Komiks

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Poison Ivy

7.3.2017
85%
Hra - Poison Ivy
Video sa načíta
Tentoraz tu mám Poison Ivy, ktorú si môžete kompletne obliecť, podľa svojej predstavivosti. K dispozícii budete mať plno kvetinových vzorov. Ivy môžete poznať z Batmana. Je to bývalá botanička, ktorú jed premenil v kráľovnú všetkých rastlín!

Harley Quinn

28.2.2017
85%
Hra - Harley Quinn
Video sa načíta
Parádny obliekačka, kde si vezmete do parády komiksovú postavu a členku samovražedného oddielu Harley Quinn. K dispozícii budete mať veľa rôznych oblečkov a šiat, u ktorých môžete meniť aj farbu. Tiež budete môcť vybrať rôzne typy účesov, líčidiel a doplnkov.

Kiss For A Hero

24.4.2016
62%
Hra - Kiss For A Hero
Video sa načíta
Upravte známych superhrdinov podľa vašich predstáv. Bude len na vás, ako si s tým poradíte.
Hra - Superman Vs Batman Dressup
Video sa načíta
Oblečte Supermana a Batmana podľa vašich predstáv. Vyberte im to, čo im najviac pristane.

Miku Hatsune

1.10.2015
65%
Hra - Miku Hatsune
Video sa načíta
Oblečte si slečnu Hatsune Miku a vyberte jej niečo čo ju oživí a zároveň jej to pristane. Podarí sa vám to?

Dress Up Tom

10.2.2015
67%
Hra - Dress Up Tom
Video sa načíta
Kocúr Tom je jedna z najslávnejších komiksových a seriálových postáv 20. storočia! V tejto krátkej hre budete mať možnosť ho obliekať, takže si dajte poriadne záležať!
Hra - Sort My Tiles Garfield Jouets
Video sa načíta
Cieľom hry je poskladať kompletný obrázok Garfielda a jeho priateľov. Ide o veľmi malé dieliky, takže je to celkom pracné a dokonale bude preverený Váš postreh. Ako sa k tomu dokážete postaviť?

Pretty Cure 4

8.10.2014
78%
Hra - Pretty Cure 4
Video sa načíta
Dievčata zo známeho seriálu sú späť a vašou úlohou je opäť, každú z nich obliecť do šiat, vybrať krásny účes a doplnky. Každá z nich je jedinečná a preto u nich nájdete rôzne šaty. Podarí sa vám vytvoriť najkrajšou päťku?

Spiderman 2 Web of WordsHra na skóreHra o medaily

2.10.2014
76%
Hra - Spiderman 2 Web of Words
Video sa načíta
V úlohe spidermana máte za úlohu poraziť nebezpečného protivníka. Bojovať proti nemu však budete slovami, pretože musíte vytvárať anglické slová z písmen. Navyše máte aj bonusové kolo, kde písmená len dopĺňate do slov.

Toms BMX Race

1.8.2014
71%
Hra - Toms BMX Race
Video sa načíta
Preteky na náročnom teréne v hre Toms BMX Race sú veľká zábava. Vyberte si jednu zo známych komiksových postáv a vyrazte na trať. Dokážete si poradiť so všetkými skokmi a ďalšími nástrahami?

Hatsune Miku Dress Up

1.7.2014
78%
Hra - Hatsune Miku Dress Up
Video sa načíta
Oblečte si krásne mladé dievča Hatsune Miku a vyberte jej zo šatníka nový outfit, ktorý by sa jej hodil.
Hra - Dinogeddon Character Maker
Video sa načíta
Aj keď komiksy Dinogeddon možno nepoznáš, budeš si teraz môcť vytvoriť novú hlavnú hrdinku presne podľa tvojich predstáv. Nájdeš tu zaujímavé kúsky oblečenia aj všelijakých doplnkov. Proste superhrdinka!

K-On Dress Up

8.6.2014
81%
Hra - K-On Dress Up
Video sa načíta
Oblečte si dalšiu partičku dievčat. Vybrať im môžete účesy, šaty a doplnky.

Mermaid Melody

5.6.2014
78%
Hra - Mermaid Melody
Video sa načíta
Vyberte oblečenie niekoľkým dievčatám, ktoré potrebujú v tomto ohľade potrebovať. Na výber máte účesy, šaty a pekné doplnky.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)