Ničenie

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Pinata Hunter 3

25.2.2015
76%
Hra - Pinata Hunter 3
Video sa načíta
V tejto akčnej hre bude vašou úlohou získať čo najviac sladkostí z plyšového jednorožca. Využívať k tomu budete pálku, ktorou je potreba do jednorožca vhodne udierať a následne pochytať do sáčku sladkosti. Postupne si môžete kúpiť i účinnejšie zbrane, väčší sáčok či iné vylepšenia.

Miami Shark

19.12.2014
75%
Hra - Miami Shark
Video sa načíta
V úlohe hladného žraloka budete ničiť všetko, čo vám príde do cesty. Čím viac toho zničíte, tým viac dostanete bodov. Dostanete sa až do konca?

Computer Crash

18.12.2014
55%
Hra - Computer Crash
Video sa načíta
Naštval vás niekto? Môžete si váš zlosť vymlátiť na tomto počítači. Aby toho nebolo málo, pri práci s ním vyskočí okno a všetko je v ťahu. Rozbite počítač na atómy a zničte aj jeho príslušenstva.

Rampage Rex

14.10.2014
73%
Hra - Rampage Rex
Video sa načíta
V tejto hre si musíte dávať veľký pozor na postup. Cieľom je zničiť umelecké diela, ktoré sú rozmiestnené po múzeu. Musíte sa k nim najskôr dostať a potom ich zničiť tak, aby Vás nevidel nikto z dozorcov na chodbách.

Freeway Fury 2

5.10.2014
59%
Hra - Freeway Fury 2
Video sa načíta
Pokračovanie skvelej závodnej hry menom Freeway Fury je tu a ty si ho môžeš zahrať hneď teraz! Musíš dôjsť do cieľa. A keď sa ti pri tom trochu potluče auto? Ničomu to nevadí. Máš iba časový limit. Keď si na to trúfneš, môžeš počas jazdy preskakovať do iného auta.

Freeway Fury 3

30.9.2014
64%
Hra - Freeway Fury 3
Video sa načíta
Máme tu už 3. pokračovanie skvelej hry, v ktorej kradnete na diaľnici autá. Akonáhle ste v jednom aute, vašou úlohou je preskočiť na ďalšie auto a dostať body. Na čím viac áut skočíte na jeden záťah, tým viac bodov dostanete. Máte na to obmedzený čas.

Ice Castle BlasterHra na skóreHra o medaily

7.5.2014
74%
Hra - Ice Castle Blaster
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu demolačnú hru, v ktorej musíte zrovnať hrad so zemou skôr, než vám dôjdu gule. Vždy, keď sa vám podarí úspešne zničiť hrad, dostanete bonus do ďalšieho kola.

Pinata Hunter 2

25.12.2013
91%
Hra - Pinata Hunter 2
Video sa načíta
Zábavné pokračovanie hry, v ktorej sa snažíte rozbiť Pinata sa sladkosťami. K dispozícii máte mnoho vylepšení, ako zbraní, tak rukavíc či vysávačov a tašiek, na zbieranie sladkostí. Dávajte si však pozor, aby vás nebolela ruka.

Destroy The Car

21.12.2013
65%
Hra - Destroy The Car
Video sa načíta
Máte jedinečnú príležitosť rozsekať na handry športové vozidlo z Japonska Mazda RX-7. Máte presne jednu minútu na to, aby z auta nič nezostalo. Podarí sa vám rozbiť úplne?

Pinata Hunter

6.12.2013
84%
Hra - Pinata Hunter
Video sa načíta
Pinata Hunter je hra, pri ktorej ľahko odbúrate svoj stres pretože vašou úlohou je trieskať do slona a to tak, aby vám z neho vypadlo, čo najviac sladkostí. Tieto sladkosti musia padnúť do nádoby, ktorá je pod slonom. Za tieto sladkosti budete dostávať peniaze, za ktoré si môžete kúpiť nové…

Babyzilla Rampage

26.9.2013
72%
Hra - Babyzilla Rampage
Video sa načíta
Ničenie je veľakrát jedinou cestou ako uvoľniť stres. Aby ste neničili nič doma, prinášame Vám hru Babyzilla Rampage, kde sa môžete vyblázniť. S malým dinosaurom budete ničiť domy. Môžete používať chvost, nohy, ohnivý dych a tiež laserový pohľad. Vylepšite si tiež atribúty ako sila, výdrž a šťastie.

Evil Musclecars

23.9.2013
56%
Hra - Evil Musclecars
Video sa načíta
Máte radi rýchlu jazdu. Potom ste na správnom mieste, pretože v hre Evil Musclecars sa budete rútiť šialenou rýchlosťou po ceste. Cieľom je dostihnúť vozidlá, ktoré sú vytipované na zničenie. Cesta však nebude tak jednoduchá, pretože musíte po ceste predbehnúť veľa vozidiel a každá zrážka Vám…

Mashroom Cloud

1.7.2013
76%
Hra - Mashroom Cloud
Video sa načíta
Veľmi zaujímavá hra, v ktorej skvele fungujú jednotlivé vlastnosti objektov. Nedeste sa pixelovej grafiky, je to tak schválne. A princíp hry? V každom kole budete mať za úlohu zničiť rôzne objekty. K tomu dostanete aj veľa druhov rôznych bômb.

Uphill Rush 6NÁŠ TIP

27.11.2013
90%
Hra - Uphill Rush 6
Video sa načíta
V šiestom pokračovaní závodnej hry Uphill Rush 6 sa opäť vydáte do zábavného parku, kde si môžete vyskúšať jazdu na niekoľkých dopravných prostriedkoch. Aby ste počas každého kola získali čo možno najviac bodov, musíte zbierať peniaze a predvádzať rôzne bláznivé triky.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)