Bojová misia

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - A Sitch in Time - episode 1: Present
Video sa načíta
Kim Possible sa pustila do nového dobrodružstva a preto potrebuje vás, aby ste jej pomohli protivníkov prekonať. Pomôžete jej, aby zvíťazila?

Cactus McCoy 2

14.12.2014
80%
Hra - Cactus McCoy 2
Video sa načíta
McCoy je späť a čaká ho nové dobrodružstvo! Budete bojovať proti zloduchom, ktorí uniesli malú dievčatko. Zbierajte cenné kovy, rôzne predmety, bojujte s nepriateľmi a dávajte pozor, nech vás nezabijú. Zvládnete nájsť správnu cestu a zachrániť ju?

Destructo Dog

29.5.2014
66%
Hra - Destructo Dog
Video sa načíta
Zahraj si na vesmírneho psa - priletel k nám z Marsu. Snaží sa zabiť všetkých zločincov, ktorých stretne. Medzi jednotlivými kolami si môžeš kúpiť zaujímavé vylepšenia.

Strike Force Heroes 2

8.1.2014
65%
Hra - Strike Force Heroes 2
Video sa načíta
Strike Force Heroes 2 je akčná strieľačka, v ktorej ako člen bojovej jednotky budete bojovať proti nepriateľským jednotkám. V boji vám pomôžu rôzne vylepšenia, v podobe nových zbraní, ochrannej výzbroje a podobne, ktoré môžete získať počas hry. Podarí sa vám zdolať všetky misie?

Cyborg

30.9.2013
80%
Hra - Cyborg
Video sa načíta
Hoci sa jedná o akčnú a bojovú hru, treba chytí aj práve teba. V hlavnej úlohe sa nachádza žena - robot, ktorá bola stvorená ako dokonalá spoločníčka pre mužov. To sa jej ale nepáčilo, vymanila sa zo svojho programu a teraz sa mstí. Zabi každého robota, ktorého stretneš, a dostaň sa až na koniec!
Hra - A Sitch in Time - episode 2: Past
Video sa načíta
V druhom diele tejto skákačky sa dostaneš do minulosti do doby, kedy bola Kim malé dieťa. Najskôr sa musíš dostať nepozorovane z detskej izby, ale nesmieš pritom vzbudiť spinkajúca deti. Keď sa dostaneš von, čakajú ťa veľká dobrodružstvo!

Laser Dolphin

8.7.2013
78%
Hra - Laser Dolphin
Video sa načíta
Americký minister bol unesený mimozemšťanmi priamo uprostred príhovoru. Čo s tým? Americký prezident má ale eso v rukáve. Tajného podmorského agenta, ktorý je vycvičený, aby pomáhal a chránil. V tejto hre budete hrať za, po zuby ozbrojeného delfína, ktorý musí najskôr lokalizovať havarovanú…

Commando

21.3.2013
69%
Hra - Commando
Video sa načíta
Commando je akčná strieľačka, v ktorej sa s vojakom špeciálnych jednotiek vydáte do boja proti nepriateľskej armáde. Bojovať budete proti pešiakom, stíhačkám a dokonca i tankom. Našťastie však máte k dispozícii široký arzenál zbraní, vďaka ktorému môžete zvíťaziť.

Cactus McCoy

17.2.2013
85%
Hra - Cactus McCoy
Video sa načíta
Zábavná hra, v ktorej budete ovládať kaktus, ktorý je kovboj na divokom západe. Hlavným cieľom kaktusu je dostať sa k cennému pokladu. Avšak v ceste mu stojí veľa silných banditov, ktoré musí zneškodniť.

Alias

19.1.2013
69%
Hra - Alias
Video sa načíta
V prvom diele podarené akčné sřílečky Alias ​​sa stanete malým neohrozeným hrdinom, ktorý si bude prebojovávať cestu k cieľu. Čaká na Vás množstvo nebezpečných nepriateľov i prekážok, ktoré môžete zdolať rýchlosťou behu a skokov alebo je rozstrieľať. Na začiatku máte možnosť vybrať si z troch…

Tribot Fighter

22.11.2012
79%
Hra - Tribot Fighter
Video sa načíta
V bojovej hre Tripot Fighters bude vašou úlohou prebojovať si cestu cez desiatky nepriateľských robotov. Váš hrdina je pritom sám robot, dokáže však na seba vziať podobu až troch rôznych robotov. Vďaka tejto transformácii, môžete ľahko poraziť každého súpera.

Yan Loong Legend 3

19.3.2013
65%
Hra - Yan Loong Legend 3
Video sa načíta
Tretí diel hry Yan Loong Legend vás opäť zavedie na dobrodružnú cestu plnú nepriateľských bojovníkov. Aby ste s hlavným hrdinom mohli prekonať všetky nástrahy, je potreba sa neustále zdokonalovať, získavať nové predmety a skúsenosti.

Destructo Dog 2

16.11.2012
71%
Hra - Destructo Dog 2
Video sa načíta
Vaše mesto napadli zlé mačky a vy ako odvážny pes ste sa rozhodli postaviť sa im zoči-voči. I keď ste sám proti desiatkám vražedných mačiek, k dispozícii budete mať zbraň a jet-pack, vďaka čomu sa vám môže podariť zvíťaziť.

CQC

23.10.2012
60%
Hra - CQC
Video sa načíta
CQC je krvavá strieľačka, v ktorej sa so svojim tímom vydáte na misiu do objektu, ktorý bol napadnutý hordou zombie. I keď sa na prvý pohľad zdá, že je všade kľud a ticho, onedlho sa presvedčíte o tom, že nebezpečná hrozba číha na každom kroku. Nezostáva vám teda nič iné len pevne uchopiť zbraň a…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)