako si s tým poradíte, tak si dajte záležať.
Hra - Superb Pedicure Nail Salon
Video sa načíta
Zahrajte sa na pedikérku a upravte tieto zanedbané nechty, ktoré vyzerajú skutočne príšerne. Spravte najskôr pedikúru a potom sa môžete pustiť do zdobenia.

Barbie Glittery New Year

16.1.2016
70%
Hra - Barbie Glittery New Year
Video sa načíta
Pomôžte Barbie s prípravou na Nový rok a vyberte jej krásny make-up, účes a oblečenie, aby mohla ísť do spoločnosti. Bude s ním spokojná alebo nie?

Cinderella's First Date

15.1.2016
79%
Hra - Cinderella's First Date
Video sa načíta
Popoluška má tri rande a na každé z nich si musí vybrať iný štýl oblečenia. Ak sa trafíte do daného štýlu, vyplní sa trubička, ktorá sa nachádza na ľavej strane. Podarí sa vám ju správne obliecť?

Ariel Nails Design

4.12.2015
72%
Hra - Ariel Nails Design
Video sa načíta
Ariel potrebuje manikúru a preto chce vás, aby ste jej ju spravili. Zastrihnite jej nehty a vyzdobte ich farebným lakom a dekoráciami.
Hra - Pretty Nail Salon Makeover
Video sa načíta
Premeňte nudné nechty na krásne a farebné za pomoci rôznych lakov a dekorácii, ktoré môžete použiť. Kombinácia farieb a doplnkov je len na vás.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)