+101 Hry

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Defend your nuts

3.3.2013
76%
Hra - Defend your nuts
Video sa načíta
V hre Defend Your Nuts bude pomáhať veveričke v obrane jej lieskových orieškov. Tie sa snažia ukradnúť rôzne monštrá, ktorým v tom musíte za každú cenu zabrániť. K obrane budete spočiatku využívať luk. Keď však zarobíte dostatok peňazí, môžete si kúpiť lepšie zbrane a tiež plot a ďalšie užitočné…

Selena Gomez Fashion

15.8.2011
63%
Hra - Selena Gomez Fashion
Video sa načíta
Selena Gomez sa dostala na módnu prehliadku a tvojou úlohou ju obliecť tak, aby jej to čo najviac pristalo. Vyber jej šaty alebo tričko a nohavice, podľa toho, čo ju viac pristane. V tejto oblíkačce máš naozaj plno možností, dokonca ju môžeš zmeniť aj účes.

Hannah Montana Shopping

12.8.2011
76%
Hra - Hannah Montana Shopping
Video sa načíta
Hannah Montana sa vydala nakupovať a vy jej môžete pomáhať s výberom toho, čo si má kúpiť. Je len na vás či ju kúpite šaty alebo tričko a nohavice. Aby bola krajšia, môžete ju nakúpiť taky rôzne doplnky, ako klobúk či náhrdelník.

Miley goes to school

12.8.2011
58%
Hra - Miley goes to school
Video sa načíta
Hannah Montana alebo Miley ide do školy a potrebuje vybrať oblečenie, s ktorým bude chodiť do školy. Šatník, z ktorého môžete vyberať je naozaj široký. Ak by ste nevedeli, ako oblečenie zladiť, prezrite si tipy, kde už je Miley oblečená.

Hannah Montana Dress up

12.8.2011
59%
Hra - Hannah Montana Dress up
Video sa načíta
Hra pre všetkých fanúšikov a fanúšičky Hanny Montany. Táto obľúbená celebrita potrebuje pomôcť s obliekaním a je na vás, aby ste jej vybrali šaty čo jej najviac padnú. Podarí sa ti vystylovat Hannu aby ladila?

Kissing Championship

13.7.2011
65%
Hra - Kissing Championship
Video sa načíta
Dokážete poraziť svojich súperov v súťaži bozkávanie? Vašou úlohou je bozkávať lepšie, než protivník. Aby ste to dosiahli je potreba kliknúť (aktivujete bozk) a potom jazdiť myšou zľava doprava a späť - tým zvýšite váš úspech.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)