Burger

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Grilled Bacon Meatloaf Burger
Video sa načíta
Pomôžte slečne pripraviť lahodný burger! Najskôr si musíte namlieť mäso. Akonáhle budete mať mleté mäso hotové, je potrebné ho dochutiť. Následne vytvoríte bochníky a dáte ich na gril. Potom len pridáte hrčku, zeleninu a grilovanou slaninku.

Burger and Fries

31.8.2015
65%
Hra - Burger and Fries
Video sa načíta
Pomôžte malej Karolíne s prípravou chutného hamburgeru a domácich hranoliek. Postupujte podľa jej rád a určite nič neskazíte. príjemnú zábavu.

Super Burger Making

18.5.2015
76%
Hra - Super Burger Making
Video sa načíta
Pripravte si chutný hamburger za pár minút. Stačí pripraviť mäso, shake a zeleninu. Pustite sa do toho!

Burger Bar

29.3.2015
80%
Hra - Burger Bar
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete kuchárom v burger bare, ktorý má za úlohu pripravovať pre zákazníkov hamburgery presne podľa ich predstáv. K dispozícii budete mať niekoľko surovín, ktoré je potreba podľa kuchárskej knihy vhodne kombinovať a vytvoriť tak ten správny burger.

MadBurger 3 Wild West

7.12.2014
86%
Hra - MadBurger 3 Wild West
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšie pokračovanie skvelej hry, v ktorej sa snažíte hodiť čo najďalej hamburgerom. Hamburger najprv zostavíte podľa surovín. Čím presnejšie a viac surovín do neho dáte, tým bude mať lepšie vlastnosti. Môžete nakupovať aj mnoho iných vylepšení.
Hra - Spongebob Krabby Patty Dash
Video sa načíta
V tejto hre si vyskúšate, ako náročné je pracovať v stánku, kde sa predávajú burgery. Sama práca zložitá nie je, ale budete sa musieť otáčať, pretože zákazníkov je veľa a objednávok tiež.
Hra - Mia Cooking Spicy Beef Burger
Video sa načíta
Dokážete pripraviť ten najlepší hamburger na svete? Nie je to nič jednoduché. S prípravou Vám však pomôže naša hra, ktorá poradí so správnym postupom. Aké dostanete hodnotenie za jednotlivé kroky prípravy?

Best Burger

23.7.2014
80%
Hra - Best Burger
Video sa načíta
V tejto hre budete robiť pre vašich zákazníkov jedny z najlepších hamburgerov v okolí! Najskôr sa musíte do toho dostať. Musíte tiež vedieť, čo po vás zákazník chce. Presúvajte sa z pultu na pult a nachystajte čo najrýchlejšie poriadnu baštu!

Mini Burgers

7.7.2014
76%
Hra - Mini Burgers
Video sa načíta
Uvarte si chutné hamburgery za pár minút. najskôr si musíte pokrájať jednotlivé ingrediencie, upiecť mäso a nakoniec poskládať hamburger do konečnej podoby. Tak smelo do toho.

Burger Point

16.6.2014
68%
Hra - Burger Point
Video sa načíta
Burger Point je postrehovka, v ktorej si otestujete vašu pamäť a rýchlosť. Na začiatku každého kola dostanete zoznam ingrediencií, ktoré musíte čo najrýchlejšie umiestniť do žemle. Každým levelom sa zvyšuje aj obtiažnosť, zvládnete sa teda dostať až na koniec?

Baby Hamburger Shop

29.11.2013
80%
Hra - Baby Hamburger Shop
Video sa načíta
Baby Hamburger Shop je hra, pri ktorej sa budete mať skutočne čo obracať pretože vlastníte bufet s pochutinami a vašimi zákazníkmi sú malé deti. Najčastejšie budete servírovať hamburgery so zeleninou, mäsom a syrom. Aby ste sa posunuli do ďalšieho kola musíte nahrať požadovanú sumu a to v časovom…

Dora Fun Cafe

18.10.2013
85%
Hra - Dora Fun Cafe
Video sa načíta
Dora si otvorila svoj podnik s kávou a rôznorodým občerstvením. Pomôžete jej s vedením podniku a obsluhou. V bublinke nájdete, akú objednávku si zákazník želá. Vašou úlohou, je ju pripraviť, čo najrýchlejšie. Zvládnete to?

Fat Frad

6.9.2013
75%
Hra - Fat Frad
Video sa načíta
V tejto skákačke hráš za chlapca, ktorý zbožňuje hamburgery a urobí pre ne čokoľvek. Na každé kolo máš len obmedzený čas a ak to nestihneš, končí hra. Spadnúť ale môžeš koľkokrát chceš a vôbec to nevadí.

Burger Jam

10.8.2013
79%
Hra - Burger Jam
Video sa načíta
Burger Jam je postrehová hra, v ktorej ako majiteľ stánku s hamburgermi budete musieť počas svojej smeny obslúžiť čo najviac zákazníkov. Aby bol každý váš zákazník spokojný, musíte mu jeho objednávku dodať včas a presne podľa jeho predstáv.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)