Operácie

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Crazy Doctor

13.11.2015
65%
Hra - Crazy Doctor
Video sa načíta
V tejto hre budete zachraňovať rozbitého robota! Postupujte podľa inštrukcií a nič nemôžete pokaziť.

Princess Anna Arm Surgery

16.10.2015
74%
Hra - Princess Anna Arm Surgery
Video sa načíta
Anna sa zranila a potrebuje vašu pomoc, myslíte si, že to zvládnete? Dávajte si pozor a buďte opatrní, stačí postupovať podľa zadania.
Hra - Operate Now! Heart Sugery
Video sa načíta
Staňte sa doktorom a pomôžte mladému chlapcovi, ktorý sa narodil so slabým srdcom. Operácia srdca je však veľmi nebezpečná, preto musíte postupovať presne podľa inštrukcií.

Operate Now: Leg surgery

15.5.2015
78%
Hra - Operate Now: Leg surgery
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude operovať zlomenú nohu u mladého chlapca. Jedná sa o pomerne náročnú operáciu, preto musíte byť neustále v strehu a presne postupovať podľa inštrukcií. Každá vaša chyba môže ohroziť zdravotný stav pacienta.

Arm Surgery 2

29.12.2014
85%
Hra - Arm Surgery 2
Video sa načíta
Parádna hra, v ktorej si budete môcť zahrať na doktora! Do ordinácie vám zrovna priviedli pacientku so zlomenou rukou a vašou úlohou bude ju ošetriť. Hlavné je, zvoliť správny postup pri ošetrovaní.

Rapunzel Brain Surgery

7.11.2014
76%
Hra - Rapunzel Brain Surgery
Video sa načíta
Ako hlavná lekárka budeš musieť pomôcť Rapunzel vyriešiť jej problém s bolesťou hlavy. Dokážeš ju operovať a objaviť v čom je problém? Možno má v hlave niečo, čo tam úplne nepatrí.

Play Caesarean Birth

9.9.2014
78%
Hra - Play Caesarean Birth
Video sa načíta
V hre Play Caesarean Birth sa bábätko nemôže narodiť prirodzenou cestou, takže mu musíte pomôcť s prevedením cisárskeho rezu. Dokážete ho uskutočniť presne podľa inštrukcií?

Heart Surgeon

6.9.2014
76%
Hra - Heart Surgeon
Video sa načíta
V hre Heart Surgeon sa z Teba stane kardiochirurg, ktorý musí previesť komplikovanú operáciu srdca. Dokážete pacientovi vymeniť srdce a vrátiť ho späť do života?
Hra - Operate Now Brain Surgery
Video sa načíta
Operovať mozog prináša vždy mnohé riziká. V hre Operate Now Brain Surgery sa stanete neurochirurgom, ktorý si musí poradiť s operáciou aneurismatu. Dokážete vykonávať všetky postupy ako z učebnice a zachrániť pacienta?
Hra - Operate now! Pacemaker Surgery
Video sa načíta
Máme tu ďalšie pokračovanie Operate Now! Tentoraz sa budete môcť zúčastniť zložité operácie srdca. Robte všetko, čo vám počítač zadá, a nič nemôžete pokaziť. Akonáhle dokončíte túto operáciu tak si môžete precvičiť pamäť a skúsiť operovať bez nápovedy. Podarí sa vám úspešne uzdraviť pacienta?
Hra - Operate Now! Scoliosis Surgery
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšie skvelé pokračovanie tejto super hry, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť mladej dievčine s jej skoliózou. Najskôr ju vezmite na röntgen, kde zistíte, na akých miestach je jej chrbtica poškodená. Pokračujte na sálu, kde uskutočníte veľmi náročnú operáciu, takže dávajte pozor a majte…
Hra - Operate Now! Tonsil Surgery
Video sa načíta
Staňte sa na pár minút lekárom a pomôžte mladému chlapcovi, ktorý potrebuje vybrať krčné mandle. Najskôr ho musíte uspať a potom sa môžete pustiť do práce. Počas tohto zákroku vám bude radiť opäť sestrička, takže sa nemáte čoho báť.
Hra - Amateur Surgeon Christmas Edition
Video sa načíta
Máme tu pre vás ďalšie pokračovanie tejto hry, v ktorej opäť budete operovať ťažko zranených pacientov. Nebude to nič ľahké, pretože tento škriatok je poriadny nezbedník. Keď budete niečo z neho vyťahovať, tak buďte veľmi opatrní. Použite nástroje tak, aby pacientovi ubudlo čo najmenej krvi.…

Operate Now: Ear Surgery

4.12.2013
78%
Hra - Operate Now: Ear Surgery
Video sa načíta
V hre Operate Now: Ear Surgery sa stanete doktorom, ktorý musí pomôcť mladému chlapcovi navrátiť sluch. Operácia bude vyžadovať zavedenie špeciálneho prístroja do ucha pacienta. Kedže sa jedná o pomerne náročný zákrok, musíte presne dodržovať všetky inštrukcie.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)