Divoký západ

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Wild West Trader

20.1.2016
77%
Hra - Wild West Trader
Video sa načíta
Vydajte sa na Divoký západ a pokúste sa nájsť všetky stratené predmety, ktoré sa v jednotlivých scénach nachádzajú. Pri hľadaní sa snažte byť čo najrýchlejší, aby ste získali dobré hodnotenie. V prípade potreby taktiež môžete využiť nápovedy. Máte ich však len obmedzený počet.
Hra - Moorhuhn Wanted High Huhn
Video sa načíta
Sliepky sú tentoraz na divokom západe a stretnete sa s nimi v súbojoch na život a na smrť. Mieritko musíte mať na zbrani a akonáhle začne sliepky tasiť zbraň, tak ju musíte rýchlo streliť. Dávajte si pozor, pretože máte obmedzený počet životov.
Hra - Jennifer Rose: Texas Saloon
Video sa načíta
Jennifer Rose: Texas Saloon je výborná hra pre všetky milovníčky obsluhovacích hier, v ktorej sa ocitnete na divokom západe. Stanete sa majiteľkou saloonu a budete musieť rýchlo a správne obslúžiť všetky svojich hostí.

Western ShooterHra na skóreHra o medaily

30.7.2014
70%
Hra - Western Shooter
Video sa načíta
Zostreľte čo najviac letiacich fliaš! Body získate aj za zostrelenie terča, ktorý má sova. Dávajte si pozor na letiacu rybu, tú nezostreľujte.

Rise of the Cowboy

2.1.2014
64%
Hra - Rise of the Cowboy
Video sa načíta
V akčnej strieľačke Rise of the Cowboy sa vydáte na Divoký západ bojovať proti banditom. Po každom kole, ktoré sa vám podarí úspešne dokončiť si budete môcť dokúpiť vylepšenia či granáty, ktoré vám v boji so stále silnejšími nepriateľmi pomôžu. V hre máte na výber tri módy obtiažnosti.

Zombiewest

25.6.2013
80%
Hra - Zombiewest
Video sa načíta
Zombie hra, v ktorej sa vydáte na divoký západ strieľať oživených kovbojov a Desperados. Zombie nákaza si vôbec nevyberá svoje obete a môže postihnúť každého. Tentoraz sú to kovboji. V "saloone" sa môžete napakovať muníciou a vylepšeniami, samozrejme za peniaze, a potom sa vydať do temných uličiek…

Twister Roundup

11.5.2013
75%
Hra - Twister Roundup
Video sa načíta
V postrehovej hre Twister Roundup budete pomáhať kovbojovi v chytaní hospodárskych zvierat. Pomocou lasa sa musíte snažiť chytiť každé zvieratko, ktoré padá z oblohy, avšak zároveň sa musíte vyhýbať nebezpečnému odpadu, ktorý vám uberie život, pokiaľ vás zasiahne.

DHC Bottle Blaster 4

5.8.2012
73%
Hra - DHC Bottle Blaster 4
Video sa načíta
V tejto netradičnej postrehovej strieľačke nebudú vaším terčom nepriatelia či monštrá, ale obyčajné sklenené fľaše. V každom levely je potreba trafiť a zničiť všetky fľaše, aby ste dostali body. Navyše medzi jednotlivými levelmi môžete ľubovoľne prepínať.

Governor of Poker 2

3.7.2012
62%
Hra - Governor of Poker 2
Video sa načíta
Pokiaľ máte radi poker, táto hra vás dozaista zaujme. V roli kovboja budete prechádzať Divokým Západom, príčom v každom meste máte možnosť zarobiť si nejaké peniaze pri partičke pokru. Okrem toho môžete kupovať i rôzne budovy či rozprávať sa s obyvateľmi, ktorí budú mať pre vás vždy nejakú dobrú…

Governor of Poker

30.5.2011
55%
Hra - Governor of Poker
Video sa načíta
Hráte radi poker a jeho obľúbenú verzii Texas Holdem? V tom prípade tu pre vás máme jednu hru, v ktorej je hranie pokru hlavným princípom. Cieľom hry je vyhrať vo všetkých texaských salónoch - potom sa stanete naozajstným Governor pokeru.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)