Veľká noc

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Easter Egg Mania

25.8.2016
75%
Hra - Easter Egg Mania
Video sa načíta
V tejto hre budete spájať rovnako farebná veľkonočné vajíčka. Vajíčka sa líšia len vzorom. Podarí sa vám ich spojiť čo najviac?

Easter Egg Maker

24.7.2016
75%
Hra - Easter Egg Maker
Video sa načíta
V tejto hre si môžete vytvoriť vlastné veľkonočné vajíčko. Musíte počkať, až ho sliepočka znesie a následne uvariť. Potom môžete vybrať rôzne vzory a dekoratívne doplnky.
Hra - Baby Elsa Easter Egg Hunt
Video sa načíta
Malá Elsa má rada Veľkú noc a preto by sa chcela na ňu pripraviť tím, že vymaľuje vajíčka a vyberie si krásne šaty. Pomôžete jej s prípravami na tento deň?

Anna Easter Bunny Cake

8.4.2016
88%
Hra - Anna Easter Bunny Cake
Video sa načíta
Anna chce upiecť pre rodinu krásneho chutného zajačika. Pomôžte jej spečením a samotným zdobením, aby sa páčil najmä deťom.
Hra - Fashion Studio Easter Bunny
Video sa načíta
Veľká noc sa blíži a dievčatá sa na ňu musia pripraviť, aby boli krásne a chlapcom a páčili. Preto musia byť outfity dokonalé. Vytvorte si niektoré z nich.

A Disney Easter

6.4.2016
86%
Hra - A Disney Easter
Video sa načíta
Elsa rozdelila prácu tak, aby mala každá princezná niečo na starosti, aby zvládli Veľkú noc. Pomôžte každej z nich, aby to zvládli.

Cute Bunny Dress Up

6.4.2016
72%
Hra - Cute Bunny Dress Up
Video sa načíta
Oblečte si krásneho zajačika a pripravte ho na veľkú prácu počas Veľkej noci, kedy schováva vajíčka pre deti. Stihne to?
Hra - Frozen Sisters Easter Fun
Video sa načíta
Pripravte sestry na Veľkú noc, aby sa priateľom pri návšteve páčili. Najskôr im vyberiete make-up a potom krásne oblečenie. Dajte si záležať.

Barbie's Easter Style

4.4.2016
85%
Hra - Barbie's Easter Style
Video sa načíta
Pomôžte Barbie s výberom krásneho oblečenia na Veľkú noc a pomôžte jej so zdobením vajíčka. Bude sa jej páčiť?

Princesses Easter Prep

3.4.2016
86%
Hra - Princesses Easter Prep
Video sa načíta
Pomôžte princeznám, aby si túto Veľkú noc poriadne užili. Postarajte sa o výber šiat, dekoráciu vajíčok a menší vtip. Podarí sa vám im tento pekný sviatok spríjemniť?

Elsa & Anna Easter Fun

2.4.2016
88%
Hra - Elsa & Anna Easter Fun
Video sa načíta
Elsa a Anna sa tešia na Veľkú noc a preto by sa už dnes chceli pripraviť. Vyberte každej z nich outfit a pomôžte im so zdobením vajíčok.

Easter Eggs Coloring

31.3.2016
76%
Hra - Easter Eggs Coloring
Video sa načíta
Blíži sa Veľká noc, takže vám prinášame zábavnú hru s touto tématikou. Vašou úlohou bude vyfarbiť veľkonočné vajíčka. K dispozícii budete mať širokú paletu farieb, takže je len na vás, ako bude vyzerať výsledný obrázok.

Easter Baby Dress Up

6.7.2015
75%
Hra - Easter Baby Dress Up
Video sa načíta
Je Veľká Noc a toto dievčatko má nachystaný pekný prevlek. Na vás bude vybrať ten najkrajší.
Hra - Easter Egg House Clean Up
Video sa načíta
Pomôžte veľkonočnému vajíčku a jeho kamarátom s uprataním jednotlivých miestností. Každý predmet, musí byť na danom mieste. Vašou úlohou je ho uložiť tam, kde má byť. Podarí sa vám upratať všetky domácnosti?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)