Slacking

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Ellie Love Trouble

5.8.2017
80%
Hra - Ellie Love Trouble
Video sa načíta
Ellie má rada trable a rada flirtuje so zadanými chlapcov. Tí sa však nebráni a tak si musí dávať pozor, aby ich nepristihla ich priateľka.

Emma Cheating Liam

15.9.2016
83%
Hra - Emma Cheating Liam
Video sa načíta
Emma chodí s Liamom, ale tajne pokukuje po inom. Vo chvíli, keď sa Liam nepozerá, tak sa s ním baví alebo pusinkuje. Dávajte si však pozor, aby si vás Liam nevšimol.
Hra - Elsa And Jack Homework Slacking
Video sa načíta
Elsa miesto domácej úlohy píše milostná listové kabelky! Vy ju v tom musíte pomôcť, ale nikto vás nesmie vidieť! Dávajte si pozor na obmedzený čas.

Naughty Kitty Slacking

4.8.2016
79%
Hra - Naughty Kitty Slacking
Video sa načíta
Ako mačička budete v tejto hre zničiť jedlo psíkovi. Môžete si však dávať pozor, aby vás pritom psík nevidel. Podarí sa vám to?

Master Chef Slacking

3.8.2016
80%
Hra - Master Chef Slacking
Video sa načíta
V tejto hre sa budete snažiť šéfkuchařův zničiť ich jedlo. Musíte si však dávať pozor, aby vás pritom nevideli. Tiež vás tlačí čas a obtiažnosť sa zvyšuje.

Zootopia Job Slacking

6.6.2016
76%
Hra - Zootopia Job Slacking
Video sa načíta
Pomôžte Judy, aby si splnila všetky svoje kancelárske povinnosti. A postarajte sa oto, aby ju jej nadriadený nevidel. Podarí sa vám ich splniť všetky?

Barbie Class Slacking

4.6.2016
76%
Hra - Barbie Class Slacking
Video sa načíta
Barbie sa nudí a na vás bude ju zabaviť, tak aby ju nevidela učiteľka. Takže si dávajte pozor, bude vás tlačiť čas.

Flight Attendant Rush

28.5.2016
79%
Hra - Flight Attendant Rush
Video sa načíta
Sara povedala svojej mame, že je na let pripravená, ale nie je to pravda a preto musí všetky veci dohnať v priebehu 5 minút. Pomôžte jej splniť všetky úlohy, ktoré musí mať splnené. Vyhnite sa aj jej zvedavej mame, ktorá vás bude neustále kontrolovať.
Hra - Baby Barbie Flower Shop Slacking
Video sa načíta
Barbie pracuje v kvetinárstve a z času na čas by sa chcela zabaviť niekoľkými úlohami. Pomôžte jej, aby ju u týchto činností nevidel jej šéf.

Cooking Slacking

18.3.2016
74%
Hra - Cooking Slacking
Video sa načíta
Sarah sa zamestnala ako kuchárka a jej úlohou je uvariť chutnú polievku. Ona by však chcela podniknúť niečo iné. POmôžte jej s plniť rôzne úlohy a vyvarujte sa jej šéfovej.

Spa Salon Slacking

18.2.2016
75%
Hra - Spa Salon Slacking
Video sa načíta
Táto slečna sa fláka v práci a na vás bude jej pomôcť so zábavou. Lenže nesmiete byť pristihnutí, myslíte si, že sa vám to podarí?
Hra - Baby Barbie Candyshop Slacking
Video sa načíta
Malá Barbie sa nudí na brigáde a na vás bude ju zabaviť. Lenže nesmie byť pristihnutá, takže si dávajte pozor a buďte obozretní.
Hra - Princess Sofia Farm Challenge
Video sa načíta
Princezna Sofia si našla prácu na farme a chcela by si vyskúšať aj inú prácu ako len zametanie a hrabanie. Pomôžte jej vyskúšať všetky práce, ktoré si vymyslela. Musíte si dávať pozor na jej babičku, ktorá ju sem tam stráži. Zvládnete to?

Astronaut Slacking

20.1.2016
83%
Hra - Astronaut Slacking
Video sa načíta
Sara sa dostala do vesmíru, ale ani tam si nedá pokoj a neustále musí vymýšlať niečo nové. Pomôžte jej s dalšímu úlohami, ktoré si pre vás pripravila. Musíte dávať pozor na jej kolegu, aby vás nevidel. Zvládnete to?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)